Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
sprężynka, mechanizm otwierający bagażnik, e39 sedan
Witam Mi kiedys pekla ta sprezynka nie moglem zamknac bagaznika.Wyjolem sprezynke i ja rozciaglem zalozylem z powrotem i dziala do dzis :D
-
E39 awaria przednich wycieraczek
witam Miesiac temu mialem to samo wymienilem ten drazek od strony kierowcy bardzo latwo sie wymienia wystarczy zeby jedna osoba wlaczyla na chwile wycieraczki a druga patrzyla jak mechanizm sie obraca i cale ramie jest na wierzchu i wylaczyc w odpowiednim momencie wycieraczki wymieniasz drazek i po klopocie :D a druga wycieraczka tez mi nie chodzila wystarczylo dokrecic sruby od wycieraczek sa 2 od strony pasazera.I wszystko smiga :D
-
523 LPG JAKIE??
No wlasnie ja mam BRC i powiem wam ze super chodzi ponad 2 lata jezdze i nic sie nie dzieje :D
-
Problem z głowicą
Witam No ja tez wymienil caly silnik spokojnie kupisz z anglika wlacz allegro od wyboru do koloru. :D
-
JEŻELI E39 TO Z JAKIM MOTOREM ?? PORADŹCIE MI
przedliftowa 528 lub poliftowa 530i a jak masz duzo wieksza kase to bierz 530D
-
523 Zawieszenie, tuleje
Witam Z tego co ja wiem z przodu sa 4 wahacze.Jeden gorny drugi dolny.W tym gornym jest tuleja ktora ja wymienialem firmy lemforder.Przed wymiana mialem drgania kierownicy podczas hamowania.Po wymianie problem znikl. A dolny wahacz tzreba caly wymienic.Z wymiana tej tulei jest problem bo trzeba miec wyciskarke.Ja to robilem u mechanika.pozdrawiam :D
-
E39 523??czy 528??którą wybrać??
Witam bierz 528 najlepsze silniki do tej budy ekonomiczny i utzrymanie takie samo co 523i.Pozdrawiam :D
-
Życzenia Świąteczne
Również dołączam sie do życzeń Świątecznych i noworocznych dużo zdrówka,szczescia pieniazkow wszystkiego naj naj. :D
-
AntyBMW
No niestety kolego pewne rzeczy w Basi sa niedopracowane zgadzam sie z toba czasami mnie tez krew zalewa jak sie cos popsuje :cry:.Ale jak ide do furki i ja odpalam ten dzwiek silniczka wyglad,oringi,to wszystko wynagradza i radosc z jazdy.Niestety tez nie raz mam ochcote sprzedac Basie i kupic jakas astre za 5 tysi i ja tluc.Nie bawic sie w rzadne wymiany tylko lac gaz i jezdzic nie wazne gdzie zaparkuje czy to bedzie zaspa czy bloto. :D Nie wiem czy kupie E60 wolalbym kupic ostatnia E39 2003 roku 3.0 w benzynce albo moze E46 3 litrowa tez benzyna zobaczymy narazie musze conajmniej moja Bunia jedzdic z 2 lata.Jak policze to tez kupe kasy wlozylem w Basie wszystkie filtry pompa wody wiskoza amorki przod tuleje wahacz koncowki drazkow lampy zarowki ledowe no masa rzeczy wymieniona ale musze powiedziec ze lubie cos zmieniac w Basi. Teraz nikt za to mi nei odda przy sprzedazy szkoda sprzedac furke.Ale nie przejmuj sie wszyscy cos wymieniaja naprawiaja niestety.Pozdrawiam :D
-
Problem z ogrzewaniem 528i Pomocy....
Moze ci sie zapowietrza układ chłodzący masz może nieszczelny układ.Nie ubywa ci płynu chlodzacego?
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
No i mi zrobili wycieraczki bez sciaagania wycieraczek wystarczylo wlaczyc na chwile wycieraczki i wylaczyc zeby bylo dojscie do mechanizmu napedzajacego wycierczke wymiana trwala 5 minut :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
Ja mam zaufanych mechanikow polecanych przez Bmw klub po za tym elektronik moj ich mi polecil 2.5 roku mam furke pare razy u nich zawitalem :D i sa naprawde dobrzy i soldni moze nie sa tani ale wole wiecej zaplacic i miec dobrze zrobione.Pozdrawiam
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
no wlasnie tak jak piszesz bo dzwonilem do mechanika i to samo powiedzial tyle samo kasy hehehehe.Jutro jade zobaczymy ale dzieki za pomoc wszystkim :D
-
przetwornica do xenonow
Witam najlepiej by bylo zamienic przetwornice jak tak sprawdzalem u siebie :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
Na czwartek jestem umowiony w warsztacie dzieki za pomoc
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
zdemontowalem prawie wszystko ale niestety nie moge zdjac wycieraczek tam trzeba miec jakis sciagacz?.Popatrzylem wlaczylem wycieraczki caly mechanizm pracuje ale nic z tego nie rozumiem jak moglo wyskoczyc z tych ramion ktroe obracaja wycieraczkami.bo jak sie temu przyjzalem jest silniczek do ktorych sa przykrecone 2 ramiona ktroe powinny byc przymocowane do wycieraczek.Mial ktos taki przypadek?
-
dioda E39 523i 1997
no wlasnie alarm nie dziala ani nie miga dioda
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
dzieki musze zobaczyc
-
e39 523i benzyna 1997 problem z wycieraczkami
Witam Jadac dzisiaj mialem wlaczone wycieraczki sypalo sniegiem po chwili jedna wycieraczka przestala pracowac od strony kierowcy a po godzinie druga od strony pasazera mechanizm slychac jak wlacze przelacznik od wycieraczek.Obie wycieraczki luzne sa.Pomocy :cry: Rozebralem filtr pylkowy ale slabe dojscie musze rozebrac chyba wycieraczki?
-
W BME E39 JAKI SILNIK WYBRAć ???
Witaj Uwazam ze spalanie masz ok.Ja jezdzac w centrum mojego miasta pali mi 17 litrow gazu silniczek 523i automat.W trasie miedzy 10-12 gaziku.Uwazam ze zalezy przez jakie miasto.Mam przyklad na koledze ktory ma Basie 728 w automacie ktory jedzie pol drogi w trasie a pol w miescie ale to tez nie w centrum i pali mu kolo 14 litrow gazu a ma ciezsze auto i wiekszy silnik, takze z tym spalaniem to jest roznie.Ile wleje tyle spali heheeh nie ma co sie przejmowac najwazniejsze zeby Basia moja sie nie psula :D
-
jaki silnik z gazem??
Kolego Kupuj 2.8 Basie sekwencje BRC u dobrego gazownika i jazda.Pozdrawiam :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z drzwiami
niestety na 15 minut niezostawie bo mieszkam w bloku musialbym wyjsc wczesniej ale kurcze w tamtym roku basia moja normlanie sie zamykala przy duzych mrozach no nic zobacze najwyzej jak bedzie cieplej rozbiore boczek :D
-
e39 523i benzyna 1997 problem z drzwiami
Witam Wczoraj poszedlem odpalic furke i pojedzic ale niestety nie moglem zamknac drzwi od strony pasazera wogole nie chcialy sie zablokowac.Pojechalem wymienic filterki i u mechanika postala z 10 minut i drzwi sie zamkly.Furka stala z 3 dni.Dzisiaj znowu otwieralem drzwi od pasazera i niestety nie chcialy sie zablokowac ale po chwili sie zamkly ja wiem z 5 minut.Co radzicie rozebrac boczek ? nie wiem pomozcie panowie co zrobic
-
528i Instalacja LPG, warto?
ja kupile samochod od kolegi ktory ten gaz kupil na allegro i znajomy mu zalozyl wyniosla go 2500 zl pytalem sie w warsztacie gdzie zakladaja BRC sekwencje to mi powiedzieli mi kolo 3500zl.
-
528i Instalacja LPG, warto?
tak jak koledzy pisza dobry fachowiec na pierwszym miejscu a pozniej instalacja.BRC bardzo dobra instalka ja mam taka od 2.5 roku i nigdy z nia nie mialem problemow.Pozdrawiam :D