Treść opublikowana przez iamtheone
-
nagła utrata mocy TDS e34
moze zawor odcinajacy sie przywiesil ?
-
[E-xtra] Do wszystkich co mają zadbane samochody
szukajac dla siebie pierwszego samochodu bralem pod uwage tylko Mercedesa i BMW ; ) wszyscy mnie sie pytaja czemu jako pierwsze autko wzialem taki duzy, paliwozerny samochod... komfort, bezpieczenstwo, wygoda, po prostu klasa... ; ] nawet starego Mercedesa z lat 70 NIE zastapi nowa, plastikowa tandeta !!! nie wyobrazam siebie w lanosie :D
- geometria
- geometria
-
525td pompa w zbiorniku
http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php
-
piecowe przyciemnianie szyb
widac jakie to prawo jest "doskonale" ; ] -mozna okleic szyby ale trzeba miec atest, choc bez neigo tez sie obejdzie -przednich nie mozna przyciemnic, ale policja tego nie sprawdzi bo nie ma czym ;D
-
2.4td , 2.5td czy 2.5tds ? a moze 2.5 LPG ?
glowne pytanie: ktory silnik wedlug was jest najbardziej trwaly i niezawodny ? przymierzam sie do zamiany swojej na inna bmw, wiec chcialbym sie dowiedziec ktory silnik jest warty uwagi, podobno 2.5 ma juz rozrzad na lancuchu, ale czy tylko w tym jest lepszy ? i tak od razu za jednym zamachem... sporo osob twierdzi ze bmw sie nie gazuje, ale widac ze wiele beemek jezdzi na lpg. stad pytanie, warto jednak zagazowac czy pozniej sa jakies kosmiczne problemy z silnikiem ? kocham klekoty, ale 192KM przy optymalnym spalaniu robi wrazenie ;D
-
piecowe przyciemnianie szyb
a trzeba dokladnie czytac ;] swoja droga, mam lekki refleks ;p
-
Co myslicie o tych amortyzatorach?
http://moto.allegro.pl/item398126232_amortyzatory_amortyzator_bmw_5_e34_nowe_przod.html http://moto.allegro.pl/item394310504_amortyzatory_bmw_5_e34_przod_rewelacja_gazowe_gh.html
-
piecowe przyciemnianie szyb
cytat z linku powyzej. wg mnie wniosek jest jeden, piecowe przyciemnianie moga uznac za "fabryczne", bo nie bedzie nic naklejonego na szybie. tyle. a policja nie poprze swojego domniemania ze szyby maja zbyt mala przepuszczalnosc, bo tego najzwyczajniej nie sprawdza zadnym urzadzeniem podczas kontroli ;] mialem ostatnio dosyc wnikliwa kontrole, ale nie zapytali nawet o atest na tylne szyby.
-
Dziwne piszczenie bmw 525 tds
a skad dochodzi to piszczenie ? odpalanie na zimnym to moga byc swiece albo przestawiony zaplon
-
Problem z obrotomierzem
a moze komputer ?
-
Co myslicie o tych amortyzatorach?
ja jestem takiego zdania ze jesli jest niemiecki producent to niska cena nie ma az takiego wplywu, jasne ze to nie jest sachs czy bilstein, ale za kwote 4-krotnie nizsza ?
-
ciepło daje po nogach że nie idzie wytrzymac
cieple powietrze - raczej zawiesza sie elektrozawor piszczenie - lozysko wentylatora. z tego co sie dowiedzialem to jest zintegrowane razem z wiatrakiem. koszt uzywki 30-80zl
-
ladowanie akumulatora ile V ?
kiko, poza tym polecam wiekszy akumulator ! 74Ah to do benzyniaka dobry. ja mam u siebie 100Ah i ktoregos razu, gdy mialem problem z pompka paliwa, to 3 dni krecilem rozrusznikiem i dopiero padl.
-
524td problem z odpalaniem, ale troche inny
naprawde nikt nie ma pomyslu ? ciezko odpala tylko jak jest goraco na dworzu, jak jest chlodno to problemu nie ma. mam sie na syberie wyprowadzic czy co... ?
-
czy to uszczelka pod głowicą????
dlugo sie nie nacieszylem..... ;/ objawy znowu powracaja. nierowna praca silnika i kopcenie na bialo... ja sie tylko pytam: czemu ? nawet tydzien nie minal od naprawy, zrobilem ok. 120km. czy to moj blad ze w ogole jezdzilem czy mechanicy cos zle zlozyli albo cos jeszcze jest uszkodzone tylko zle ocenili przyczyne... takie pytanie troszke z innej beczki jeszcze do was - w razie gdybym odstawil samochod na poprawke wymiany uszczelki to kto ma za to placic ? znowu ja ? czy to bedzie rozliczone na koszt firmy, ktora to robila i jednak cos zle zrobila ? nie po to przeciez im zaplacilem zeby mi cos spieprzyli tylko naprawili !
-
piecowe przyciemnianie szyb
Kalpaw, i jak z policja ?
-
dymi na czarno i pracuje nie równo
ktory ?
- Problem - dziwny odgłos
-
dymi na czarno i pracuje nie równo
moim zdaniem to moze byc kwestia sterowania dawka paliwa, bo kat wtrysku ustawia sie mechanicznie. w pompie jest wkrecony sterownik dawki (od strony kabiny). zdaje mi sie ze to bedzie kwestia jakichs bledow w komputerze.
-
piecowe przyciemnianie szyb
http://www.elblag24.pl/index.php?m=1&i=16265&f=18823 prosze bardzo, wszystkie szyby przyciemnione
-
cieknie paliwo przy pelnym baku
masz na mysli o odpowiedniej srednicy czy musza byc jakies specjalne zeby nie zgniesc miedzi ?
-
cieknie paliwo przy pelnym baku
>Arecki<, wlasnie opisalem to post wyzej. orientujesz sie gdzie mozna taki przewod miedziany dostac ?
-
problem z odpaleniem
zielona to jedna swiece to druga a trzecia kontrolka to jaka ?