Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. green71 odpowiedział(a) na Fei87 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    no po prostu super żeby do bagażu na urlop doliczyć bańkę oleju,osobiście jak by mi samochód zeżarł w ciągu 2000km olej do minimum to byłbym delikatnie mówiąc "zdenerwowany".Mnie też "doradca serwisowy :mrgreen: " powiedział że wyjące łożysko oporowe to normalna rzecz i na tym skończyłem serwisowanie w ASO.
  2. grzeje się tylko jedno,dzięki za info
  3. green71 odpowiedział(a) na wwwrona temat w E36
    po prostu od świateł mijania,ja tam ksenonów nie mam a komunikat i owszem ostatni mi się wyświetlił
  4. możliwe ale raczej obstawiam tarcze,bo przejadę kawałek i od razu są gorące
  5. czy ktoś się orientuje jaka jest cena takiego zestawu?mam na myśli tłoczek,uszczelki itp. bo zaczeło strasznie grzać tylne koło i pewnie tłoczek przestał odbijać.
  6. green71 odpowiedział(a) na Fei87 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    W każdej instrukcji do każdego auta pisze że może brać olej ale to wcale nie oznacza że musi brać.Wszystko jest zalezne od tolerancji wykonania,jakości oleju,stylu jazdy itp
  7. green71 odpowiedział(a) na Fei87 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    co to za pierdoły?do tej pory tylko w jednym aucie musiałem dolewać oleju i jak sie później okazało silnik był wykończony i skończyło się remontem.W żadnym innym aucie nie dolewałem oleju,w Focusie jeżdże od wymiany do wymiany w BMW wymieniam jak wskaże inspekcja,bez jakichkolwiek dolewek.Zgodzę się że silnik może brać olej jak sie go ciśnie ale 1 litr oleju na 1000km?wychodzi na to że wymiana filtra wystarczy bo olej będzie cały czas nowy.I niech mi nikt nie mówi że benzyniak musi brać olej bo to jest dopiero bzdura.
  8. green71 odpowiedział(a) na wwwrona temat w E36
    niech kolega sobie posprawdza żarówki
  9. przydałby się jeszcze do kompletu emblemat 328i lub ewentualnie M3 :D
  10. green71 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    a już myślałem że nikt w to nie wierzy,a jednak..... Dokładnie w taki sam sposób pomoże ci magnetyzer,strumienica i kij wie co jeszcze.Daj sobie spokój.Możesz sobie założyć chipa ale wzrost będzie i tak symboliczny.
  11. green71 odpowiedział(a) na Tomike46 temat w E46
    Dokładnie,u mnie też tylko ta metoda zadziałała.
  12. green71 odpowiedział(a) na Kukiss12 temat w E36
    możliwe że to kwestia opon,miałem taką sytuację w Focusie.Niektóre opony lubią ząbkować,zwłaszcza przy zawieszeniu wielowahaczowym.Jeżeli hałas ci zaniknął po zmienie opon tzn.że opony są wyząbkowane.Można na nich jezdzić ale jest nieprzyjemnie.Sprawdź geometrie tylnego zawieszenia i stan tylnich amortyzatorów.
  13. green71 odpowiedział(a) na Kukiss12 temat w E36
    łożysko można wyczuć najlepiej podczas skręcania,podczas dociążania będzie bardziej słychać a podczas odciążania hałas będzie zanikał.Jeżeli dzwięk jest jednostajny to może być wina mostu.
  14. green71 odpowiedział(a) na Lustek temat w E46
    mnie specjalista od wałów napędowych powiedział że jeśli wał nie ma śladów uszkodzeń lub nie odleciały odważniki to nie wyważa się wału,bo może przynieść odwrotny skutek.Wyważenie wału w Welte Cardan Service kosztuje 280 zł netto.Wyważany jest przy trzech prędkościach,jednak radzę nie wyważać wału.Sprawdzić krzyżaki,łącznik gumowy(sprzęgiełko),ewentualnie tuleje centrującą na wale i poduszki skrzyni.
  15. green71 odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    w ostatnim Auto-świat Poradnik testowali to urządzenie,i zanim wyciągniesz jakąkolwiek wgniotkę to kilkanaście razy przyklejasz tą przyssawkę.Nic specjalnego.Było też o podgrzewaniu i zamrażaniu.
  16. green71 odpowiedział(a) na Lustek temat w E46
    Zmień mechanika,mnie ściągnięcie wału,założenie nowej podpory i założenie wału zajęło 2 godziny(nie spiesząc się).Najwięcej czasu zabrało mi ściągnięcie segera z powodu braku szcypiec(musiałem męczyć dwoma śrubokrętami).
  17. green71 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E30
    hmmm,osłona leży w piwnicy...może faktycznie ją założę.
  18. zobacz czy ci nie cieknie spod pokrywy zaworów(od strony złącza diagnostycznego przy szybie),to miejsce jest mało widoczne a olej spływa na skrzynię biegów.
  19. green71 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E30
    dobrze by było gdyby ktoś jeszcze to sprawdził,u mnie grzeje się do tego stopnia że nie można jej dotknąć.Ale wszystkie uszczelniacze trzymają więc chyba nie odbiega to od normy.Oczywiście olej jest i nawet świeżutki.
  20. green71 odpowiedział(a) na damianR temat w E46
    mam wyciek dokładnie z tego samego miejsca ale muszę się zebrać w sobie żeby to zrobić bo na razie jest tam wilgotno więc się nie spieszę,jak zacznie się lać wymienię uszczelkę.
  21. no kurcze to jest gniazdo diagnostyczne więc jest połączone z komputerem,ale posprawdzaj bezpieczniki.
  22. green71 odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    teoretycznie najlepiej byłoby z 316,bo najmniej przeciążona.
  23. ja mam 95 rok i mam H7 Bosh i za cholerę nie można dokupić szkieł,do lamp H7 ZKW szkieł do wyboru do koloru.
  24. green71 odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    S5D250G,możesz wsadzić każdą skrzynię oprócz skrzyni z 328 jeżeli nie chcesz zmian w przełożeniach.M3 nie biorę pod uwagę bo jest inna obudowa.
  25. green71 odpowiedział(a) na koyote temat w E36
    328 ma skrzynię S5D320Z,wszystkie od 316 do 325 mają S5D250G

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.