Treść opublikowana przez iamtheone
-
dymi na bialo .ubywa plynu
jesli dymi i ubywa plynu to na pewno jest nieszczelnosc, czyli glowica albo uszczelka. nie ma innej mozliwosci. ale jesli chcesz byc pewnym to odpowietrz go, zalej do pelna plyn.
-
dymi na bialo .ubywa plynu
j0hnny2007, gdy jest chlodno to z komina leci PARA a nie bialy DYM ;] para szybko znika, a dym dalej sie rozchodzi powoli znikajac. trzeba umiec to rozroznic. ja mialem peknieta uszczelke wiec wiem jak wygladaja objawy. Pol, a jak z temperatura silnika ?
-
koło zamachowe sie telepie
jak lubisz wibracje to mozna ;D dla dobra silnika chyba warto zmienic ?
-
dymi na bialo .ubywa plynu
na 100% uszczelka albo glowica
-
koło zamachowe sie telepie
skad wiesz ze to kolo ?
-
szyby elektryczne tył nie opuszcza się
mi trudno powiedziec bo mialem przekombinowana instalacje (ominiety modul komfortu, nie wiem jak ;D), ale jesli prad dochodzi to mysle, ze silniczek jest dobry, tyle ze cos sie zblokowalo.
-
530d 525d a Passat 1.9 TDI 130km
jak chcesz lac byle jakie paliwo do turbodiesla to przygotuj sie na problemy. wybierz paska bo szkoda bmw... ; ]
-
Stozek i Lpg
teraz tylko czekac na temat na forum "m20b20 cos sie stalo! nie odpala! pomocy!" :D
-
Pare pytań do mojej 5
http://www.unixnerd.demon.co.uk/m20.jpg m20 http://us1.webpublications.com.au/static/images/articles/i29/2948_2lo.jpg m50 http://www.autopower.se/begagnatguiden/e36/bilder/m50b25vanos.jpg m50 vanos
-
6 ltr w trasie i 17 w miescie - czy to NORMALNE ??
a w jaki sposob jezdzisz ?
-
zginęły kierunki i awaryjne
sprawdz wlacznik awaryjnych
-
Mam mozliwosc zamiany e36nae34 525IXProsze o info Wałbrzych
jak sprawdzic NIVO ? posadzic paru chlopa na tyl samochodu i powinno podniesc zawieszenie w pare/parenascie sekund. z tego co sie zorientowalem, czasem wyskakiwal blad na kompie, ze samochod jest obciazony choc w rzeczystosci byl pusty.
-
Auto w stanie... tragicznym
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6438581 1. nastawnika w m21d24 nie da sie naprawic 2. to nie jest wina nastawnika 3. tylko glowiczki pompy wtryskowej 4. koszt uszczelnienia pompy - conajmniej 2 tys zl 5. koszt regenerowanej pompy z serwisu bosch - 3,5 tys zl wiem ze watek nie pasuje, ale poczulem obowiazek poinformowania o tym ;] i sie jeszcze zapytam, czemu calkiem spora czesc bmw wystawionych na sprzedaz ma jakies niestandardowe dzwignie zmiany biegow ? taki tuning czy co ? ;D
-
Mam mozliwosc zamiany e36nae34 525IXProsze o info Wałbrzych
takie amorki sa tylko z tylu, wysokosc regulowana jest wzgledem obciazenia.
-
Regulacja NAstawnika w 525tds /E39 z roku 1997
z tego co wiem nastawnik w tds'ach jest podobny do tego z silnika m21d24, a u mnie byl regulowany na kompie, bez zadnego wyjmowania pompy. czy moze sie myle ?
-
Auto w stanie... tragicznym
i zderzak czarny od komina, wiec chyba i silnik w nie najlepszym stanie...
-
Problem ze sprzęgłem. 524 Td '90
sprawdz poziom plynu, wysprzeglik i ta pompke nad pedalem sprzegla.
-
TDS kąt wtrysku
jesli jest w nim live data to tak.
-
TDS kąt wtrysku
2.5 ale w jakich jednostkach to nie wiem. chyba stopnie.
-
czy to koniec wtrysku ? td
ja bym Ci radzil podlaczyc sie pod kompa, bo jesli masz 900 obrotow jalowych to raczej ktos sie bawil nastawnikiem, a tego nie ustawic wlasciwie na oko. u mnie przyczyna braku mocy byl wlasnie przestawiony nastawnik (mialem ok. 1000 obr jalowych), przerwany przewod od czujnika temperatury powietrza w kolektorze i potencjometr gazu dzialal tylko na 75% zakresu. moja leciala tylko 150 i nic wiecej, ledwo sie bujala. po naprawie nie moglem sie nacieszyc moca ;p z latwoscia 190 leciala. wszystko mi wykazalo na kompie. EDIT: m21d24 nie ma przeplywki. nr 22 na linku, ktory dal bosy77 to wlasnie ten czujnik, wchodzi od dolu kolektora.
-
Problem z BMW 524 - brak mocy
podmienic.
-
Problem z BMW 524 - brak mocy
no i raczej masz przyczyne. dlatego tez bedzie blad w polaczeniu z kompem. jesli odpala dobrze, nie rzuca obrotami to pompa powinna byc ok. a kat wtrysku jak najbardziej ma wplyw. jak silnik odpala, glosno chodzi ?
-
535i uszczelka pod głowicą
a wymiana silnika nie wchodzi w gre ?
-
Problem z BMW 524 - brak mocy
co do kopcenia, moja puszczala troszke dymku tylko jak sie jej mocno przegazowalo. tez mialem problem z moca, ledwo sie toczyla do 150km/h. u mnie przyczyna byl przerwany przewod do czujnika temp w kolektorze i potencjometr gazu dzialajacy na 75% zakresu. po naprawie tego, lekkim ujem 190 poleciala. aha no i dawke paliwa mialem przestawiona nastawnikiem, pewnie zasluga poprzedniego wlasciciela.... ;/ oznaka padnietego kompa jest niedzialajacy obrotomierz i ekonomizer, ale u Ciebie nie dziala tylko ten pierwszy wiec to pewnie wina jedynie licznika. dobrze jakbys mial od kogo przelozyc, tu ulatwiloby sprawe.
-
[EXX] (diagnostyka)
Strona przedmiotu została przeniesiona do archiwum.