Treść opublikowana przez Centrino
-
Wymiana wachacza - dolny lewy przód.
Tak jak koledzy pisza z tym, ze przynajmniej kanal jest potrzebny gdyz sworzen moze byc ciezko wybic. Na lewarku bym sie bal robic.
-
Czy jest ktoś z Brzeska? Albo jeździ trasą E4? Znasz to BMW?
KUJON napisal: Seat Cordoba - 23 000km, Maluch - 25 000 km tymi danymi nie ma sie co chwalic bo to jest tragedia, po co kupowac auto (i to jeszcze nowe) jak sie nim nie jezdzi?? Czlowieku to nie jest BMW a tym bardziej serii 7. Ty wiesz co piszesz?? Nikt nie kupuje siodemki aby stala w garazu. Te autka z regoly maja na siebie "zarobic" (tylko nie pisz mi ze sie nie wozi cementu takim autkiem bo nie o to mi chodzi), to autko ma wozic ludzi w dalekie trasy i maja to robic komfortowo. Poza tym srednia przejezdzanych kilometrow w Niemczech jest duzo wieksza niz w Polsce i nie mozna tego w ten sposob porownywac. Cordoba i Maluch w porownaniu do siodemki to sa takie pierdikolki do robienia zakupow w minimarketach :) A powszechnie wiadomo, ze 90% komisow przekreca liczniki - bo tak lepiej.
-
Co wybrać E36 czy E46-pomóżcie?
Jak juz chcesz 3`ke to e46
-
Problem z zegarami... :(
To ze jest poduszka nie ingeruje w zaden sposb w budowe zegarow. Wszystkie (z tego samgo rocznika i tej samej ilosci cylindrow) sa identyczne. Rozni sie tylko i wylacznie zarowkami (jak jest poducha to jest zarowka) i ewentualnie dodatkowa elektryka (kable) podlaczona do niego. Generalnie chodzi mi o to ze licznik jest identyczny, wtyczki sa te same, uklad kabli taki sam + dodatkowe wyposazenie (typu poduszka)
-
Jak rozebrać fotel?
Sebo sie wyrazil jasno i wyraznie ze chce oddzielic siedzisko od oparcia a nie tylna maskownice siedzenia. Sprobuj zdemontowac plastiki na bokach siedzenia. Powinna byc tam bys sroba do odkrecenia oparcia.
-
Problem z zegarami... :(
Szpaner pisze, ze kupil zegary z tego samego roku wiec odpada inne umieszczenie pinow. Stawiam na uszkodzone zegary
-
Pekla linka fotela w coupe
A no to sorki. Przegladnolem wlasnie ETK aby cos podejrzec ale sa zbyt niewyrazne rysunki, wiec niestety ale Ci nie pomoge
-
Czy da sie zamontowac elektryczne szyby do BMW E-34?????
Sprawdzilem u siebie i mam instalacje, kiedys likwidowalem zamki u kolesia i on tez mial instalacje. Nie mam zielonego pojecia od czego moze to zalezec. Modul sterowania centralnym jest pod tylnym siedzeniem ale za chiny nie pamietam ktory to jest
-
Paliwo na bloku silnika w 524TD! Puszczają wtryskiwacze?
Danielu a mozesz opisac dokladniej ak to wykonales?? Moze mi sie kiedys przydac.
-
Pekla linka fotela w coupe
Nie wiem jak jest w e36 ale w e30 jak odkrecilem wkrety to trzeba bylo pociagnac ten plastik w dol (dosc mocno) i oslona wychodzila z zaczepow. Potem to juz zobaczysz ale zaopatrz sie w jakas linke (np od hamulcow od roweru) co by nie rozbierac tego 2 razy.
-
szarpie, nie rozpędza się oraz problem ze światłami
Wydaje mi sie ze swiece i kable odpadaja gdyz po pewnym czasie autko dostaje kopa. PS Ja jezdze juz trzecia beemka i z kontrolami drogowymi nie mam wiekszych problemow. Tylko jak sie jakas zdarzy to z regoly konczy sie mandatem (predkosc :))
-
E30 320i '90 Warto ???
Bez obejrzenia chociaz zdjec nikt Ci nie powie czy warto czy nie. Mozna napisac ogloszenie: BMW e30 skora, klima, elektryka, stan BDB 1000zl a autko bedzie szrot. Piszesz zeby napisac wady tego samochodu. Wystarczy poszukac. Jest na ten temat bardzo wiele informacji na tym forum. Pozdro
-
Blokowanie Visca daje cos czy nie ?
Blokowanie viska moze pomoc tylko i wylacznie wtedy gdy temperatura w aucie wychodzi poza pion. W innym przypadku autko moze byc niedogrzane, i tak jak napisal Rapid straci nieco mocy + wycie zalaczonego elementu.
-
po wymianie paska rozrzadu silnik "bzyczy"
Cos ty sie uczepil tych zaworow?? Wymiary 520 M20 dolot: 40,0/6,97 wydech: 34,0/6,96 525 M20 dolot: 42,0/6,97 wydech: 36,0/6,96 Wiec z 2.5 sa wieksze.
-
wskaznik paliwa
Brak masy przy wskazniku.
-
Nie swieci STOP
Sprawdz miernikiem czy wogole prad dochodzi. Jak nie to posprawdzaj bezpieczniki. Jezeli sa OK to szukaj przerwy na kablu. W tym momencie przerwy szukaj w okolicy tylnej lampy gdyz tam wlasnie grzebales i mogles cos oberwac.
-
problem z ładowaniem :/
Stawiam na regulator napiecia. Jesto to 90% uszkodzen alternatorow w BMW.
-
to coś na pedałami
Dokladnie tak. Lepiej wstaw zdjecia bo z twojego opisu nic nie wynika
-
Czy da sie zamontowac elektryczne szyby do BMW E-34?????
Wydaje mi sie ze instalacja powinna byc poprowadzona. Wystarczy wpiac sterownik, wsadzic silniczki i wyciac dziure. W e34 nie trzeba w sumie wycianc dziury tylko podmienic przyciski.
-
lekkie szarpanie w dieslu
Otoz w pompie jest sterownik (przerabialem to u siebie). I to jest przyczyna delikatnego szarpania. Prawdopodobnie wlasnie nadchodzi jego koniec. Z czasem to szarpanie bedzie sie powiekszac. Koszt naprawy okolo 2500zl. Oczywiscie moge sie mylic
-
Osłona amortyzatora - wymiana uszkodzonej bez wyciagania amo
Mecik piszesz ze czyms pewnym. Sciagacze do sprezyn kosztuja 30zl a ty piszesz ze czyms pewnym. Ehhhh
-
po wymianie paska rozrzadu silnik "bzyczy"
Dokladnie tak jak pisze Mirek. Tloki spotkaly sie z zaworami. Bez zdjecia glowicy sie nie obejdzie.
-
to coś na pedałami
To moze byc czujnik temperatury do ogrzewania
-
po wymianie paska rozrzadu silnik "bzyczy"
To zaraz moment bo czytam, czytam i nic nie rozumiem. Jak krecisz rozrusznikiem to wal sie kreci czy nie??
-
Jaka jest najlepsza jednostka napędowa w BMW?? wasze opinie
Widze ze wszyscy czytaja dokladnie posty. Mysle ze 2.8 bedzie dobra jednostka choc jak jezdzisz 316 to kazda bedzie rakieta. Jednak trzeba liczyc sie ze bedzie palic nieco wiecej niz e36