Treść opublikowana przez Randall
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://autoblog.spidersweb.pl/elon-musk-to-motoryzacyjny-norbi-nie-da-sie-grac-jednego-hitu-w-nieskonczonosc
-
M3 Touring LCI 2025
Tylko wyjmij przed serwisem w ASO bo wyrzucą do kosza 😄
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Albo umycie myjką ultradźwiękową poza ASO za maks kilkaset złotych i działa dalej.
-
Problem z znalezieniem wersji nawigacji w f36 420d 2017r
To jest dołożona prawdopodobnie w ASO nawigacja firmy Harman. W google jest trochę informacji a nawet instrukcja aktualizacji, niestety strona na której się należy zarejestrować przekierowuje na coś zupełnie innego. https://juicelp-dev.s3.amazonaws.com/uploads/1462982210570-wj6aysy9ugemfydz-a0aa84cfad15d6f132287b553d1c666d/JGB21900+BMW+Integrated+Navigation+Fact+Sheet+v2a+PT.pdf
-
X3 G45 zamówienia, rabaty, czas oczekiwania
Ogólnie to @wehyrma 2 szt M3 więc równie dobrze mógłby kupić X1 18d 😄
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jesteś przekonany że dotyczy to nawet takich błahych ustawień? Bo jeśli chodzi o ECU silnika to wiadoma sprawa. Bywałem w ASO nawet z CarPlayem aktywowanym poza BMW, przez co przy aktualizacji wysypała się nawigacja. Odpowiedź była taka że będą wymieniać jednostkę i ani słowa o gwarancji. No ale to było w G01.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Przecież zawsze przed Aso można przywrócić backup w 30 sekund.
-
G20 z Belgii. Radomsko. VIN WBA5V31040FJ47570
Randall odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodsufitka jeśli nie wymieniona to będzie miała ślady po wystrzałach na 99%.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
nad nogami kierowcy po lewej, wpinasz kostkę i tyle
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ten już jest straszny dzik, chyba tylko na tor. Cena mocno przehypowana.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Cayman GTS 4.0 N/A weź na test jeśli masz gdzieś w okolicy. Ja również mam wypaczony umysł, ani M340i ani F90 M5 jakoś już "nie robi", zero emocji ale tutaj jest po prostu coś wspaniałego.
-
[S] BMW X1 E84 25dA Pakiet M Xdrive 2014r
Ale sztos konfiguracja! Bump 😎
-
M3 Touring LCI 2025
Ta buda z tym silnikiem to napewno nie, raczej myślę że utrata wartości będzie horrendalna 😄
-
M3 Touring LCI 2025
To mnie zaskoczyłeś a nie chciało mi się sprawdzać cennika. Ciekawe ile sztuk tego się sprzedało (jeśli w ogóle)? Bo sedana do niedawna w Polsce 3 sztuki (z czego jedną mój sąsiad 😄 )
-
BMW F31 przeskakiwanie kierownicy
Z wyprzedaży części BMW. Nie chcecie wiedzieć za ile czasami można tam trafić takie rzeczy (np zniżka 95%).
-
M3 Touring LCI 2025
A jest w ogóle w kombi? Poprzedni był 100%.
-
Coś brakuje
Ktoś tu kiedyś na forum produkował zaślepki na drukarce 3d, sam kupowałem do E91.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O, zaczyna się już robić naprawdę gęsto 😂 Jeśli remont "problematycznego" silnika na dzień dzisiejszy to jakieś 30-40k zł to po ile będą te chińskie baterie? 😂 Kiedyś kupiłem sobie hulajnogę Xiaomi i później na grupach też zaczęli do niej instalować większe baterie, jedyny problem był taki że spłonęło kilka mieszkań 😂
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Włos się jeży na głowie od tej kwoty 😮
-
Coś delikatnie dzwoni przy przejeżdżaniu przez niewielkie nierówności
Ja również po zmontowaniu kompletu jeżdżę na nim 3-4 sezony i nigdy w międzyczasie nie musiałem wyważać. I dokładnie mam to samo zdanie że jeśli nie czuć wibracji przy żadnej prędkości to wyważanie "na wszelki wypadek" jest zupełnie bez sensu.
-
Coś delikatnie dzwoni przy przejeżdżaniu przez niewielkie nierówności
U mnie to samo + jeszcze mycie kół żeby na sezon założyć czyste i nawoskowane 🫡
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
To musieli zmienić coś 🤨
-
F34 335xd drganie silnika na wolnych obrotach
Dziwne, u mnie to było 2 godziny a auto było gotowe po godzinie (podejrzewam że bez oględzin na podnośniku i czasu wjazdu/wyjazdu było by to 15 minut 😄 ).
- F10, F07 - Basic Audio vs Hi-Fi - głośnik środkowy | modernizacja do Hi-Fi retrofit
- F10, F07 - Basic Audio vs Hi-Fi - głośnik środkowy | modernizacja do Hi-Fi retrofit