Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. sprawdź bezpieczniki bo chyba są dwa do obc.
  2. chyba poduszki,koło dwumasowe raczej by trzęsło cały czas
  3. green71 odpowiedział(a) na slodki temat w E36
    odbój,odbojnica.
  4. green71 odpowiedział(a) na lukaszSP temat w E36
    łożysko oporowe
  5. green71 odpowiedział(a) na ADi-82 temat w E36
    osobiście nie radzę jeśli to jest na wale napędowym.Każdy element w samochodzie ma wpływ na inne elementy.Jeżeli nie skasujesz luzu to zaraz się pojawi w następnym,ale jeśli to luz w skrzyni to jeszcze możesz jezdzić.
  6. green71 odpowiedział(a) na ADi-82 temat w E36
    jeżeli nie odłączysz wału od skrzyni to się nie dowiesz,bo na wale jest kilka elementów które mogą mieć luz(tuleja centrująca,łącznik gumowy,podpora wału,krzyżaki) i będą stwarzały pozory luzu w skrzyni. Radzę najpierw odpiąć wał i wtedy zobaczyć czy nadal jest luz w skrzyni.
  7. green71 odpowiedział(a) na ADi-82 temat w E36
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=85734 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=83268&highlight=wibracje Ale najpierw sprawdź podpore wału.
  8. green71 odpowiedział(a) na ADi-82 temat w E36
    użyj szukajki,dzisiaj była o tym mowa
  9. jak zamykasz z kluczyka drzwi to trzeba trochę dłużej przytrzymać kluczyk w tej pozycji i szyby się domkną.
  10. green71 odpowiedział(a) na Norbi328 temat w E36
    jeżeli luz jest minimalny to nie ma potrzeby rozglądać się za inną skrzynią,trzeba tylko od czasu do czasu zmienić jej olej i jezdzić.
  11. green71 odpowiedział(a) na Norbi328 temat w E36
    luz masz wtedy gdy poruszasz wałem czy przekręcisz? Jeśli przy kręceniu wychodzi ci luz to radziłbym ci zobaczyć czy na dyfrze nie masz luzu.Można to odczuć przy wrzucaniu jedynki,słychać puknięcie.Jeżeli masz luz wtedy gdy ruszasz wałem do góry i na dół to luz może być w skrzyni na wałku zdawczym,ale bardziej prawdopodobne że jest na podporze.I radzę ci skrzyni nie rozbierać bo to jest koszmar na dodatek ukręciłem śrubę w obudowie.Mechanik dobrze mówił że tam nie mam nic do grzebania ale się uparłem.Dwa tygodnie temu to przerabiałem i wiem że dyfer szybciej łapie luz niż skrzynia.Najlepiej zrobisz jak ściągniesz wał,bo on przenosi luz z dyfra na skrzynie i na odwrót.Przy okazji sobie wymienisz podporę.
  12. green71 odpowiedział(a) na kazas4 temat w E36
    Będą pasowały.Też chcę takie kupić ale same szkła,tyle że dosyć ciężko je znaleźć.
  13. niewiem czy to zbieg okoliczności,ale mnie w zeszłym roku w Focusie(hatchback) pękła szyba sama od siebie na postoju.Pęknięcie wyszło z podszybia i szybko "rosło".
  14. a próbowałeś zamieniać przełączniki?
  15. jeżeli miałeś wymienianą uszczelkę pod głowicą i nadal wypycha płyn to albo ktoś ci spaprał robotę albo masz pękniętą głowicę.
  16. w "upiększaniu" najważniejszy jest umiar,a dla mnie ten gościu osiągnął złoty środek.http://www.unitedbimmer.com/forums/bimmer-showroom/13367-my-96-328i-touring.html moim zdaniem jest piękna :modlitwa:
  17. Oglądam właśnie niemieckie ogłoszenia i dochodzę do wniosku że niemcy bardzo mało jeżdżą i chyba po 10 latach eksploatacji licznik zaczyna chyba się cofać bo jeśli 8-letnie auta mają taki sam przebieg jak 16-letnie to jest coś dziwnego.Niemcy są tacy sami jak my. http://www.gebrauchtwagen-zeitung.de/gwad/getres.php?qry=cc0396ecd80ee600d3ec82db39f0fcaed2hlcmUgMSAgJiYgdHlwIExJS0UgJyUzMTglJyAmJiBtYXJrZT0xMSBPUkRFUiBCWSBpZCBERVND&mobile_qry=496b249025db6a3be64e76abcaba69caYTo0OntzOjc6ImJyYW5kSUQiO2k6MTI7czoxMDoicG9zdGFsY29kZSI7aTo0MDAwO3M6ODoiZGlzdGFuY2UiO2k6MjAwO3M6NToibW9kZWwiO3M6MzoiMzE4Ijt9&von=0&bis=10&bdl=
  18. green71 odpowiedział(a) na mariusz_ek temat w E30
    zestaw kluczy http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=AC21&mospid=47270&hg=71&fg=05
  19. green71 odpowiedział(a) na domoko temat w E36
    co do rozrusznika,to wymontuj go tylko bo przeważnie brudny jest mechanizm zębnika.Ta malutka zębatka która zazębia się z wieńcem musi swobodnie jezdzić,a często bywa że ta tuleja po której jeździ jest zasyfiona. W ten sposób rozrusznik kręci ale elektromagnes nie jest w stanie jej przesunąć do wieńca.Już to przerabiałem w kilku swoich autach.
  20. green71 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E30
    tutaj powinno być to czego szukasz http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f00023/f00023.htm
  21. coś mi się kiedyś obiło o uszy że do przewodu 4 cylindra jest podpięty impulsator.
  22. na 100% dowiesz się jak wyciągniesz skrzynię,ale tarcza+docisk+łożysko wyciskowe pewnie trzeba wymienić.Jeżeli sprzęgło bierze ci u samej góry to zużyta jest tarcza,jeżeli bierze normalnie(w połowie) to uszkodzony jest docisk.Tak czy inaczej trzeba wymienić komplet.
  23. green71 odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    błąd prędkościomierza to normalna sprawa http://www.autocentrum.pl/go/338__Liczniki_klamia__14__0__5__1313734138.html
  24. sprzęgło się samo reguluje,ale poślizg zaczyna się od 1 biegu bo na tym biegu musi przenieść największy moment.Potem zaczyna ślizgać na następnych biegach.
  25. green71 odpowiedział(a) na Zszywa3 temat w E36
    to może być vanos albo łańcuch rozrządu.Ale stawiałbym na to pierwsze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.