Treść opublikowana przez Frank
-
wyższa akcyza na lpg?
Frank odpowiedział(a) na rado temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne:cool2:
-
chip - wstawiał ktos? jak wrazenia?
A czy takie podniesienie Redline na 7000 rpm nie skraca zbytnio życia silnikowi ? :worried:
-
co oznacza dokładnie termin shadowline?
oczywiscie - listwy w srodku nie mogą byc pochromowane w shadowline. Ta , którą widział Diesel mogła miec dołozony Shadow.
-
BMW 740 dużo pali na gazie
dokładnie- mi w korkach wciąga zawsze 20 i lepiej
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
Dokładnie- silniki dzieki nowemu oprogramowaniu miały sie bardziej nagrzewac, ale w rezultacie niewiele to dało i ponoc jeszcze bardzo słabły na tym fabrycznym chipie ... :? :? Faktem jest jednak,ze problem dotyczył najbardziej USA/UK i ich paliw z duzą zwartoscią siarki. moj znajomy kupił 4 letnią wowczas 740 z NIkasilem , jezdzi do dzis, ma ponad 450 tys km. Mavic - spokojnie , nie musisz sie martwic Nikasilem :wink:
-
co oznacza dokładnie termin shadowline?
NIKI , masz troche racji a troche nie masz :D listwy okienne czarne - tak nie ma chromu na listwach ochronnych drzwi- tak obwódka wokół świateł i spryskiwacze- juz nie popatrzcie na siodemkę Stonesa- chromy wokoł reflektorów i spryskiwacze pod kolor karoserii - Saintman tez tak miał Ja mam czarne obwodki lamp ale tak miały przyciemniane helle fabrycznie
-
Dziwnie wygląda, czy mi się tylko wydaje?
przyjrzyj sie tym plastikom brakujacym bo z reguły to świadczy o jakims małym dzwonku
-
co oznacza dokładnie termin shadowline?
prawda- bo mozna było zamówic nerki w dowolnym kolorze :D chociaz chyba prawie nikt z tego nie korzystał , naprawde rzadkosc poza czarnymi :D Jestem ciekaw jak jest u mnie , ale nie chce skrobac farby na moim czy bedzie pod spodem plastik czy chromik :D ale jak sie ( odpukac) jakis odprysk zdarzy , to sie zobaczy :D MArco - co do listw- np te na zderzakach w E32 , które są zwykle chromowane , w Shadowline są w kolorze lakieru auta.
-
Oznaczenie M 635CSi
:mrgreen: spoko, poczekam :mrgreen:
-
nie palisz.... mozesz pic? - było coś takiego?
Swoją drogą np w E32 uchwytów na kubasy brakuje bardzo ! :|
-
chip - wstawiał ktos? jak wrazenia?
No zapewne nowy nabytek Marka- E39 528i Touring :wink:
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
niee, żaden znajomy - taki jeden złamas . sam jezdzi żółtym punto HGT bo dostał od rodziców a teraz jak tatus kupił A6 to szaleje ze ma najszybsze auto na świecie i opowiada jak jechał tym po A2 cały czas 255 km/h i nikt go nie mogł wyprzedzić. :duh:
-
Ilu tak naprawde nas jest....
ja mogłbym podac duzo przykładów ,ze na forum Audi jest mimo wszystko mniejsza cenzura niz tu, tylko po co ? Nie ma sensu robic kolejnej sprzeczki - kazdy czyta takie forum jakie mu sie podoba i nie ma co ich porównywac. Dla jednych jest lepsze Audi A6 a dla innych seria 5 i tak tez jest z forami. Na pewno ktos od Audi tez wychwyci kilka sprzeczek z naszego forum ( w tym nawet z moim udziałem :D ) i moze to posłużyc jako kontrargument ale nie taki jest sens naszych rozważań w tym wątku. Pozdrawiam
-
czy kontrolki zuzycia klockow po wymianie trzeba skasowac?
Albo nie łączy na wtyczce czujnika z przewodem, albo gdzies jest uszkodzony sam przewód...A moze włozyli CI z powrotem stary czujnik ? :|
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
a mi ostatnio jeden koles wmawiał ,ze nie mam szans z A6 '02 1.8 T ( 180PS) multizłomic :lol: haha, wiec uwazaj Dexter :lol: :lol:
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
wg mnie to juz z 523 by sobie galant nie radził tak ochoczo . Dexter- to byłoby słuszne porównanie i mysle ,ze zadałbys solidnego pogromu przechwalonej skośnookiej technologii. :cool2: nie myslisz się :D ale w wyscigach rownoległych śmisznie to wygląda :wink: a odpadania z zabawki nie bardzo rozumiem ... :worried: :D ale zmeczony jestem , wiec wszysko mozliwe :wink:
-
525 TDS-dziwne zachowanie na III, IV i V biegu.
przy 150 koniach czy 150 km/h bo jesli to drugie to kozacka ta omega :D nie wiem nawet czy moją bym dał rade tak zrobic :D co do problemu - Ojcu kiedys w Audi sie zaczeło slizgac sprzegło i co ciekawe tez najpierw na wyzszych biegach - 5, 4 ...a o zerwaniu przyczepnosci przy 90 km/h na piątce to raczej nie ma mowy. NAwet z chipem :D Ja stawiam bezwzgędnie na sprzęgło.
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
w Niemczech tez :wink: A o tym,ze 520 Drakula się najlepiej prezentuje z całej trójki ,to juz nawet nie chce pisac , bo to przeciez oczywiste :twisted2: BTW czy mi się zdaje ,czy na tej fotce przedstawiającej pojedynek 520 vs. A6 , chmurka dymu za TDI jest jednak widoczna ?? :wink: :P
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
jejku ! :lol: ale TDI ma tez turbo dziure, automat w A6 TDI nie wspomaga oszałamiających przyspieszeń a poza tym A6 AVANT 2.5 TDI jest jednak ciezsze. Zgadzam sie z Drakulem ,ze osiągi są porównywalne , natomiast faktycznie opony 225 w 520 to juz sporo. Natomiast Galant , faktycznie ,wolny nie jest , jednak przy 525 192 PS juz by pewnie tak nie pohulał . Pozdrawiam
-
Audi A6 vs BMW 520 vs Mitsubishi Galant
140 konne TDI w A6 AVANT szybsze niz 520 E39 ?? Nie chce mi sie wierzyc :wink:
-
220000km i całkowicie podarty fotel.. normalne?
duze znaczenie ma tez ciezar kierowcy - ja odkąd kupiłem swoją to wydaje mi sie ,ze dosc szybko pogorszyłem stan fotela :( ale i tak - wytarty fotel świadczy o intensywnej eksploatacji i nikt mi nie powie, ze jest inaczej.
-
Jak nie BMW to co ? BMW vs konkurencja.
tez o takim myślałem - w wersji CE-24. Az przejechałem się 740 ... :lol:
-
220000km i całkowicie podarty fotel.. normalne?
De BMW- coś takiego chyba nie trudno wywnioskować . :wink: :roll: pytanie tylko , ile razy w cyklu miejskim wsiadamy i wysiadamy podczas 220 tys km a ile podczas np 320 tys km i te 100 tys moze robic roznice w wygladzie fotela , jesli licznik cofnięto ..a z tego co wiem , fotel auta , o którym pisze Pułkownik Zuber jest kompletnie zmasakrowany :?
-
A jednak zabiora sie za importowane auta i nasze portfele
:( no kiepsko to wygląda póki co ...
-
potrzebuje rady - 4.0 czy 2.5 Vanos
A jakie masz spalanie w litrach na godzine wg kompa i testu nr 3 ? ja na rozgrzanym silniku mam 2.3 z wahnieciami od 2.1 d do 2.5 Proponuje takze innym posiadaczom M60 wpisac tu swoje 3 grosze dla porównania. NIKI kiedys pisał ,ze u niego cały czas jest 3.3 l /h ale M70 to inna bajka :D