Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. green71 odpowiedział(a) na MARYAN temat w E36
    a od kiedy ci sie tak dzieje?
  2. sprawdź odpowietrzanie skrzyni korbowej-odmy,prawdopodobnie jest zatkana
  3. owszem zgadzam się z tym ale pewnie ten majster zajmuje się autami klientów którzy "więcej wnoszą w rozwój firmy",a takich nie brakuje.Wystarczy popatrzeć na parking przed serwisem.Klienci flotowi są na specjalnych warunkach w każdym aso.
  4. green71 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    przypuszczam że przy wierceniu takich tarcz wyda sie więcej na wiertła niż na tarcze.
  5. w aso pracują tacy sami ludzie a nierzadko dużo gorsi,ja osobiście mam z aso różnych marek bardzo negatywne doświadczenia,a jezeli chodzi o m-auto to byłem tam raz i jestem zadowolony.Własnie tam wszystkiego dopilnowywał szef i jechał ze mną na jazdę próbną.Tak więc co człowiek to inne zdanie.
  6. w katowicach to chyba m-auto
  7. green71 odpowiedział(a) na HardyDemon temat w E36
    wymień termostat,skończą się kłopoty.Miałem to samo jeszcze tydzień temu.
  8. green71 odpowiedział(a) na koala12 temat w E36
    bez ściągania chłodnicy to raczej niemożliwe,a oleju chyba nie trzeba spuszczać bo simering jest powyżej poziomu oleju. Ja wymieniałem kiedyś ale w innym aucie,to musiałem rozebrać cały przód łącznie z pasem przednim,zderzakiem itp.Jak sie później okazało wymiana simeringu niewiele dawała bo wał w miejscu uszczelnienia był tak wytarty że olej lał na nowym uszczelnieniu więc założyłem jeden simering na drugi.Straszna partyzantka ale zdała egzamin.
  9. prawdziwa magia :mrgreen:
  10. green71 odpowiedział(a) na dąbasz temat w E36
    to są 4 karburatory :mrgreen: czyli gaźniki
  11. green71 odpowiedział(a) na BaziG temat w E36
    tarcza pewnie jeszcze sporo wytrzyma ale pewnie szybciej rozleci się docisk,i na jedno wychodzi.
  12. green71 odpowiedział(a) na barti801 temat w E46
    Tutaj jest cały elaborat na temat automatów W BMW
  13. green71 odpowiedział(a) na qasdf temat w E46
    Po 3000 ATE do wyrzucenia?? To albo jakaś diabelsko ostra eksploatacja albo są tandetniejsze niż tarcze z allegro po 40zł :lol: nie sądzę,mam taki sam problem w focusie.Tarcze brembo,klocki ferodo,opony nowe,zawias i układ kierowniczy w stanie prawie idealnym.Przy hamowaniu biją po ok 4000km przebiegu.Na poprzednich tarczach nic się nie działo.
  14. padnięty układ prostowniczy alternatora to raczej norma w takim przypadku.
  15. green71 odpowiedział(a) na marcin320 temat w E46
    Kolego a gdzie kupiłeś tą turbinę za 3300zł? Możesz podać jakieś namiary? telefon? http://www.motoarena.pl/
  16. możesz sobie poczytać,aczkolwiek nie bardzo jest co....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101340 albo możesz sobie ściągnąć [/url]http://rapidshare.com/files/182830276/Auto___346_wiat_-_Poradnik_eksploatacyjny_05.pdf
  17. green71 odpowiedział(a) na qasdf temat w E46
    zamień opony z tyłu na przód i się dowiesz czy to wina opon,ale bardziej mi to wygląda na tarcze.
  18. green71 odpowiedział(a) na STAH286 temat w E46
    chalogenuw-ręce opadają ,dobrze że nie chalogenuf
  19. niestety tak się nie bardzo da wyczuć,chyba że podpora już kompletnie się rozleciała.U mnie była podobna sytuacja wszyscy mechanicy,nawet ASO zgodnie twierdzili że podpora jest dobra jednak okazało się że nie była.Niepotrzebnie mnie tylko wpędzili w koszta.
  20. podpora wału,zwłaszcza jak wibracje czuć na fotelu.
  21. jestem jak najbardziej za!!! :mrgreen: podobno nieopite auto strasznie sie psuje
  22. ani dłuższe ani krótsze ,przełożenia są te same,różnica prędkości max i przyspieszenia wynika z różnych przekładni głównych(dyfer)
  23. Panowie radziłbym wam się po prostu przyzwyczaić,bo z tego co widzę niedługo prace magisterską napiszecie a telepać i tak będzie :twisted: a propos bo nie czytałem całego,czy ktos brał pod uwagę amortyzator drgań silnika(vibration damper),fachowo to się nazywa wibroizolator :D
  24. http://www.allegro.pl/item516488004_bmw_e36_316_318_320_325_skrzynia_biegow_manualna.html od modelu 316i do 325i jest wkładana ta sama skrzynia i przełożenia też są te same.
  25. eeee ,to ta sama Getrag S5D 250G

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.