Treść opublikowana przez green71
-
xenon kit - oślepiam innych
każdy twój post jest mniej wiecej tej samej treści,to Ty tu robisz za alfe i omegę:wszystko miałeś,wszystko przeżyłeś a jeżeli czegoś nie widziałeś lub nie miałeś to znaczy że to nie istnieje.W internetowych sklepach na zachodzie przy zestawach kit-Xenon podają takie info "These kits are not street legal for use on public roads as they are."
-
Ile biorą poleju wasze autka 318i silnik m43 ?
jeżeli mowa juz o wartburgu to patrzcie i podziwiajcie :D http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=111492608&scopeId=C&lang=pl cena też jest niczego sobie.
-
wywala plyn chlodniczy- HELP!!!
wyciągnij termostat bo nie masz innego wyjścia i wrzuć go do gara.Podgrzej go i zobacz czy się otwiera.
-
Ile biorą poleju wasze autka 318i silnik m43 ?
kolego znajdź jakąś instrukcję w której tego nie piszą. Od Trabanta i Wartburga nigdy takowej nie miałem,ale pamiętam co to mixol.
-
wywala plyn chlodniczy- HELP!!!
to jeszcze powiedz dlaczego wymieniałeś termostat?
-
czujnik termometru
twój termometr pewnie leży razem ze szczątkami starego zderzaka gdzieś w rowie :mrgreen:
-
Ile biorą poleju wasze autka 318i silnik m43 ?
kolego znajdź jakąś instrukcję w której tego nie piszą.
-
Touring ostre myszkowanie po drodze POMOCY !!!
działy mi się takie cuda jeszcze niedawno,wymieniłem amortyzatory z tyłu razem z mocowaniami.Miałem jeden amortyzator mokry i zaczęło się tłuc na mocowaniu.Od wymiany jest spokój z myszkowaniem i rzucaniem auta na dziurach.
-
Touring ostre myszkowanie po drodze POMOCY !!!
a czy nie masz czegoś takiego że jak najedziesz na dziurę to przeskakuje tył auta w bok?
-
Cichy wydech - jaki kupić?
to kup zamiennik oryginału.
-
OBC - potrzebny schemat podłączenia
wtyczka ma ponumerowane piny.
-
wskaznik temp. wskaźnik paliwa - błędne wskazania
już ci kiedys ktoś zwracał uwagę na tytułowanie postów.Każdy temat twojego postu to"Pomocy".
-
OBC - potrzebny schemat podłączenia
ja zmieniałem z 11-przyciskowego i zauważyłem że wtyczka X1070 ma więcej pinów aktywnych niż wtyczka X1070 z pełnego OBC.Na razie jeszcze nie miałem czasu bawić się z X1071(tylko 12V i masa),najważniejsze że check control działa.Jak bedę miał trochę więcej wolnego to zabiorę się za to bo ostatnio nie mogłem sobie poradzić z kierownicą.
-
OBC - potrzebny schemat podłączenia
no to tanio to nie jest,bo ja ostatnio na allegro kupiłem pełny obc z wiązkami za 104 zł.
-
330 coupe chce wiecej MOCY
mówisz poważnie czy to jakiś żart?dla mnie te elementy to kwintesencja agro-tuningu.Żeby wyjechać takim autem na ulicę musiałbym najpierw wypić litra.
-
330 coupe chce wiecej MOCY
Byłeś pośmiewiskiem w szkole, nie miałeś kolegów, dziewczyny i dowartościowujesz się w "dorosłym" życiu autem? :duh: Godne politowania. sorry Bax ale o hobby się nie dyskutuje , lubi przerabiać auta niech przerabia o co ci chodzi , mam kolege co do zwykłego samochodu władował już ponad 20 tys sprzęt audio - to jego świat to jego życie i pasja wiec co się czepiasz człowieka , dobrze nagłośnione autko robi wrażenie gdziekolwiek pojedziesz :cool2: mnie bardziej niepokoją ludzie co nie mają żadnych pasji i hobby chce przerabiać i dłubać niech dłubie - wcale w tym nie jest odosobniony wiec po co sypiesz takie taksty , Rado tu chyba nie o to chodzi,super jak się to robi z zamiłowania a nie po to żeby zwracać na siebie uwagę.Dla mnie to czysty snobizm typu "ludzie patrzcie mam BMW".
-
330 coupe chce wiecej MOCY
hue hue hue,trabant zaspokoi twoje potrzeby :mrgreen: chyba że miało brzmieć "mocy nigdy za dużo"
-
330 coupe chce wiecej MOCY
w ciągu jednego dnia stwierdziłeś że jest za słaby,tutaj jest lektura w sam raz http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=104160&postdays=0&postorder=asc&start=0 poza tym sprawdź czy on trzyma serię.
-
poczym poznac ze felga pgieta czy opany zle wywazone?
jedź na stację diagnostyczną,tam będzie gościu pewnie wiedział po ścieżce co mu dolega ale jeżeli po stłuczce nie zmieniłeś drążka kierowniczego to powinieneś go zmienić(a najlepiej oba)
-
poczym poznac ze felga pgieta czy opany zle wywazone?
przełóż koła z tyłu na przód,będziesz wiedział czy to wina kół.Jeżeli przestanie ,znaczy że gdzieś w zawieszeniu pojawił się luz.
-
chłodnica do wymiany???
no to nie ma rady,trzeba kupić chłodnicę.Koszt chłodnicy to nie jest majątek.Używaną kupisz 100-200zł,nowa 320-350zł.Żadne klejenie nic nie pomoże,tam jest ciśnienie i jeżeli jednolita część się rozleciała to klejona wytrzyma dłużej?
-
chłodnica do wymiany???
weź bardziej to sprecyzuj,czy urwało ci kawałek chłodnicy czy zbiorniczka wyrównawczego.
-
318 tds Zanim przyspieszy - zastanawia sie co ma zrobic!
panowie,to było roku temu...nie sądzicie że właściciel znalazł już przyczynę?o ile jeszcze ma to auto.
-
straciło sie napięcie. nic nie działa. silik nie dział-pomoc
rozrusznikiem bez problemu mozna rozładować aku,ale to i tak za szybko.Sprawdź ładowanie i stan akumulatora.
-
Tarcze zegarów INDIGLO - jak ściągać stare i zakładać nowe?
dełu tico ma fabrycznie podobne tarcze i nie wygląda to efektownie :mrgreen: