Treść opublikowana przez green71
-
Zalozylem OBC i nie dziala. dlaczego??
sprawdź bezpieczniki bo chyba są dwa do obc.
-
Trzęsie kierownicą na wolnych e 46 320d
chyba poduszki,koło dwumasowe raczej by trzęsło cały czas
- cos nie tak z tulejami?
- sprzegło??
-
Stukanie z okolic skrzyni
osobiście nie radzę jeśli to jest na wale napędowym.Każdy element w samochodzie ma wpływ na inne elementy.Jeżeli nie skasujesz luzu to zaraz się pojawi w następnym,ale jeśli to luz w skrzyni to jeszcze możesz jezdzić.
-
Stukanie z okolic skrzyni
jeżeli nie odłączysz wału od skrzyni to się nie dowiesz,bo na wale jest kilka elementów które mogą mieć luz(tuleja centrująca,łącznik gumowy,podpora wału,krzyżaki) i będą stwarzały pozory luzu w skrzyni. Radzę najpierw odpiąć wał i wtedy zobaczyć czy nadal jest luz w skrzyni.
-
Stukanie z okolic skrzyni
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=85734 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=83268&highlight=wibracje Ale najpierw sprawdź podpore wału.
-
Stukanie z okolic skrzyni
użyj szukajki,dzisiaj była o tym mowa
-
Szyba wypada ze ślizgu, centralny padł,od czego kabel
jak zamykasz z kluczyka drzwi to trzeba trochę dłużej przytrzymać kluczyk w tej pozycji i szyby się domkną.
-
Luz na skrzyni biegow?
jeżeli luz jest minimalny to nie ma potrzeby rozglądać się za inną skrzynią,trzeba tylko od czasu do czasu zmienić jej olej i jezdzić.
-
Luz na skrzyni biegow?
luz masz wtedy gdy poruszasz wałem czy przekręcisz? Jeśli przy kręceniu wychodzi ci luz to radziłbym ci zobaczyć czy na dyfrze nie masz luzu.Można to odczuć przy wrzucaniu jedynki,słychać puknięcie.Jeżeli masz luz wtedy gdy ruszasz wałem do góry i na dół to luz może być w skrzyni na wałku zdawczym,ale bardziej prawdopodobne że jest na podporze.I radzę ci skrzyni nie rozbierać bo to jest koszmar na dodatek ukręciłem śrubę w obudowie.Mechanik dobrze mówił że tam nie mam nic do grzebania ale się uparłem.Dwa tygodnie temu to przerabiałem i wiem że dyfer szybciej łapie luz niż skrzynia.Najlepiej zrobisz jak ściągniesz wał,bo on przenosi luz z dyfra na skrzynie i na odwrót.Przy okazji sobie wymienisz podporę.
-
lampy przednie,beda pasować ????
Będą pasowały.Też chcę takie kupić ale same szkła,tyle że dosyć ciężko je znaleźć.
-
Pękła przednia szyba....proszę o zdanie
niewiem czy to zbieg okoliczności,ale mnie w zeszłym roku w Focusie(hatchback) pękła szyba sama od siebie na postoju.Pęknięcie wyszło z podszybia i szybko "rosło".
-
NIETYPOWY PROBLEM Z SZYBA PASARZERA HELP!!!
a próbowałeś zamieniać przełączniki?
-
chłodzenie...płyn chłodzący...check...
jeżeli miałeś wymienianą uszczelkę pod głowicą i nadal wypycha płyn to albo ktoś ci spaprał robotę albo masz pękniętą głowicę.
-
pomuszcie upiekszyc mojego Touringa!!!
w "upiększaniu" najważniejszy jest umiar,a dla mnie ten gościu osiągnął złoty środek.http://www.unitedbimmer.com/forums/bimmer-showroom/13367-my-96-328i-touring.html moim zdaniem jest piękna :modlitwa:
-
chyba przeklne dzien kiedy kupiłem BMW!
Oglądam właśnie niemieckie ogłoszenia i dochodzę do wniosku że niemcy bardzo mało jeżdżą i chyba po 10 latach eksploatacji licznik zaczyna chyba się cofać bo jeśli 8-letnie auta mają taki sam przebieg jak 16-letnie to jest coś dziwnego.Niemcy są tacy sami jak my. http://www.gebrauchtwagen-zeitung.de/gwad/getres.php?qry=cc0396ecd80ee600d3ec82db39f0fcaed2hlcmUgMSAgJiYgdHlwIExJS0UgJyUzMTglJyAmJiBtYXJrZT0xMSBPUkRFUiBCWSBpZCBERVND&mobile_qry=496b249025db6a3be64e76abcaba69caYTo0OntzOjc6ImJyYW5kSUQiO2k6MTI7czoxMDoicG9zdGFsY29kZSI7aTo0MDAwO3M6ODoiZGlzdGFuY2UiO2k6MjAwO3M6NToibW9kZWwiO3M6MzoiMzE4Ijt9&von=0&bis=10&bdl=
-
zestaw orginalnych kluczy
zestaw kluczy http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=AC21&mospid=47270&hg=71&fg=05
-
problem z rozrusznikiem
co do rozrusznika,to wymontuj go tylko bo przeważnie brudny jest mechanizm zębnika.Ta malutka zębatka która zazębia się z wieńcem musi swobodnie jezdzić,a często bywa że ta tuleja po której jeździ jest zasyfiona. W ten sposób rozrusznik kręci ale elektromagnes nie jest w stanie jej przesunąć do wieńca.Już to przerabiałem w kilku swoich autach.
-
przeszczep skrzyni
tutaj powinno być to czego szukasz http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurope.de/fotost/f00023/f00023.htm
-
Jakie zadanie spełnia czujnik pracy 1go cylindra??
coś mi się kiedyś obiło o uszy że do przewodu 4 cylindra jest podpięty impulsator.
-
Sprzęgło i pytanie inne niż wszystkie
na 100% dowiesz się jak wyciągniesz skrzynię,ale tarcza+docisk+łożysko wyciskowe pewnie trzeba wymienić.Jeżeli sprzęgło bierze ci u samej góry to zużyta jest tarcza,jeżeli bierze normalnie(w połowie) to uszkodzony jest docisk.Tak czy inaczej trzeba wymienić komplet.
-
predkość max ile ?
błąd prędkościomierza to normalna sprawa http://www.autocentrum.pl/go/338__Liczniki_klamia__14__0__5__1313734138.html
-
Sprzęgło i pytanie inne niż wszystkie
sprzęgło się samo reguluje,ale poślizg zaczyna się od 1 biegu bo na tym biegu musi przenieść największy moment.Potem zaczyna ślizgać na następnych biegach.
-
Dziwny dźwięk silnika - m52b25
to może być vanos albo łańcuch rozrządu.Ale stawiałbym na to pierwsze.