Witam wszystkich mam problem z ASC po włączeniu zapłonu zaświeca się kontrolka asc czasami jest tak że gaśnie i po paru metrach przejechania znowu się włącza. Wymieniłem wszystkie czujniki na nowe poprawiło się jedynie to że nie świeci się kontrolka ABS a na kompie czujniki pokazują prawidłowo prędkość kół może ktoś miał ten sam problem i doradzi bo ja już nie mam pojęcia co może być Moje bmw to 320d 136km Pozdrawiam