Treść opublikowana przez green71
-
Cykanie po wylaczeniu slnika
pewnie masz gdzieś wyciek i kapie na rozgrzany silnik
- coupe 1,6
-
Wibracje silnika w czasie postoju...HELP?
poduszki lub tłumik drgań w dwumasowym kole
-
Drżenie powyżej 110km/h- ja bezradny i mechanicy chyb też :(
pisz bo jestem ciekaw
-
Drżenie powyżej 110km/h- ja bezradny i mechanicy chyb też :(
owszem przerabiałem to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=83268&highlight=wibracje
-
HELP-najpierw cykanie potem potężne uderzenia z przodu
oglądnij dokładnie wał napędowy,bo na 99% to któryś z jego elementów.
-
Wybór sprzęgła
przede wszystkim pojedyncze stuknięcie przy ruszaniu,stukanie przy przyspieszaniu i hamowaniu silnikiem,a przy mocno uszkodzonym kole bardzo szarpie podczas ruszania.
-
TYLNY MOST??PROBLEM!!!!
jeśli stuka(dzwięk bardziej metaliczny)to krzyżak do wymiany,jeżeli głuche wibracje to podpora.
-
Wybór sprzęgła
mam normalny objaw zużytego sprzęgła,uszkodzony dwumas ma troche inne objawy
-
Wybór sprzęgła
bo moje sprzęgło już jest na samym dole,i ciekaw jestem jak sprzęgło Luk sobie radzi.
-
Wybór sprzęgła
jak ci się to sprzęgło sprawuje i ile km na nim zrobiłeś?
-
GASNĄCA POŁOWA PIKSELI NA WYŚWIETLACZU KILONETRÓW W BMW 320
jest to raczej kwestia przylegania(lub raczej nie przylegania) taśmy wyświetlacza do płytki drukowanej.
-
Klekocze mi dziwnie silnik...320d zobaczcie film post 6
Słyszałem kilka razy jak się kończy wspomaganie ale z takim dzwiękiem to pierwszy raz :jawdrop:
-
Spadek mocy i obrotów przy włączonej klimatyzacji w 316i
niestety przy silniku 1.6 jest dość uciążliwe,mam ten problem w focusie. Wyprzedzanie powyżej 90km/h przy włączonej klimie to test na "zimną krew".Ja ją zwykle wtedy wyłączam,w buni nie mam tego problemu....nie mam klimy.
-
Zmiana auta. Dywagacje na temat silnika.
taką trasę kumpel kilkanaście lat temu zrobił 126p,niezbyt miło ale bezproblemowo.To nie jest żaden wyczyn.
-
Problem z prowadzeniem BMW E36 320
to nie jest raczej wina opon,ja do niedawna miałem 195/65/15 i prowadził sie idealnie.
-
Czarny dym po mocnym przygazowaniu
wszystko zależy ile tego dymu,jeżeli zasłania ci widok w tylnym lusterku to może byc wina wtryskiwaczy,zapłonu,chiptuningu itp.,ale jeśli to zwykły bączek to nic nadzwyczajnego się nie dzieje.
-
Czy warto brać te opony?
profil opony to stosunek wysokości do szerokości opony,więc profil 65 w oponie 185 i 195 nie będzie taki sam.Ale to jest w zimie sprawą drugorzędną,najważniejsze jest bezpieczeństwo.
-
Szybkie pytanie!!! Progi! Foty!
w zeszłym tygodniu wjechałem na plytkę chodnikową która podskoczyła i zakantowała mi sie dokładnie w tym samym miejscu.Mnie dodatkowo rozerwała próg ale blacharz w jeden dzień wyprostował,pospawał i zakonserwował.Nie ma śladu po uszkodzeniu.Koszt 100zł.
-
Trzepie po wymianie sprzęgła !!!
wiem że w Siemianowicach F.H.U. Synchro Aleksander Strzelecki naprawia skrzynie biegów bo miałem tam jechać ze swoją(na szczęście obeszło się bez naprawy),ale naprawy skrzyni to dosyć drogi interes.Mnie w warsztacie(lokalnym) za wymianę łozyska na wałku zdawczym zażyczyli sobie 1100zł(robocizna) więc niewiem czy nie taniej wyjdzie skrzynia z allegro(z gwarancją rozruchową a niektórzy dają dłuższą)
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
Czytam i zastanawiam się.Jeżdże równo 20 lat i umiem ekonomicznie jezdzić ale to co piszecie wprawia mnie w osłupienie.Na trasie Katowice-Gdańsk Fiatem Uno 1.4 średnia około 8L(jazda bez szaleństw),Fordem Focusem 1.6(bardzo oszczędny) bardzo delikatnie średnia 6,2L .BMW 320i średnio 8,5L.I teraz zastanawiam się czy ci którzy tu piszą że na trasie mają poniżej 7.0 czy przypadkiem połowy drogi nie robią na lawecie,chyba że ja faktycznie nie potrafię obchodzić się z pedałem gazu.
-
265tys.km to duzo na e36 compact 316?
jeśli poprzedni właściciel wiedział że w silniku zmienia się oliwe,to drugie tyle powinien zrobić bez problemu.Moj kumpel ma E30 316,przebieg 390tys i silnik ma się bardzo dobrze.
-
Tajemniczy wężyk - gdzie ma iść?
to urządzenie to o ile się nie mylę to podgrzewacz filtra paliwa.
- Is
-
Za Pytanie
mamci poszedł na pożarcie ale powiedział to co wszyscy myślą :D