Skocz do zawartości

JUŻ JEST ! Strona o bmw serii '02 właśnie ruszyła.


ROBERT MALINOWSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Początki bywają trudne ale strona o bmw serii '02 już działa. Narazie jest jeszcze mocno okrojona ale niebawem nabierze pełnego blasku i zostanie wzbogacona o nowe treści. Serdecznie zapraszam! Jest to strona której autorem jest mój kolega Paweł oraz moja skromna osoba. Jesteśmy widoczni na pierwszym foto podczas startu do rajdu w Niemczech w Penkun (czerwiec 2005).

Adres: www.bmw02.pl

Jeżeli wyłapaliście jakieś błędy lub macie jakieś sugestie to swoje uwagi wpisujcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap: :clap: :clap: Gratulacje

Pieknie zrobione - ze smakiem i popartę wiedzą. :cool2:

Może jednak skusze się z E12 na 02( choć to dość kosztowny i pracochłonny temat :worried: )

Jakkolwiek....dołączam do grona Sympatyków 02 :8)

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyłapaliście jakieś błędy lub macie jakieś sugestie to swoje uwagi wpisujcie tutaj.

 

Strona jest odlotowa, brakowało w polskiej sieci strony o tematyce "02", wielkie uznania i ukłony dla Twórców :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Będę często odwiedzał tą stronę i zagłębiał się w jej lekturze na bieżąco, korzystając z Waszej wiedzy. Zapewne pomoże mi ona w dobrym wyborze "02", który zamierzam dokonać i tym samym stać się również szczęśliwym posiadaczem i dołączyć do Waszego klubu i grona użytkowników, aby dzielić z Wami tą pasję i zamiłowanie do "02". Mam nadzieję, że kiedyś razem wybierzemy się "naszymi" "02" na jakiś rajd zabytków, najchętniej po ziemi Bawarskiej :mrgreen:

 

 

A teraz starczy już zachwalania :mrgreen: , czas na minusy tej stronki (oczywiście żartuję, chodzi mi o moje uwagi tak jak prosiłeś) :mrgreen:

 

Otóż w dziale "DANE TECHNICZNE" wkradł się Wam błąd i dla modelu 2002 turbo jak i dla 1502 przy podanej prędkości max jest podana liczba 2123 (2002turbo) i liczba 1570(1502). Następnie w tym samym dziale, nie pokazują się wszystkie kolory nadwozia, jest po prostu okienko z krzyżykiem przy niektórych barwach. Nie działa dział "GALERIA" i "KONTAKT", jest to samo, co przy barwach nadwozia.

To są oczywiście szczegóły, które są mało ważne, najważniejsze jest to, że strona ruszyła pełną parą.

Moje gratulacje :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Przydała by się historia renowacji i fotorelacja ze szczegółowym opisem poszczególnych zabiegów, jak również porady dla potencjalnych kupców (takich jak np. JA :mrgreen: ) i opis słabych punktów tych modeli, no i wszystko co się tyczy kupna-renowacji, ot takie małe ABC dla poszukiwaczy...... :mrgreen: :cool2:

Nie działa również strona o adresie www.walothnesch.com

może jakiś błąd literowy w nazwie adresu HTTP :?:

 

pozdrawiam i życzę samych sukcesów związanych ze stroną o tematyce "02" :modlitwa: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :!: :!: :!: :clap:

Tylko mam nadzieje że bedziesz do nas zaglądał :wink:

 

Pewnie, że będę zaglądał:) i to często.

Narazie stona jest w "budowie". Błędy są w miarę możliwości poprawiane.

aaa od dzisiaj można przczytac opis i zobaczyć zdjęcia bmw 2002ti Pawła Brukszy z Warszawy. Niedługo będzie też 2002ti Marcina Szymańskiego z Poznania na magicznych (mechanicznie) gaźnikach Stromberg o mocy ponad 150 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Wiem, że dla wiekszości osób "zerodwójki" to tylko ciekawostka :(

(przy okazji dodam, że 1502 to moja pierwsza beemka:D )

Jednak na stronie zachodzą cały czas zmiany (mam nadzieję, że na lepsze). Zapraszam zatem ponownie na wzmiankowaną stronę.

Niedługo powinny pojawić sie w "galerii" fotki (wraz z opisem) zerodwójek należących do Jurka z Puszczykowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki bywają trudne ale strona o bmw serii '02 już działa. Narazie jest jeszcze mocno okrojona ale niebawem nabierze pełnego blasku i zostanie wzbogacona o nowe treści. Serdecznie zapraszam! Jest to strona której autorem jest mój kolega Paweł oraz moja skromna osoba. Jesteśmy widoczni na pierwszym foto podczas startu do rajdu w Niemczech w Penkun (czerwiec 2005).

Adres: www.bmw02.pl

Jeżeli wyłapaliście jakieś błędy lub macie jakieś sugestie to swoje uwagi wpisujcie tutaj.

 

Bardzo fajna strona.

Mimo , ze nie posiadam to jestem cichym fanem klasycznych wozow :wink:

A co do sugesti to bylo by swietnie jak bys zamiescil scany folderow reklamowych :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robert, masz nową stałą odwiedzającą stronkę http://www.bmw02.pl/.

Jestem fanką 02. W sferze marzeń pozostaje 2002 Turbo!!!! :wink:

Wielkie gratulacje!!! :clap: :clap: :clap: i ogromny szacuneczek :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Bardzo prosta i wymowna szata graficzna!! Jasność przekazu!! Początek super!!!! :cool2:

w oczekiwaniu na zerodwójkę


Pzdr

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajna stronka, podoba mi sie szata graficzna i sposob w jaki zostala wykonana. No i sam samochodzik bardzo sympatyczny .... :) zawsze bede mial respekt dla ludzi ktorzy odnawiaja stare autka ... cos pięknego !

 

Te BMW miały 4 cylindrowe motory ?

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te BMW miały 4 cylindrowe motory ?

 

Tak wszystkie miały rzędowe czwórki o zapłonie iskrowym zasilane gaźnikiem/ gaźnikami lub wtryskiem mechanicznym... w 2002turbo motor był doładowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

no ja tez bym chcial obejrzec stronke ,ale nie dziala

 

moze ktos ma jakies linki do innych to tez chetnie polukam bo planuje sie zabrac za 1502 do odratowania

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Nie tak dawno, zastanawiałem się czy nie podnieść stronki na nowo, ale wydaje mi się że nie ma sensu. Owszem strona była pierwsza w Polsce w 2006/2007 roku, ale od tamtego czasu sporo się zmieniło. Dziś całkiem dużo informacji na temat tego modelu BMW można znaleźć na innych stronach. Założeniem była budowa strony nie tylko poświęconej wszelkim informacjom o BMW 02, ale przede wszystkim zrzeszającej jej posiadaczy, a tych w Polsce jak pokazuje życie jest wcale nie tak dużo ( myślę o posiadaczach / miłośnikach, nie o handlarzach czy osobach przypadkowych ). Nawet tu, na tak zacnym forum widać, że zainteresowanie tematem jest bardzo słabe, a Ci którzy mają te auta od lat, znają się w większości osobiście i wzajemnie wspierają bez uczestnictwa na forum.

 

To tyle słowem tłumaczenia. Jakoś tak mnie wzięło, może to ta jesień za oknem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.