Skocz do zawartości

iamtheone

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iamtheone

  1. iamtheone odpowiedział(a) na Unocynik temat w E34
    moze zawor odcinajacy sie przywiesil ?
  2. szukajac dla siebie pierwszego samochodu bralem pod uwage tylko Mercedesa i BMW ; ) wszyscy mnie sie pytaja czemu jako pierwsze autko wzialem taki duzy, paliwozerny samochod... komfort, bezpieczenstwo, wygoda, po prostu klasa... ; ] nawet starego Mercedesa z lat 70 NIE zastapi nowa, plastikowa tandeta !!! nie wyobrazam siebie w lanosie :D
  3. iamtheone odpowiedział(a) na adass91 temat w E34
    zauwazylem, bynajmniej w e34, ze mocne obnizenie tylnego zawieszenia mozna zastapic duzymi felgami, efekt napewno nie taki sam, no ale zawsze cos i bez podartych opon ; ]
  4. iamtheone odpowiedział(a) na adass91 temat w E34
    tylko sprezynami i amorkami ;)
  5. iamtheone odpowiedział(a) na kdknkl temat w E34
    http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php
  6. iamtheone odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    widac jakie to prawo jest "doskonale" ; ] -mozna okleic szyby ale trzeba miec atest, choc bez neigo tez sie obejdzie -przednich nie mozna przyciemnic, ale policja tego nie sprawdzi bo nie ma czym ;D
  7. glowne pytanie: ktory silnik wedlug was jest najbardziej trwaly i niezawodny ? przymierzam sie do zamiany swojej na inna bmw, wiec chcialbym sie dowiedziec ktory silnik jest warty uwagi, podobno 2.5 ma juz rozrzad na lancuchu, ale czy tylko w tym jest lepszy ? i tak od razu za jednym zamachem... sporo osob twierdzi ze bmw sie nie gazuje, ale widac ze wiele beemek jezdzi na lpg. stad pytanie, warto jednak zagazowac czy pozniej sa jakies kosmiczne problemy z silnikiem ? kocham klekoty, ale 192KM przy optymalnym spalaniu robi wrazenie ;D
  8. iamtheone odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    a trzeba dokladnie czytac ;] swoja droga, mam lekki refleks ;p
  9. http://moto.allegro.pl/item398126232_amortyzatory_amortyzator_bmw_5_e34_nowe_przod.html http://moto.allegro.pl/item394310504_amortyzatory_bmw_5_e34_przod_rewelacja_gazowe_gh.html
  10. iamtheone odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    cytat z linku powyzej. wg mnie wniosek jest jeden, piecowe przyciemnianie moga uznac za "fabryczne", bo nie bedzie nic naklejonego na szybie. tyle. a policja nie poprze swojego domniemania ze szyby maja zbyt mala przepuszczalnosc, bo tego najzwyczajniej nie sprawdza zadnym urzadzeniem podczas kontroli ;] mialem ostatnio dosyc wnikliwa kontrole, ale nie zapytali nawet o atest na tylne szyby.
  11. a skad dochodzi to piszczenie ? odpalanie na zimnym to moga byc swiece albo przestawiony zaplon
  12. iamtheone odpowiedział(a) na Herman-37-1988 temat w E34
    a moze komputer ?
  13. ja jestem takiego zdania ze jesli jest niemiecki producent to niska cena nie ma az takiego wplywu, jasne ze to nie jest sachs czy bilstein, ale za kwote 4-krotnie nizsza ?
  14. cieple powietrze - raczej zawiesza sie elektrozawor piszczenie - lozysko wentylatora. z tego co sie dowiedzialem to jest zintegrowane razem z wiatrakiem. koszt uzywki 30-80zl
  15. iamtheone odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    kiko, poza tym polecam wiekszy akumulator ! 74Ah to do benzyniaka dobry. ja mam u siebie 100Ah i ktoregos razu, gdy mialem problem z pompka paliwa, to 3 dni krecilem rozrusznikiem i dopiero padl.
  16. naprawde nikt nie ma pomyslu ? ciezko odpala tylko jak jest goraco na dworzu, jak jest chlodno to problemu nie ma. mam sie na syberie wyprowadzic czy co... ?
  17. dlugo sie nie nacieszylem..... ;/ objawy znowu powracaja. nierowna praca silnika i kopcenie na bialo... ja sie tylko pytam: czemu ? nawet tydzien nie minal od naprawy, zrobilem ok. 120km. czy to moj blad ze w ogole jezdzilem czy mechanicy cos zle zlozyli albo cos jeszcze jest uszkodzone tylko zle ocenili przyczyne... takie pytanie troszke z innej beczki jeszcze do was - w razie gdybym odstawil samochod na poprawke wymiany uszczelki to kto ma za to placic ? znowu ja ? czy to bedzie rozliczone na koszt firmy, ktora to robila i jednak cos zle zrobila ? nie po to przeciez im zaplacilem zeby mi cos spieprzyli tylko naprawili !
  18. iamtheone odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    Kalpaw, i jak z policja ?
  19. ktory ?
  20. iamtheone odpowiedział(a) na zibi e32 temat w E39
    wisko ?
  21. moim zdaniem to moze byc kwestia sterowania dawka paliwa, bo kat wtrysku ustawia sie mechanicznie. w pompie jest wkrecony sterownik dawki (od strony kabiny). zdaje mi sie ze to bedzie kwestia jakichs bledow w komputerze.
  22. iamtheone odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    http://www.elblag24.pl/index.php?m=1&i=16265&f=18823 prosze bardzo, wszystkie szyby przyciemnione
  23. iamtheone odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    masz na mysli o odpowiedniej srednicy czy musza byc jakies specjalne zeby nie zgniesc miedzi ?
  24. iamtheone odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    >Arecki<, wlasnie opisalem to post wyzej. orientujesz sie gdzie mozna taki przewod miedziany dostac ?
  25. iamtheone odpowiedział(a) na fortuna temat w E34
    zielona to jedna swiece to druga a trzecia kontrolka to jaka ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.