-
Wada fabryczna czujnika paliwa?
Czy po wymianie tego czujnika trzeba odpowietrzać układ?
-
Wentylator chłodnicy chodzi cały czas na maxa
Może się komuś przyda powodował to czujnik ciśnienia klimatyzacji pokazywał 22 bary. Do wymiany niestety trzeba odessać czynnik klimatyzacji.
-
Leśny1685049763 obserwuje zawartość Wentylator chłodnicy chodzi cały czas na maxa
-
Wentylator chłodnicy chodzi cały czas na maxa
Witam poproszę o pomoc wentylator chłodnicy pracuje na maxa,niezależnie od temp. po 5sek od startu silnika się załącza. Czujnik temp. sprawny. W załaczniku błędy klimy,podejżewam że ona ma na to wpływ. Poproszę o wskazówki.
-
E60 M54B25 Zatkana odma
Wolałbym ją odpiąć całkowicie i jechać bo jeszcze może ci uszczelke wydmuchać z pod pokrywy. Z zatkaną nie jedz.
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Dziekuję za odpowiedz. Odmę wymieniałem komplet z rurkami i wycior też był przy bagnecie. Wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy mam zrobione. Zastanawia mnie jak odpalam rano jak załapie silnik to telepie ikopci na czarno przez chwilę i czuć paliwem. Albo za dużo paliwa albo za mało powietrza. Jak to zdiagnozować.
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Znalazłem nieszczelność w dolocie zostało naprawione. Wymieniłem też odmę. Silnik pracuje aksamitnie. Mam pytanie może ktoś podpowie. Jeszcze rano długo kręcił zanim odpalił. Czy muszę zrobić adaptacje/kalibracje po tym lewym powietrzu.
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Coraz gorzej odpala po odpaleniu trochę telepie potem się stabilizuje. Błędów nie ma. Możecie podpowiedzieć bo odpiołem czujnik wałka po prawej stronie i w inpie vanos stoi jedna i druga strona. Czy tak powinno być?
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Świece nowe wymieniłem, psikałem samostartem ale bez zmian w pracy silnika. Czekam teraz na odmę będę wymieniać i wtedy przeglądane cały dolot. Zastanawia mnie czy to nie bedzie jakiś czujnik może położenia wału. Niedługo czeka mnie trasa 1500km i chciałbym ogarnąć ten temat.
-
M54B30 wypadanie zapłonów
Witam szanownych kolegów chciałbym się doradzić. Mam taki przypadek wypadanie zapłonów losowe i czasami długo kręci przy odpalaniu. Wszystko dzieje się niezależnie czy jest na PB czy LPG. Kiedyś podobnie mi odpalał i miałem do wymiany czujnik położenia wałka ale był błąd czujnika. Może ktoś podobnego miał.
-
E60 530i grzeje się
Witam zacnych kolegów nikt nie może pomóc,podpowiedzieć. Za prosta sprawa i nie warto się angażować?
-
E60 530i grzeje się
Witam poproszę kolegów o pomoc bo nie mogę nic znaleźć. Jade sobie nagle komunikat temp. za wysoka, odrazu postój. Wychodzę oglądam ewidentnie na małym obiegu chłodnica zimna wąż dolny też, górnego nieda się dotknąć. Diagnoza,termostat wymieniłem i mam to samo. Jak chce odpowietrzyć to poziom płynu rośnie i wylewa się górą.Strumień z wężyka powrotu jest. Macie może jakieś wskazówki.
-
E60 530i problem z automatem
Z orętuje się w temacie. A może jeszcze jakieś pomysły ktoś ma.
-
E60 530i problem z automatem
Dzięki za odpowiedź czy to chodzi o aktualizację oprogramowania?
-
E60 530i problem z automatem
Witam chcałbym się doradzić. Bo mam klasyczne objawy nie zapinającego luck-up. 40tyś kilometrów temu poprzedni właściciel wymieniał sprzęgło hydrokinetyczne na ori zf. Dzisiaj jak dynamicznie przyspieszyłem i odpuściłem gaz to mocno zrzucił bieg tak zwanym kopniakiem. Moje pytanie czy jest jakaś część która może wpływać na niepoprawną pracę konwektera. Czy znowu jest do wymiany.
-
E39 520 M52 Problem z Kühlwasser prüfen
Jeszcze raz dziękuje za sugestie wszystko wskazuje na to że miałem zapowietrzony układ.Dzisiaj odpowietrzyłem układ i komunikat się nie pojawia. :cool2: