Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    Proponuje rowniez sprawdzic przekaznik od pompy paliwa, moze sie czasami zawieszac
  2. Centrino odpowiedział(a) na BamBam temat w E34
    Podobny problem ktory opisujesz mialem kiedys (wprawdzie nie w BMW ale w Polonezie) otoz u mnie byla uszkodzona pompa hamulcowa. Jak naciskalem pedal hamulca bylo slychac takie jakby buuuuuuuuuuuuuuu a za innym razem autko hamowalo poprawnie. W Poldku wystarczylo wymienic uszczelniacze na pompie ale w BMW nie wiem czy istnieje taka mozliwosc.
  3. Centrino odpowiedział(a) na dol temat w E34
    Zineq a co zes ustawial w tej elektronice??
  4. Centrino odpowiedział(a) na goooto temat w E34
    Co 40 kkm to trocha przesada. Po 60 mozesz wymienic. Jezeli chodzi o zawory to nalezaloby jednak je chociaz sprawdzic i ze zlym luzem wyregulowac. to chyba w dieslu a nie w benzynie.
  5. Centrino odpowiedział(a) na rysiu8 temat w E30
    Sprobuj naciagnac pasek od pompy wspomagania. Jezeli to nie pomoze to sprawdz ilosc plynu od wspomagania (albo zrob to odwrotnie) i czy nie jest spieniony. Jezeli jest spieniony to jest to oznaka zapowietrzonego ukladu. Jezeli to nie pomoze to rozgladaj sie za druga pompa wspomagania
  6. Kontrolki inspekcji zaleza od stylu jazdy, ilosci rozruchow na zimnym i cieplym silniku, dystansow jakie sa pokonywane (dlugie czy krotkie) a nie od oleju jakim jest zalany silnik i ASO tez nic nie ma do programowania inspekcji. Pozdrawiam PS Bylo juz wiele razy na forum :search: :search: :search:
  7. Centrino odpowiedział(a) na m temat w E34
    Sarna ja mam 524TD i tragedii nie ma.
  8. Centrino odpowiedział(a) na m temat w E34
    Slawo chlopak chce chip do 2.4 a ty z 2.0 benzyna wyskakujesz :)
  9. Widzialem w e30 325e zamontowany wentylator od duzego fiata, ale chyba nie spelnial zadania gdyz byl zamontowany miedzy nerka a chlodnica i bardziej wyciagal powietrze niz dmuchal na chlodnice.
  10. Centrino odpowiedział(a) na bialy2005 temat w E36
    Objawy podobne do uszkodzenia potencjomentru na pedale od gazu. Na kompie powinno pokazac bledy
  11. Raczej bez wyciagniecia nie wymienisz szczotek. A i z wyciagnieciem nie bedzie raczej problemu tylko proponuje odlaczyc akumulatorek zeby zwarcia nie zrobic.
  12. Centrino odpowiedział(a) na m temat w E34
    Moim zdaniem nie warto.
  13. To powinno zalatwic sprawe. Mi to zajelo 3 sekundy :) http://www.allegro.pl/item89811233_zawor_zwrotny_paliwa_fi_10.html
  14. Centrino odpowiedział(a) na Pawel BMW e36 temat w E36
    Jak dla mnie 6800 to troszke za duzo dla silnika. Ktos kiedys widocznie bawil sie elektronika i sciagnol blokade obrotomierza
  15. Tylko tzreba zmieniac parami.
  16. Centrino odpowiedział(a) na bodziotx temat w E36
    Dokladnie. Gdzies po drodze gubi sie prad. Na poczatek zobacz w te dni kiedy nie dziala czy na przyciskach jest prad
  17. Jedno zdanie zaprzecza drugiemu
  18. Albo ustawil za ciasno zawory
  19. Centrino odpowiedział(a) na BMW Maniac temat w E32
    Sprawdzilem u siebie i faktycznie dziala. Ale u mnie nie idzie do samej gory. Gdzies tak 1/3 regulacji siedzenia pas sie w ogole nie rusza a pozniej podnosi sie do 1/3 wysokosci. Czy ktos wie jak to naprawic aby dzialalo w pelnym zakresie?? PS To jest moj jubileuszowy (1000) post :mrgreen:
  20. Mysle ze powinienes zaczac od elektryki. Mysle ze pada jakis czujnik i na ulamek sekundy przestaje dawac impuls.
  21. Problemem moze byc zle odpowietrzenie ukladu przez gazownikow
  22. 1. Z tego co piszesz to auto zaczelo krasc prad po zalozeniu alarmu. Moim zdaniem ktos cos skopal i tu nalezy szukac winy. Wyciagniecie bezpiecznika nr 11 (swiatlo, centralny) moze faktycznie pomagac - ale denerwujace jest wyciaganie go co chwilke, alarm bedzie podlaczony do centralnego. 2. jezeli chodzi o silnik to stawiam na sterownik pompy wtryskowej. Dosc czesto pada i zachowanie jest podobne. Ale zanim sprawdzisz sterownik to sprawdz wtryskiwacze.
  23. Pikne te museum bydzie :D
  24. Jak planujesz zakup takiego autka to proponuje te stronke: http://www.bmw.de/de/partner/nl_muenchen/BMWGroup/ maja tam pare aut, wszystkie serwisowane i kupione od osob korzstajacych z ich serwisu.
  25. Bo po prostu nie ma takiej strony

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.