Treść opublikowana przez Centrino
-
Miska olejowa - kilka pytan
Wg ETK jest taka sama miska. Jak bedziesz sciagal to nie trzeba odkrecac skrzyni ani z niej spuszczac oleju tylko trzeba silnik z lap zdjac u podniesc nieco do gory. Powinno wystarczyc na wyciagniecie miski
-
do czego te linki??
Prawdopodobnie chodzi ci o linke do automatycznej regulacji pasow. Idzie ona do slupka i do uchwytu na pas, ktory podczas przesuwania siedzen chodzi do gory i do dolu.
-
Jak jeździć automatem
Kanap troche kultury.
-
regulacja pasów
W e34 jest automatyczna regulacja pasow. Nie reguluje sie na slupku nic.
-
Gdzie jest pompa paliwa?
Ekspertyza bedzie wygladala tak, ze podlaczy ja i jak ze jest niedoslyszaca nie uslyszy ze huczy i tyle. Dobrze ze zwrociles na nia uwage bo chcialem polecic ta pompe koledze.
-
Jak jeździć automatem
Pierwsza sprawa to podczas jazdy nie nalezy wrzucac na N gdyz wowczas olej nie krazy i po prostu brakuje smarowania skrzyni - co na dluzsza mete jest dla niej zabojcze. Druga sprawa na postoju mozna wrzucic N lub P (ze wskazaniem na P gdyz nie trzeba trzymac hamulca bo skrzynia zablokuje) Trzecia sprawa KANAP jak wrzucisz N to i tak musisz trzymac na hamulcu bo atko bedzie sie toczyc na nierownosciach. Czwarta sprawa KANAP to podczas hamowania silnikiem autko zywi sie wlasnie powietrzem i paliwa mu nie potrzeba gdyz wykorzystuje energie z hamowania silnikiem
-
FILTR STOŻKOWY TAK ? NIE ?
NIE Efekty niewspolmierne do poniesionych wydatkow a do tego marny stozek zniszczy w szybkim czasie przeplywomierz
-
Filtr przeciwyłkowy w compakcie - a raczej jego brak???
Ano ciekawa sprawa gdyz przy klimatyzacji filtr ten powinien byc zamontowany
-
panewki m20 b25
Sorki ale za 450zl przy odrobinie szczescia zrobisz wszystkie panewki ze szlifem
-
problem z szyberdachem
To powiedz od razu. Moze cos sie komus nasunie a nie jakies tajemnice robisz :)
-
panewki m20 b25
Jak chcesz za 2 dni robic jeszcze raz to mozesz zakladac nowe panewki bez szlifu.
-
3 pytania-> 1 lakierniik, 2 mechanik, 3 audio.
Na 1 i 3 pytanie juz Ci odpowiedzieli natomiast jezeli chodzi o pytanie nr 2 to moze to byc podpora walu.
-
PĘKNIĘTA MISKA OLEJOWA :-(
Zarowno Belgus jak i Beemek maja racje. Jezeli uszczelka jest gumowa i nadaje sie kolejny raz do uzycia to mozna spokojnie uzyc. Natomiast fakt jest taki ze wolalbym na twoim miejscu ja wymienic (nieciekawa robota) Jezeli chodzi o spawanie miski to czesto bywa ze niestety ale po spawaniu dalej cieknie, wowczas nalezy sie rozgladnac za druga.
-
E36 do sprawdzenia Rzeszów
To z tej samej miescinki jestesmy :)
-
524td Słaby i wolny
Tylko zanim kupisz to spisz sobie numery ze swojego i porownaj co bys nie wywalil sianka w bloto
-
524td Słaby i wolny
Hehehe Zineq to to zapewne twoja aukcja?? : http://www.allegro.pl/item91728963_bmw_e34_524_td_komputer_silnika_0281001080.html
-
Co ile km ten cholerny rozrząd w M40
Ja rowniez potwierdzam ze co 40tys. Jak sie bardzo spokojnie jezdzi to mozna wydluzyc do 60 ale bedzie to juz ryzykowne. Polecam paski Goetza z podwojnym szyciem (dodatkowo wzmocnione)
-
CZUJNIK ABS
Po pierwsze to nie krzycz. Po drugie sprobuj zdjac na chwilke klemy z akumulatora. Jak nie pomoze to pojedz na kompa.
-
524td Słaby i wolny
Straszne te ceny. Koles kupil kompa za 500zl. Nie wiem tylko co ma licznik do kompa. Dlaczego mialby psuc komputery??
-
rozpiska bezpieczników
najpierw skorzystaj z opcji :search: :search: :search: a pozniej zadawaj pytanka. Niedawno ktos wkleil cala rozpiske bezpiecznikow do kilkunastu modeli BMW i e34 tez tam bylo
-
E36 do sprawdzenia Rzeszów
Wysoki z ktorego Lubina jestes?? Po obejrzeniu zdjec nic takiego nadzwyczajnego w tym aucie nie widze. Zadbana moze i jest ale jak miala przod skladany to moim zdaniem nie warto gonic tak daleko aby kupic (badz tylko obejrzec) autko.
-
"ZWOLNIJ, DZIURA"
A ja ostatnio widuje w jaki sposob sie lata dziury w Polsce: - podjezdza BUS z 2 pracownikami "fizycznymi" - wysiadaja z autka otwieraja tylna klape a tam w worki zapakowany asfalt - wysypuja to na droge, ugniataja butami - pakuja sie i jada do nastepnej dziury. Moje pytanie brzmi: Jakim cudem te drogi maja byc przejezdne?? Za kilka lat bedziemy sie modlic aby jakas szutrowka chociaz byla. Natomiast zapomnimy co to jest asfalt.
-
rozkrecic auto i niepłacic OC jak to zrobic???
Otoz od niedawna nie mozna kupic autka na czesci.
-
Czy BMW koniecznie musi być na 4 kołach? Spójrzcie...
Centrino odpowiedział(a) na Diesel - BMW Klub Polska temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseOstatnio bodajrze Peugeot zrobil podobna (3 kolowa) konstrukcje. I zadziwie Cie Justy ale podobno trzyma sie drogi niesamowicie
-
felgi - ma ktos takie? nie moge znaleźć opon...
No niestety. Takie rozmiary to tylko w Erze dopasuja ;) A tak powaznie to znajomy w siodemce ma taka felge i jakims cudem znalazl opony na gieldzie w Lubinie. Sprzedawca tez sie cieszyl ze w koncu je sprzedal.