Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Tak to 3.0 ale to bez znaczenia koło nie powinno sie ruszać Jeśli sie nie mylę to koło od 320 a 330 różni sie tym ze do 320d jest przykrecane na jedna śrubę a do 330d na 4 śruby
  2. 3 miesiace temu to teraz ciezko bedzie mechanikowi udowodnic ze coś zepsuł .Podepnij pod kompa i zobacz czy jest błąd swiec żarowych skoro myslisz ze nie grzeją
  3. jeśli nie widać pęknięc sprawdz czy dobrze dokręcone .
  4. powiem szczerze jeśli masz koło przykręcane jedna srubą bedziesz miał problem z jej odkręceniem.Widziałem filmiki jak kołop było spawane do ogromnych profili i spawy puszczały a śruba trzymała. Zalecana jest nowa śruba
  5. taka siła to nie siła u mnie łapie w dwie rece i szarpię a koło sie nie rusza
  6. Wykrecasz to na ucie czy masz rolke razem z dźwignią na stole ?
  7. Też tak mysle ale nie pisałem by nie strzelić gafy
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na Mikmiki93 temat w E46
    Moze masz połamane łopatki wentylatora nawiewy chociaż to troche dziwne ze dzwiek wzrasta razem z obrotami silnika
  9. Wygląda na jakis tłoczek który cos by otwierał i zamykał. Widać na jego górze odbicie tak jak on pracował tzn która częścią coś stykał sie z inna powierzchnią
  10. U mnie drążek przestał drgac gdy wymieniłem na dyferencjale tuleje nr 9 co prawdza nie jest jeszcze idealnie ale znaczna poprawa
  11. Moim zdaniem nie. Klocek dociskany jest do tarczy przez cylinderek w poprzez wciśniecie hamulca. Gdy go zwolnimy zadna siła nie ciśnie tłoczka. Klocki wcale sie nie odsuwają od tarczy jedyne co przestaja cisnąc ale przylegaja do tarczy. Spróbuj recznie wcisnąć tłoczek zobaczysz ze nie dasz rady wiec jak sama guma moze wytworzyć tyle siły by go cofnąć .
  12. Daj znać czy wymiana tego koszyka cos pomogła bo u mnie nic to nie dało myslałem ze drążek bedzie sztywny a dalej latał. Podejrzewam że u mnie to wytarta juz jest ta kulka która wchodzi w ten koszyk
  13. Sam mam założona podporę z FAG i smiaga pare lat. Osobiście Febi mnie nie przekonuje i cześci tego producenta nie kupuję
  14. super akurat u mnie on już nie istnieje :) :cool2:
  15. A co myślicie o tym samże ? https://allegro.pl/oferta/smar-ceramiczny-textar-1000-c-antypiszczacy-7642284455 Nada sie na posmarowanie wtrysków ? Bede musiał je wyciągnąć i tak mysle by przy składaniu je posmarować
  16. Jedyne co mi przychodzi do głowy to moze pompa Vacum ?
  17. No właśnie nie smaruj a wymieniaj na nowe by BMW mogło zarabiac na czesciach. Tak samo tyczy sie oleju w skrzyni ze sie nie wymienia albo olej silnikowy po 22 tys to tylko po to by potem jechac do serwisu i wymienić na nowe. A wiec moim zdaniem smaruj , nie zaszkodzi a bedzie lepiej niż bez
  18. dwie sruby przy nadkolach czyli 4 śruby przy 2 nadkolach . Otwierasz bagażnik ściągasz ta plastikową czarną obudowę i masz po 4 śruby na podłużnice odkrecasz wszystkie 8 i zderzak ciągniesz do siebie zostaje on tylko na ślizgach
  19. Koledzy powiedzcie mi gdzie szukać tego diagramu o poziomowaniu xenonów . Szukałem w lsz ale nie znalazłem czegos takiego
  20. Przecież to żadna siła. Cieknie bo za mocno przykręcaja czy jak mam to zrozumieć
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na bartez512 temat w E46
    Nowe tzn ori czy zamienniki. Druga sprawa może czujnik skrętu tylko nie wiem czy występuje on w każdej e46 z asc czy tylko dsc. Najlepiej taj jak pisze Maniek wrzuć błędy ze sterownika
  22. jeszcze jedno pytanie dotyczące siły dokręcenia pokrywy zaworów . one maja być takie małe M6 10 Nm M7 15Nm Czy coś źle znalazłem https://tis.bmwcats.com/doc25037/
  23. A wiec tak. \termostat główny Getz sprawdzałem dziś temperaturę dwa razy. Raz pokazywało 86 drugi raz 92
  24. a oslony półosi sie trzymaja czy sie zsuwają
  25. Sam u siebie mam założony od dłuższego czasu termostat Getz. Sprawdzę jak to z tą temperaturą wygląda u mnie i dam zanć

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.