Nie znalazłem podobnego problemu występującego w moim przypadku.A więc chodzi o dziwną pracę wentylatoa klimatyzacji od paru dni,wentylato załącza się -wszystko działa bez problemu do momentu zagrzania się silnika-wtedy klimatyzacja nie chłodzi-z kratek leci ciepłe powietrze,wentylator nie załącza sie,sprężarka pracuje i rozłącza ale nie chłodzi.Dodam że nabicie klimy jest prawidłowe -wszystko ok.Byłem u kilku gości ale tylko kasa i żadnego rozwiązania.Proszę o pomoc -sugestie-podpowiedzi co robić.E 46 320d.