Treść opublikowana przez daniello320i
-
[E39] Silnik mi cyka o co chodzi?
Zawory raczej tak bez powodu nie zaczynają klepać. Obstawiam popychacze. Spróbuj dobrze rozgrzać silnik i przeciagnąć go kilka razy pod odcinkę - zobaczymy czy cykanie umilknie czy nie - jeśli tak to popychacze
-
[E39] Silnik mi cyka o co chodzi?
A od kiedy Ci cyka?
-
[E39] Silnik mi cyka o co chodzi?
Najprawdopodobniej szklanka (hydropopychacz) na jednym z zaworów. Jeżeli to cykanie pojawia się raz na jakiś czas to nie zawracaj sobie głowy. Wymiana oleju na nowy powinno załatwić sprawę
-
Benzyna w oleju i krótkie trasy
Przegonisz go po trasie to się unormuje. A olej dobrze jest zmieniać na wiosnę
-
1,8 is
Jest taki sam. Dyfer w małej głowie. Przełożenia 3.44, 3.45, 3.46 - który nie załozysz bedzie dobrze
-
Wpływ instalacji gazowej na silnik M52B28 - reakcja silnika?
Zakładaj i nie dygaj. Niezależnie czy to M52 o pojemności 2.0, 2.5 czy 2.8 tak samo dobrze znoszą sekwencyjny LPG. Grunt aby były porządne graty i fachowo zamontowane.
-
e34 m20 nie wchodzi na obroty powyzej 5,5 tys
nie wiem kolego czy oczekujesz zebym Ci numer seryjny podal takiej przeplywki? otoz jezeli chcesz mi udowodnic ze jestem w bledzie, ze przeplywomierz w m20b20 nie ma klapki, to lepiej sam sie upewnij Zwracam honor :duh: Jak dotąd nie miałem przyjemności spotkać się z takim typem przepływki i nawet nie miałem pojęcia o istnieniu takiego "wynalazku"
-
e34 m20 nie wchodzi na obroty powyzej 5,5 tys
Nie :wink: A jaki przepływomierz ma klapkę?
-
e34 m20 nie wchodzi na obroty powyzej 5,5 tys
Chyba kolega ma na myśli przepustnice :wink: Ja mimo wszystko obstawiam kopnięty rozrząd
-
Ile Kosztuje Instalacjia Gazowa? :)
Daj sobie spokój z II generacją w BMW
-
Jak podnieść obroty jałowe w 318tds
Pytał? To mu udzieliłem odpowiedzi. A co zrobi (będzie sam grzebał czy pojedzie do pompiarza) to już jego sprawa
-
Jak podnieść obroty jałowe w 318tds
Na pompie wtyskowej jest takie "prostokątne pudełeczko" do którego dochodzi przewód paliwowy i wiązka kabli. Jest on przykręcony do pompy na 4 śruby (w tym że jedna ma nietypowy klucz). Przesuwając go do przodu lub do tyłu regulujesz wtrysk - z tym że przesunięcie musi być niewielkie (mam na myśli niecały mm)
-
[e39] nie chce odpalić (520i)
A co ma czujnik położenia wału do rozrusznika? Nawet jak wogóle odepniesz ten czujnik to przy próbie zapłonu rozrusznik i tak będzie kręcił
-
Jak odpowietrzać prawidłowo układ chlodzenia w tsd-ie??
A głowica była sprawdzana na szczelność i planowana przy wymianie uszczelki?
-
M50B20 strzela pomocy błagam :(
Kolega Paweł87 napisał że wymieniał zawory - a tego bez ściągania głowicy nie da się zrobić. Skoro cyrki dzieją się tylko na Pb to nie podejrzewałbym instalacji LPG. Sprawdź na początek regulator ciśnienia paliwa i wtryski (benzynowe). Komp jakieś błędy pokazuje?
-
ciśnienie paliwa 320i
Ja mam regulator 3,5 bara. Sprawdź na REAL OEM wg VIN-u jaki masz regulator. Jeżeli nr 13531436110 to jest on własnie na 3,5 bara
-
ciśnienie paliwa 320i
Pompka paliwa jest na 3,5 bara a regulator na listwie wtryskowej występował 3,0 oraz 3,5 bara - zaleznie od wersji i roku
-
czym róznia sie nerki
Szeroki grill był od 97r
-
M50B20 podłączenie pod komputer
Po resecie komp musi złapać adaptację (trwa to jakiś czas - trzeba przejechac kilkanascie km) i do tego momentu moze silniczek nieco inaczej pracować
-
M50B20 reset kompa
Nic nie uszkodzisz w ten sposób. Po resecie komp musi złapać adaptację (trwa to jakiś czas - trzeba przejechac kilkanascie km) i do tego momentu moze silniczek nieco inaczej pracować
-
Jak podnieść obroty jałowe w 318tds
Nie jedynie bo można nastwnikiem na pompie wtryskowej
-
Wycie spod maski
Na początek zmień olej od wspomagania - najlepiej jakiś syntetyk DIII
-
Rolki do paska wieloklinowego E36
Jesli nie mają luzu i nie świszczą to sie nie wymienia
-
Czy głowica silnika z 2.0l pasuje do 2.5l?
Z tymi regeneracjami to różnie bywa. W poprzedniej becie padła mi głowica i regenerowałem ją u "PIĘTKI" - niepolecam. Nie dość że długo to trawało, zapłaciłem 1400zł to i tak jeden zawór klepał.
-
Tarcze 323 a 325
Przednie są takie same w obu wersjach. Tylne w 323 to powinny być już wentyle