Witam. Mam problem z niedogrzanym silnikiem. Wymieniłem ostatnio termostat główny na OEM BMW, termostat EGR Behr i mialem po jezdzie 70km - 80 stopni, wiec mysle wymienie wymiennik ciepła od skrzyni na Nissens i jest jeszcze gorzej niz przed wymiana tego wymiennika, bo mam 70 stopni po przejechaniu 100 km :/ na wolnych obrotach lepiej sie grzeje niz podczas jazdy... rece juz mi opadaja, co zrobic? Prosze o pomoc.