Treść opublikowana przez bart 328
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Też myślę, że raczej znajdzie za 55 tys F30 w dieslu słabo wyposażoną z początków produkcji w tej cenie. Ja moją sprzedałem w lutym jeszcze za super kwotę (320 diesel xdrive biała mpak kraj itp.), ale teraz to ich ceny spadają niesamowicie, nie mówiąc już, co się będzie działo w przyszłym roku. Zresztą podobnie było, jak weszło X3 G01, dealerzy za bardzo rozsądne pieniądze sprzedawali X3 F25 i dzięki temu skorzystałem, tak samo jak lata temu, przy kupnie X3 E83, jak wchodzilo na rynek F25. F10 teraz sprzedać tez za rozsądne pieniądze, to można czekać miesiącami na kupca. Mój sąsiad, pierwszy właściciel sprzedawał swoją w fajnej konfiguracji i wiem, co się działo :duh:
-
330xd cypisek
Do Polo R Line żonki kupiłem felgi OZ Ultraleggera, aby oryginalne dać na zimę, tak wiec gratuluję zakupu, bo są też na pewno bardzo lekkie. Z moimi nigdy nie miałem problemu, nie pokrzywiły się, nie mówiąc o pękaniu.
-
BMW F36 428i WBA4A71070GK17149
bart 328 odpowiedział(a) na induriel89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpis zachęcający i konkretny. Do ASO na sprawdzenie, bo przy tym aucie powinno byc według sprzedającego, wszystko jasne i klarowne do sprawdzenia. Fajna konfiguracja. Cena niska moim zdaniem.
-
Opony zimowe X5 G05
Tylko przy niskich oponach, jak w aucie sportowym, posiadanie suva traci sens, bo nie wykorzystasz prześwitu na tak potężnych kołach, a co za tym idzie nisko profilowych oponach. Nasze wspaniałe drogi, aczkolwiek coraz lepsze, też do tego nie zachęcają... Czasami wygląd nie jest najważniejszy :wink: Ja dałbym na zimę 19", na lato zostawił 20". Wtedy zero stresu w czasie podróżowania po zaśnieżonych drogach, chlapie itp. A o to chyba chodzi, jeżdżąc suvem
-
malowanie zderzaka plastikowego
Wpisuj w wyszukiwarkę również frazę M pakiet, bo nasi handlarze również często pakiet aerodynamik nazywają m pakietem :) Rzadko spotykany pakiet, a wygląda super. Pokaz jakieś zdjęcia samochodu.Inne zderzaki, progi, nakładki na błotniki, nawet końcówki wydechu pod kątem. Mam prospekt z takim E83 w kolorze niebieskim na felgach 19". Prezentuje się genialnie moim zdaniem.
-
Koła na zimę
W G30 nie ma ograniczeń. (podobne ograniczenia jak wspomniane Audi mają miedzy innymi ma Range Rover, Porsche Cayene - nie wiem, ale to pewnie ma związek z regulowanym pneumatycznym zawieszeniem).
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Oba samochody świetnie porobione i mega zadbane, a to najważniejsze. Gdyby każda E90 przy takim przebiegu tak wyglądała i tak była dopieszczona, to byłoby coś. Gratulacje!
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Bajka.Gdzie robiłeś retrofit?
-
BMW X3 G01 - Navigacja Pro
W służbowym mam head-up, w prywatnym nie. Można bez tego żyć, ale poprawia wygodę jazdy i kompletnie nie rozprasza, jak słyszy się czasami głosy. Ja bym dopłacił przy zamawianiu kolejnego auta.
-
Opony Zimowe 19" czy dodatkowe felgi 18" + opony
I to jest dobra decyzja. W ogłoszeniu wtedy można również napisać, że za dodatkową dopłatą komplet kół zimowych. Na plus, że OEM. :cool2:
-
BMW X3 WBAPE11040WH39146
bart 328 odpowiedział(a) na KubaBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa powiem tak, fajna wersja w m pakiecie.Kapitalny kolor. Sprawdź ją dokładnie, bo jest ciekawą wersją.
-
paląca się kontrolka awarii hamulców
Hamulce sprawne? Czujniki zużycia klocków itp? Podpięcie pod komputer coś wskazuje? ABS działa?
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Ładnie jej w tej scenerii jesiennej. Czarny komplet kół zimowych fajnie będzie korespondować z kolorem auta. Kolejne zdjęcia już chyba w białej scenerii :D
-
BMW F32 - WBA4E910X0G598723
bart 328 odpowiedział(a) na Engine1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA propo cen naprawy. Moja pracownica ostatnio na A4 nowiutką Skodą Octavią (dosłownie tydzień po odbiorze z salonu) uderzyła w tył Passata. Po zdjęciach lekkie uszkodzenia, lampy led, zderzak, maska, pas, poduszka i cena w ASO 44 tyś zł za naprawę, a w zasadzie za wymianę elementów przodu, a blacharsko maski i błotnika (oba elementy każdy blacharz bez wysiłku zrobiłby, bo były minimalnie uszkodzone, gdyby auto nie naprawiane w ASO).
-
BMW E46 325i SMG, Płock WBAEV31030KL38002
bart 328 odpowiedział(a) na cemiron400 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFacet zaznaczył praktycznie cale wyposażenie , ale marzeń :mrgreen: Ta skrzynia wcale nie jest taka fajna, to nie SMG takie jak w M3 E46. Moim zdaniem jest wolna. W przypadku jej awarii będziesz miał problem.Ale na ironię, ta skrzynia sprawia, że to auto wyróżnia się w tłumie zwykłych E46.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie będzie miało to wpływu na napęd, bo masz cztery jednakowo szerokie felgi i cztery takiego samego rozmiaru opony. Byleby opony były jednakowe i miały jednakowo zużyty bieżnik. To wszystko. Liczy się bezwzględna średnica koła i takie same opony.
-
e84 20d xdrive / Co to za wersja wyposazenia
Wersja M pakiet ma inne zderzaki i brak srebrnych wstawek. W tym egzemplarzu jest kierownica m pakietowa i listwy na progi m pakietowe. W środku drewna nie można było skonfigurować przy zamawianiu M pakietu. Dodatkowo ma zwykłe fotele, nie sportowe. Więc pewnie listwy progowe m pakietowe sobie sam nakleił, bo samą kierownicę można było zamówić. Lepiej sprawdź dokładnie vin i historię auta. Jedno jest pewne, to nie jest na 100% wersja M pakiet.
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Jak miałem F30, też zabrałem w MM Tuning Skoczów zamiennik dokładki przód M performance, wychodząc z założenia, że można go szybko uszkodzić, a wtedy nie żal kasy wydanej na oryginał. Polecam.
-
F36 435i 2015 WBA4B3C59FGV48452
bart 328 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDosyć długo się sprzedaje, jeżeli się nie mylę.
-
ConnectedDrve - sterowanie z telefonu
I najprostsze i wcale nie takie drogie...
-
G30 530d M-pak SophistoGray
Fajna kolorystyka, m pakiet, niezłe wyposażenie. Niech sprawia radość z jazdy, bo kawał niezłego samochodu :cool2:
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Aktualnie wnętrze prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Gustownie,oryginalne dodatki, a to najważniejsze.
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Aktualnie wnętrze prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Gustownie,oryginalne dodatki, a to najważniejsze.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
I bardzo dobrze zrobiłeś! Sam mam na zimę Pirelli Sottozero Run Flat z homologacją. Bardzo dobra opona :cool2:
-
BMW E46 2.0 Coupe Gdów WBABM11070JK09289
bart 328 odpowiedział(a) na Wojtek16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManiek, tyle, że bez problemu możesz odchamić tą coupetkę i wyjdzie na ludzi. Felgi są firmy ATS z tamtego okresu, jeżeli się nie mylę. Zielony kolor karoserii i tapicerki fakt kontrowersyjny, ale za to rzadko spotykany.