Treść opublikowana przez green71
-
Wymiana komputera
a co ty chcesz tam czyścić?jeżeli nie wyświetla ci wszystkich pixeli to czyszczenie nic nie pomoże.Przerabiałem to w zeszłym roku,wredna i niewdzięczna robota.
-
Lampy Sonar załamanie Swiatła
moje (ZKW)świecą dokładnie tak samo jak te z pierwszego linku,i tak maja świecić.
-
wymiana tulei wachacza tył "pod progiem"
w ten sposób nie sprawdzisz zbiezności,ale raczej napewno musisz ustawić bo tego "na oko" się nie da zrobić,a przy złej zbiezności opona szybko zniknie.
-
Jak rozpoznac reflektory?
też mam lampy Bosch(nawet mam ją teraz w domu) na H7 i mają wypustki.
-
wymiana tulei wachacza tył "pod progiem"
wykręcisz 3 śruby,i wahacz opuścisz na dół razem z mocowaniem.Odkręcisz mocowanie i możesz wyciągać tuleje.Lepiej zaopatrz się w jakiś ściagacz.Ja zrobiłem sobie z długiej śruby i kilku talerzyków metalowych.
-
Uturbienie
co znaczy "audi z tego silnika 1.8 wyciąga...."?kolego te silniki są rózne pod każdym względem.Jedynie pojemność mają taką samą,wszystko inne je dzieli.Silnik VAG od początku był konstruowany pod turbosprężarkę i dlatego jest podatny na wszelkie próby tuningu.
-
podpora wału
nie trzeba ściągacza,łożysko zabezpieczone jest pierścieniem segera(nie wiem jak to się pisze).Musisz mieć tylko szczypce do ściągnięcia tego pierścienia jeżeli nie chcesz kupować nowego.
-
Uturbienie
dobrze zrozumiałeś,nie trzeba wymieniać.
-
dziwnie nosi tył auta
Takie tuleje jak opisujesz trzeba było wymienić kilka miesięcy wcześniej,zaczyna się od właśnie od noszenia tyłu.Na prostej i równej drodze nic się nie będzie działo.
-
dziwnie nosi tył auta
po skuteczności wnioskuję że są nowe,sprawdź tuleje gumowo metalowe wahacza(te przykręcone do progu)
-
dziwnie nosi tył auta
a jak stwierdziłes że amortyzatory maja 20% zużycia?
-
Czujnik temp. zewn. oraz stukanie na jałowym
elektrozawór od nagrzewnicy tak puka.
-
podpora wału
ja na twoim miejscu bym to olał,jak będzie sie nadawało do wymiany to da o sobie znać wibracjami albo stukaniem.Poza tym obroty silnika nie maja wpływu na podporę,bardziej prędkość auta.
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
miałem kiedyś Murcielago,zostały mi opony do niego 155 65 R13 D124.Jak kupisz auto to mogę ci sprzedać te opony.
- historia auta po nr vin
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
http://pl.netlog.com/kaczekmaster/myfriends :mrgreen:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
Umiem czytać broszurki reklamowe :lol: :lol: :lol: :lol: S54B32 wygrał w roku 2001 w kategorii Best New Engine i International Engine of the Year oraz w latach 2001-2006 w kategorii 3.0L-4.0L M113 5.5L wygrał w 2003 w kategorii Best Performance Engine Widać na pierwszy rzut oka różnice w założeniach obu konstruktorów... imho...dźwięk v8 > r6 :) W ramach ciekawostki: na forach usa ludzie zadają pytania na innym poziomie (parafrazuje) - "Witam Was, mam Sl65 AMG - obdzwoniłem carlssona hamanna brabusa, gdzie mógłbym jeszcze żeby wycisnąć więcej z tego silnika...cena nie gra roli..." Jak chcesz grzebać przy porsche carrera gt to wybierasz gambelle :D jeżeli chcesz się sugerować nagrodami International Engine of the Year to proszę:http://www.ukipme.com/engineoftheyear/previous04.htmlMercedes wypada bardzo blado w konfrontacji z inżynierami BMW.Druga sprawa USA to nie Polska,tam auta mają jechać szybko i prosto.U nas szybko po zakrętach.Nie widzę sensu posiadania 600 koni na europejskich drogach.Tuner porsche to Gemballa :?
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
jeżeli nie chcesz nikomu nic udowadniać to po co pytasz?i co takiego niezwykłego jest w 5,5 amg?
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
Wolałbym dedykowany specialnie do BMW o przyroście mocy 47KM :P i za 9,99zł :P http://moto.allegro.pl/item572855518_tuning_chip_47km_seicento_cinquecento_golf_bmw.html Zobaczcie ilu idiotów to kupiło ( przeglądając aukcje sprzedawcy ). Cóż - głupich nie sieją - sami się rodzą... Pzdr, no nie wiem,wydaje mi się że za 11,99 zł będzie więcej mocy niż za 9,99.
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
no i jeszcze to http://moto.allegro.pl/item549978576_jedyny_tuning_chip_47km_mega_moc_gwarancja_4szt.html super moc za 12 zeta
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
i oczywiście stożkowy filtr powietrza i strumienica.
-
320i M52TU Stuka na ciepłym silniku Zestaw naprawczy VANOS !
posłuchaj tego i powiedz czy masz tak samo,jeżeli tak to wiesz co to.Mnie dźwięk twojego silnika ewidentnie wygląda na vanosa do roboty.
-
zmieniarka nie działa e46
miałem ten sam problem co ty,tyle że ja miałem fabrycznie zmieniarkę. Z tym napięciem to nie wiem jak jest ale u mnie do zmieniarki dochodziły dwa kable.Próbowałem podciągnąć na próbę prąd ze świateł ale nie dało to żadnego rezultatu.Druga sprawa u mnie na wyswietlaczu po przełączeniu na zmieniarkę pojawiał sie napis NO-CD,tylko jak był właczony magnetofon to pojawiał się NO-Tape. Oczywiście w serwisie rtv by to zrobili,ale kazali przynieść całość:zmieniarka,radio i kabel.Dałem sobie spokój.
-
Ringi CCFL problem.
2-3 minuty,jeden ring minutę dłużej
-
Ringi CCFL problem.
u mnie od nowości jeden dłuzej sie rozgrzewa,wiec chyba nie ma co sie martwić.Poza tym jak przestanie swiecić to możesz kupic tylko jeden ring.