Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. nie mam zielonego pojęcia,zadzwoń sobie jutro do najbliższego.
  2. tylko organoleptycznie,żadnych elektronicznych sztuczek.Pozostaje jeszcze ASO tam ci powiedzą co,kiedy i przy jakim przebiegu było robione,ale sam nigdy tego nie musiałem sprawdzać.
  3. jedź do jakiegoś elektryka ale takiego z głową,bo sam tego raczej nie zrobisz.Pewnie wcześniej ktoś grzebał w instalacji i dlatego jest problem. Drogo nie powinno być,ale kwestia umiejetności elektryka i tego jak się ceni. Ale to raczej nic strasznego.
  4. no i spox,życzę ci żeby dalej był bezproblemowy.
  5. akurat przebieg jest mało wiarygodny ale mniejsza z tym,gdzieś masz prawdopodobnie zwarcie.Napisz od czego bezpieczniki spalone i jakie miały wartości.
  6. jeżeli wskazówka stoi w pionie to jest wszystko w porządku,u mnie przed wymianą termostatu wąż był ciepły a wskazówka leżała jak zabita na niebieskim polu.Po wymianie wskazówka stoi w pionie a wąż zimny,znaczy że jest jak powinno być i termostat nie otwiera dużego obiegu a przynajmniej nie na tyle żeby się zrobił gorący.
  7. Nie chodzi o silniki BMW które są świetne,chodzi o to że 320d jest problematyczny i ma tutaj chyba najgorszą opinię jeżeli chodzi o awaryjność,posiedzisz trochę na forum to zrozumiesz.
  8. mogło się uszkodzić uszczelnienie w samej pompie,ale bez rozebrania ciężko takie cos stwierdzić.A w jakim stanie masz maglownicę?
  9. green71 odpowiedział(a) na pawlak891 temat w Oleje
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66974
  10. co ty w ogóle porównujesz? tu jest mowa o e46 w którym jest CR I i II generacji a nie o e90 w którym jest CR III generacji. Ecodriving to super sprawa tylko jakoś średnio się sprawdza w zakorkowanym mieście,a teraz jest to norma prawie wszędzie.
  11. Rado!,czy to nie o tobie mowa? :mrgreen:
  12. green71 odpowiedział(a) na green71 temat w E36
    głowicy nie trzeba ściągać,trzeba wyciągnąć wałki. U mnie też cykał jeden popychacz zaraz po uruchomieniu przez 2-3 sekundy,a przedwczoraj zaczął klepać bez przerwy i bardzo głośno.Klepał tak cały dzień w całym zakresie obrotów i wczoraj kilka razy podciągnąłem go do odcinki(ponad 6500obr wciąż osiąga bez problemów) i o dziwo ucichł.Na razie siedzi cicho,teraz słychać tylko szum paska.Być może ma to związek z termostatem(jutro jade kupić) i silnik jest cały czas niedogrzany a na korku pojawiło się masło.
  13. green71 opublikował(a) temat w E36
    czy jest ktoś kto wymieniał lub orientuje się jakiej firmy szklanki są dobre? Do wyboru jest kilka firm(INA,Ruville,Febi,Torpan) wszystkie w podobnych cenach.W przyszłym miesiącu mam zamiar zabrać sie za wymianę,o ile problem mnie nie przerośnie.
  14. green71 odpowiedział(a) na Szczaw89 temat w E36
    skrzynia jest ta sama S5D 250G,wał prawdopodobnie też będzie pasował.Dopiero silnik 2.8 ma inną skrzynię,dyfer trzeba wymienić.
  15. a nie łuszczy się,albo nie odpryskuje ten lakier?bo sam się zastanawiam czy tego nie zrobić.
  16. w zeszłym roku wymieniali mi szybę(w focusie),i naklejkę podgrzał taką suszarką i odeszła cała.Na marginesie dodam że szybę potraktowałem żyletką(zdzierałem pozostałości po starej uszczelce na podszybiu)....na drugi rano już była pęknięta...900zł w plecy.
  17. green71 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    kolega triplex135 chyba wie co ma kupić,już wcześniej został uświadomiony.
  18. green71 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    patrzyłem na lambdę do swojego silnika M52B20,chyba się źle zrozumieliśmy
  19. green71 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    http://www.bosch.onyx.pl/czesci_samochodowe/index.asp i wklej sobie numer F 00E 261 264 bo widzę że podajesz linki a sam z nich nie korzystasz.
  20. green71 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    kolego to jest ze sklepu którego link sam wkleiłeś
  21. green71 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    najdziwniejsze jest to że uniwersalna kosztuje 220zł a dedykowana 600zł.
  22. green71 odpowiedział(a) na piotr85 temat w E36
    błąd niewybaczalny :mrgreen: ,ale jak rozumiem przejęzyczenie
  23. na 99% podpora,nawet jeżeli wygląda na dobrą.Jak wyciągniesz wał do zobaczysz w jakim stanie są krzyżaki.
  24. i przygotuj szczypce do ściągania pierścieni(segera)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.