Treść opublikowana przez Centrino
-
Gasnie z rana po odpaleniu!!
Proponuje rowniez sprawdzic przekaznik od pompy paliwa, moze sie czasami zawieszac
-
dziwny problem z hamulcami 520i
Podobny problem ktory opisujesz mialem kiedys (wprawdzie nie w BMW ale w Polonezie) otoz u mnie byla uszkodzona pompa hamulcowa. Jak naciskalem pedal hamulca bylo slychac takie jakby buuuuuuuuuuuuuuu a za innym razem autko hamowalo poprawnie. W Poldku wystarczylo wymienic uszczelniacze na pompie ale w BMW nie wiem czy istnieje taka mozliwosc.
-
wymiana filtra paliwa w 524 TD
Zineq a co zes ustawial w tej elektronice??
-
Regulacja zaworów - robić?
Co 40 kkm to trocha przesada. Po 60 mozesz wymienic. Jezeli chodzi o zawory to nalezaloby jednak je chociaz sprawdzic i ze zlym luzem wyregulowac. to chyba w dieslu a nie w benzynie.
-
Wspomaganie przeskakuje
Sprobuj naciagnac pasek od pompy wspomagania. Jezeli to nie pomoze to sprawdz ilosc plynu od wspomagania (albo zrob to odwrotnie) i czy nie jest spieniony. Jezeli jest spieniony to jest to oznaka zapowietrzonego ukladu. Jezeli to nie pomoze to rozgladaj sie za druga pompa wspomagania
-
Zbiżająca się Inspekcja ! Kilka pytań
Kontrolki inspekcji zaleza od stylu jazdy, ilosci rozruchow na zimnym i cieplym silniku, dystansow jakie sa pokonywane (dlugie czy krotkie) a nie od oleju jakim jest zalany silnik i ASO tez nic nie ma do programowania inspekcji. Pozdrawiam PS Bylo juz wiele razy na forum :search: :search: :search:
-
524td Słaby i wolny
Sarna ja mam 524TD i tragedii nie ma.
-
chip w 524 91r.
Slawo chlopak chce chip do 2.4 a ty z 2.0 benzyna wyskakujesz :)
-
Chłodzenie oleju, wentylator elektryczny itp.
Widzialem w e30 325e zamontowany wentylator od duzego fiata, ale chyba nie spelnial zadania gdyz byl zamontowany miedzy nerka a chlodnica i bardziej wyciagal powietrze niz dmuchal na chlodnice.
-
Dziwne zachowanie TDS-a
Objawy podobne do uszkodzenia potencjomentru na pedale od gazu. Na kompie powinno pokazac bledy
-
525 tds wyjęcie alternatora
Raczej bez wyciagniecia nie wymienisz szczotek. A i z wyciagnieciem nie bedzie raczej problemu tylko proponuje odlaczyc akumulatorek zeby zwarcia nie zrobic.
- chip w 524 91r.
-
Zawór zwrotny 525tds, okolice Gliwic
To powinno zalatwic sprawe. Mi to zajelo 3 sekundy :) http://www.allegro.pl/item89811233_zawor_zwrotny_paliwa_fi_10.html
-
Odcięcie
Jak dla mnie 6800 to troszke za duzo dla silnika. Ktos kiedys widocznie bawil sie elektronika i sciagnol blokade obrotomierza
-
amortyzator sportowy ///M czy tylko oryginał ?
Tylko tzreba zmieniac parami.
-
Problem z szyberdachem
Dokladnie. Gdzies po drodze gubi sie prad. Na poczatek zobacz w te dni kiedy nie dziala czy na przyciskach jest prad
-
Chłodzenie oleju, wentylator elektryczny itp.
Jedno zdanie zaprzecza drugiemu
-
Silnik zaczął chodzić jak w traktorze...:(
Albo ustawil za ciasno zawory
-
BMW 740i regulacja pasow.
Sprawdzilem u siebie i faktycznie dziala. Ale u mnie nie idzie do samej gory. Gdzies tak 1/3 regulacji siedzenia pas sie w ogole nie rusza a pozniej podnosi sie do 1/3 wysokosci. Czy ktos wie jak to naprawic aby dzialalo w pelnym zakresie?? PS To jest moj jubileuszowy (1000) post :mrgreen:
-
wskaznik chwilowego zuzycia oraz przerywana praca silnika
Mysle ze powinienes zaczac od elektryki. Mysle ze pada jakis czujnik i na ulamek sekundy przestaje dawac impuls.
-
nie dziala ogrzewanie, zapowietrza się
Problemem moze byc zle odpowietrzenie ukladu przez gazownikow
-
Prośba o pomoc, dotyczy 525 TDS.
1. Z tego co piszesz to auto zaczelo krasc prad po zalozeniu alarmu. Moim zdaniem ktos cos skopal i tu nalezy szukac winy. Wyciagniecie bezpiecznika nr 11 (swiatlo, centralny) moze faktycznie pomagac - ale denerwujace jest wyciaganie go co chwilke, alarm bedzie podlaczony do centralnego. 2. jezeli chodzi o silnik to stawiam na sterownik pompy wtryskowej. Dosc czesto pada i zachowanie jest podobne. Ale zanim sprawdzisz sterownik to sprawdz wtryskiwacze.
-
Muzeum BMW - 2007
Pikne te museum bydzie :D
-
Jaka jest rozsądna cena za E46 z lat 98-00 (motor R6)
Jak planujesz zakup takiego autka to proponuje te stronke: http://www.bmw.de/de/partner/nl_muenchen/BMWGroup/ maja tam pare aut, wszystkie serwisowane i kupione od osob korzstajacych z ich serwisu.
-
polska wersja językowa pr.REALOEM lub pokrewnego
Bo po prostu nie ma takiej strony