Treść opublikowana przez green71
-
prawdopodobnie problem z bezpiecznikami, pomocy PILNE!!!
nie mam zielonego pojęcia,zadzwoń sobie jutro do najbliższego.
-
prawdopodobnie problem z bezpiecznikami, pomocy PILNE!!!
tylko organoleptycznie,żadnych elektronicznych sztuczek.Pozostaje jeszcze ASO tam ci powiedzą co,kiedy i przy jakim przebiegu było robione,ale sam nigdy tego nie musiałem sprawdzać.
-
320d wlałem benzyne do diesla - co się stanie???
dzięki :)
-
prawdopodobnie problem z bezpiecznikami, pomocy PILNE!!!
jedź do jakiegoś elektryka ale takiego z głową,bo sam tego raczej nie zrobisz.Pewnie wcześniej ktoś grzebał w instalacji i dlatego jest problem. Drogo nie powinno być,ale kwestia umiejetności elektryka i tego jak się ceni. Ale to raczej nic strasznego.
-
320d wlałem benzyne do diesla - co się stanie???
no i spox,życzę ci żeby dalej był bezproblemowy.
-
prawdopodobnie problem z bezpiecznikami, pomocy PILNE!!!
akurat przebieg jest mało wiarygodny ale mniejsza z tym,gdzieś masz prawdopodobnie zwarcie.Napisz od czego bezpieczniki spalone i jakie miały wartości.
-
termostat a zimny wąż dolotowy
jeżeli wskazówka stoi w pionie to jest wszystko w porządku,u mnie przed wymianą termostatu wąż był ciepły a wskazówka leżała jak zabita na niebieskim polu.Po wymianie wskazówka stoi w pionie a wąż zimny,znaczy że jest jak powinno być i termostat nie otwiera dużego obiegu a przynajmniej nie na tyle żeby się zrobił gorący.
-
320d wlałem benzyne do diesla - co się stanie???
Nie chodzi o silniki BMW które są świetne,chodzi o to że 320d jest problematyczny i ma tutaj chyba najgorszą opinię jeżeli chodzi o awaryjność,posiedzisz trochę na forum to zrozumiesz.
-
pompa wyje,zbiorniczek obrzygany olejem(wspomaganie)ratunku!
mogło się uszkodzić uszczelnienie w samej pompie,ale bez rozebrania ciężko takie cos stwierdzić.A w jakim stanie masz maglownicę?
-
olej do m50
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66974
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
co ty w ogóle porównujesz? tu jest mowa o e46 w którym jest CR I i II generacji a nie o e90 w którym jest CR III generacji. Ecodriving to super sprawa tylko jakoś średnio się sprawdza w zakorkowanym mieście,a teraz jest to norma prawie wszędzie.
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
Rado!,czy to nie o tobie mowa? :mrgreen:
-
Popychacze(szklanki) do M52b20
głowicy nie trzeba ściągać,trzeba wyciągnąć wałki. U mnie też cykał jeden popychacz zaraz po uruchomieniu przez 2-3 sekundy,a przedwczoraj zaczął klepać bez przerwy i bardzo głośno.Klepał tak cały dzień w całym zakresie obrotów i wczoraj kilka razy podciągnąłem go do odcinki(ponad 6500obr wciąż osiąga bez problemów) i o dziwo ucichł.Na razie siedzi cicho,teraz słychać tylko szum paska.Być może ma to związek z termostatem(jutro jade kupić) i silnik jest cały czas niedogrzany a na korku pojawiło się masło.
-
Popychacze(szklanki) do M52b20
czy jest ktoś kto wymieniał lub orientuje się jakiej firmy szklanki są dobre? Do wyboru jest kilka firm(INA,Ruville,Febi,Torpan) wszystkie w podobnych cenach.W przyszłym miesiącu mam zamiar zabrać sie za wymianę,o ile problem mnie nie przerośnie.
-
Swap z m43 1,8 na m50 lub i m52
skrzynia jest ta sama S5D 250G,wał prawdopodobnie też będzie pasował.Dopiero silnik 2.8 ma inną skrzynię,dyfer trzeba wymienić.
-
Profesjonalny Carboon na nerki i inne elemety - co wy na to
a nie łuszczy się,albo nie odpryskuje ten lakier?bo sam się zastanawiam czy tego nie zrobić.
-
318d naklejka na szybie z nr rejestracji - jak odkleić?
w zeszłym roku wymieniali mi szybę(w focusie),i naklejkę podgrzał taką suszarką i odeszła cała.Na marginesie dodam że szybę potraktowałem żyletką(zdzierałem pozostałości po starej uszczelce na podszybiu)....na drugi rano już była pęknięta...900zł w plecy.
-
Lambda
kolega triplex135 chyba wie co ma kupić,już wcześniej został uświadomiony.
-
Lambda
patrzyłem na lambdę do swojego silnika M52B20,chyba się źle zrozumieliśmy
-
Lambda
http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/index.asp i wklej sobie numer F 00E 261 264 bo widzę że podajesz linki a sam z nich nie korzystasz.
-
Lambda
kolego to jest ze sklepu którego link sam wkleiłeś
-
Lambda
najdziwniejsze jest to że uniwersalna kosztuje 220zł a dedykowana 600zł.
-
WYBÓR SILNIKA
błąd niewybaczalny :mrgreen: ,ale jak rozumiem przejęzyczenie
-
Drgania wysokiej częstotliwości na pedale gazu M50
na 99% podpora,nawet jeżeli wygląda na dobrą.Jak wyciągniesz wał do zobaczysz w jakim stanie są krzyżaki.
-
Drgania wysokiej częstotliwości na pedale gazu M50
i przygotuj szczypce do ściągania pierścieni(segera)