Treść opublikowana przez green71
-
wycieraczki dziwnie działaja
a od kiedy ci sie tak dzieje?
-
Nierówna dziwna praca silnika M43.
sprawdź odpowietrzanie skrzyni korbowej-odmy,prawdopodobnie jest zatkana
-
gdzie sprawdzic auto przed zakupem
owszem zgadzam się z tym ale pewnie ten majster zajmuje się autami klientów którzy "więcej wnoszą w rozwój firmy",a takich nie brakuje.Wystarczy popatrzeć na parking przed serwisem.Klienci flotowi są na specjalnych warunkach w każdym aso.
-
tarcza hamulcowa a dziury
przypuszczam że przy wierceniu takich tarcz wyda sie więcej na wiertła niż na tarcze.
-
gdzie sprawdzic auto przed zakupem
w aso pracują tacy sami ludzie a nierzadko dużo gorsi,ja osobiście mam z aso różnych marek bardzo negatywne doświadczenia,a jezeli chodzi o m-auto to byłem tam raz i jestem zadowolony.Własnie tam wszystkiego dopilnowywał szef i jechał ze mną na jazdę próbną.Tak więc co człowiek to inne zdanie.
-
gdzie sprawdzic auto przed zakupem
w katowicach to chyba m-auto
-
Temperatura pracy E36 320i
wymień termostat,skończą się kłopoty.Miałem to samo jeszcze tydzień temu.
-
uszczelniacz na wale
bez ściągania chłodnicy to raczej niemożliwe,a oleju chyba nie trzeba spuszczać bo simering jest powyżej poziomu oleju. Ja wymieniałem kiedyś ale w innym aucie,to musiałem rozebrać cały przód łącznie z pasem przednim,zderzakiem itp.Jak sie później okazało wymiana simeringu niewiele dawała bo wał w miejscu uszczelnienia był tak wytarty że olej lał na nowym uszczelnieniu więc założyłem jeden simering na drugi.Straszna partyzantka ale zdała egzamin.
-
jak wprawdzic rzeczywisty przebieg samochodu??
prawdziwa magia :mrgreen:
-
Co to za kolektor?
to są 4 karburatory :mrgreen: czyli gaźniki
-
ile wytrzymuje sprzęgło
tarcza pewnie jeszcze sporo wytrzyma ale pewnie szybciej rozleci się docisk,i na jedno wychodzi.
-
co sądzicie o tiptronicu
Tutaj jest cały elaborat na temat automatów W BMW
-
Trzęsie podczas hamowania
Po 3000 ATE do wyrzucenia?? To albo jakaś diabelsko ostra eksploatacja albo są tandetniejsze niż tarcze z allegro po 40zł :lol: nie sądzę,mam taki sam problem w focusie.Tarcze brembo,klocki ferodo,opony nowe,zawias i układ kierowniczy w stanie prawie idealnym.Przy hamowaniu biją po ok 4000km przebiegu.Na poprzednich tarczach nic się nie działo.
-
Czy mogłem popalić jakieś bezpieczniki albo coś wiecej ?
padnięty układ prostowniczy alternatora to raczej norma w takim przypadku.
-
Brak mocy po wymianie turbiny
Kolego a gdzie kupiłeś tą turbinę za 3300zł? Możesz podać jakieś namiary? telefon? http://www.motoarena.pl/
-
auto swiat??
możesz sobie poczytać,aczkolwiek nie bardzo jest co....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101340 albo możesz sobie ściągnąć [/url]http://rapidshare.com/files/182830276/Auto___346_wiat_-_Poradnik_eksploatacyjny_05.pdf
-
Trzęsie podczas hamowania
zamień opony z tyłu na przód i się dowiesz czy to wina opon,ale bardziej mi to wygląda na tarcze.
-
Podpiecie halogenÓw w zderzaku
chalogenuw-ręce opadają ,dobrze że nie chalogenuf
-
320 M52 DUDNIENIE POD SAMOCHODEM !!!
niestety tak się nie bardzo da wyczuć,chyba że podpora już kompletnie się rozleciała.U mnie była podobna sytuacja wszyscy mechanicy,nawet ASO zgodnie twierdzili że podpora jest dobra jednak okazało się że nie była.Niepotrzebnie mnie tylko wpędzili w koszta.
-
320 M52 DUDNIENIE POD SAMOCHODEM !!!
podpora wału,zwłaszcza jak wibracje czuć na fotelu.
-
do wiedzących! skrzynia 320M50 a 325 M50
jestem jak najbardziej za!!! :mrgreen: podobno nieopite auto strasznie sie psuje
-
do wiedzących! skrzynia 320M50 a 325 M50
ani dłuższe ani krótsze ,przełożenia są te same,różnica prędkości max i przyspieszenia wynika z różnych przekładni głównych(dyfer)
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Panowie radziłbym wam się po prostu przyzwyczaić,bo z tego co widzę niedługo prace magisterską napiszecie a telepać i tak będzie :twisted: a propos bo nie czytałem całego,czy ktos brał pod uwagę amortyzator drgań silnika(vibration damper),fachowo to się nazywa wibroizolator :D
-
do wiedzących! skrzynia 320M50 a 325 M50
http://www.allegro.pl/item516488004_bmw_e36_316_318_320_325_skrzynia_biegow_manualna.html od modelu 316i do 325i jest wkładana ta sama skrzynia i przełożenia też są te same.
-
do wiedzących! skrzynia 320M50 a 325 M50
eeee ,to ta sama Getrag S5D 250G