Treść opublikowana przez BaX
-
Użyj wyobraźni
Nie czytam, od rana ogladam i słucham min. konferencje o 14.00 która wyglosił jakiś "mądry inaczej". Jeżeli chcą walczyć z młodocianymi głupkami za kierownicą to zamiast strzępić język i straszyć "drastycznymi" filmami powinni drastycznie zaostrzyć sankcje wobec takich kierowców. Profilaktyka w postaci kampani tabloidowych i tv na pewno nie przemówi do rozsądku takiego błazna, który siada do auta po paru piwach bo on odbiera na innych falach niż normalni ludzie. Natomiast medialnie sprowadzili to do poprawy bezpieczeństwa przez wymuszenie respektowania przepisów w szczególności ograniczeniń prędkości bo przecież wszystko przez prędkość. :duh: Gdyby mandaty z fotoradarów i videorejestratorów przeznaczali zamiast na łatanie budżetu, na naprawy dróg to i wypadków było by mniej, no ale po co skoro można łoić kierowców i stawiać kolejne ogranicznia, już nawet gminy kupują fotoradary bo 150kzł da się "odrobić" w kwartał, a potem to już czysty zysk. Dno i dwa metry mułu.
-
Użyj wyobraźni
Kolejna medialna bzdura , że niby coś się robi ale w sumie nic się nie robi oprócz rozstawiania kolejnych fotoradarów i wymyślania metod na dojenie kasy z kierowców. Wykroczenia wykroczeniami ale absurdem jest stawianie fotoradarów tylko po to żeby lokalne społeczności gminne czerpały z tego korzyści albo SM podreperowała budżet stojąc ze śmietnikiem na ograniczeniu. Powinno z 90% tego co "zarobią" fotoradary trafiać do budżetu przeznaczonego na poprawę stanu dróg zamist do budżetu na min. podwyżki pierdoposłów.
-
lampka od oleju
To w czym problem go reklamować jak jest na gwarancji? :norty:
-
Zaciski trą o tarcze ? - reklamacja w ASO
Mogło się coś dostać pomiędzy klocek i tacze, sam klocek nie może 'zorać' tarczy. Nawet jak by go zablokowało to spiłuje tarcze równomiernie ale wcześniej rozgrzeje ją do czerwoności.
-
INPA
Hmm, dobrze zgaduje, że to czujnik położenia wałka? Nr 5 na tym diagramie? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BN51&mospid=47620&btnr=11_2170&hg=11&fg=15 bo jest jeszcze 18 :?:
-
INPA
Witam. Jest mi ktoś w stanie zdiagnozować o co mu chodzi, mam takie 2 błedy i nie potrafie ich skasować. Czego dotycza? http://baxwrzuta.neostrada.pl/INPA/INPA.2bledy.jpg Dzieki ;) Pozdro.
-
Miał ktoś problem z dzwoniącym katalizatorem w e36 m43 compa
Jak dzwoni sam katalizator to się rozpadł w środku i zawartość zachowuje się jak kamyczki w puszce. Ewentualnie mogło już wydmuchać część i dzwonią w końcowym.
-
330Ci przepływomierz
No właśnie, ja wykasować wszystkie adaptacje? Rozumiem, że potem samo sobie stworzy od nowa wszystko podczas jazdy czy trzeba jakieś specjalne operacje robic?
-
BRAK NAWIEWU POWIETRZA E46
Witam. Poszukaj tematów związanych ze słowem "jeż", to coś co odpowiada ze sterowanie wentylatorem nawiewu.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
U mnie są Angielski, Niemiecki, Francuski.
-
sworzeń wahacza - wymiana
:shock: A masz jakąś wiedzę popartą dowodami na ten temat czy tylko tak sobie dumasz? Jeszcze wiele rzeczy nie wiesz więc zamiast rzucać kategorycznymi wnioskami zastanów się w jakich płaszczyznach pracują wachacze.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Ja mam idento tylko zmieniam F->PL i już nie mam pomysłu. :mad2:
-
[E46] 320d - Ramiona wycieraczek - jak zdjąć... ??
Ale rozumiem, że chcesz zdjąć całe ramiona z osi, nie same pióra bo ktoś już Ci odpisał ale chyba źle zrozumiał. Podejrzewam, że korozja zrobiła swoje i będzie problem, jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś środek penetracyjny typu WD40 polać z góry na oś i poczekać. Też miałem problem kiedyś jak jeszcze w E36 chciałem zdjąc ramiona.
-
330Ci przepływomierz
Jeździ lepiej na tyle, że możesz to określić jednoznacznie i nie jest to autosugestia?
-
Czy to mogą być skropliny z klimy?
Witam. Ostatnio jak siedziałem w kanale pod autem zaobserwowałem, że kapie mi coś zza skrzyni, dokładnie w miejscu gdzie kończy się skrzynia, jest przegub elastyczny pojawiają się krople. Ciecz spływa z góry, jest bezbarwna, bezzapachowa, wygląda jak woda i tak też smakuje :lol: . Podejrzewam, że to skropliny z klimy ale spokoju mi nie daje dlaczego akurat tam. :evil:
-
Jakie świece BOSCH czy NGK do BMW e46 328i 1998 rok??
Witam. Ktoś mi sensownie wytłumaczy rozrzut cenowy http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=BKR6EQUP 80-52-25 zł? :? Ile powinny kosztować +/- żeby się nie władować na mine? Pozdro.
-
sworzeń wahacza - wymiana
Tak, tak aluminiowe wachacze dobijać młotkiem na imadle, :mrgreen: a potem się ludzie dziwią, że mają problemy z geometrią. Zastanawiałeś się kiedyś jaką siłe nacisku trzeba użyć aby przeprasować te sworznie?
-
E46 - spryskiwacze szyby przedniej
U mnie w otworze przez który sie leje płyn jest gęste sitko. Można go wyjąc bo to jest wkładka więc być może się już "zgubiło"
-
BMW Xdrive Test Days 2009
To jest to obtarcie gdzie sprawca znany, czy coś nowego? Nie, na szczęscie to od spodu i nie widze tego. Ale jak będe zakadał wlot z przodu to zrobie kosmetyke bo są białe ryski. :mad2:
-
[Exx] Lekkie stuknięcie w tył - szanse na odszkodowanie
BaX odpowiedział(a) na krzysiek90210 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDawaj w rogi TU ile wlezie oni robią dokładnie tak samo nas!!!! Jak będziesz miał kumatego rzeczoznawce to zderzak zakwalifikują do wymiany jak u mnie. Na dzień dobry 1450zł wpadło bo tyle sobie zrobili wycene ale walcze o reszte czyli jakieś dodatkowe 1500zł bo policzyli na nowy zderzak 60% amortyzacji. :mrgreen:
-
BMW Xdrive Test Days 2009
A ja oczywiście na tym ich posranym trawiastym parkingu przytarłem zderzak. :duh: I juz byłem .... /zdenerwowany/ na maxa od początku więc odreagowałem na tym co zostało do ujeżdżania. /bo rano popsuli kolejnego X/ Szkoda, że nie było po południu jazdy po tych "kocich łbach" tylko bokiem po naprawianym asfalcie. X-y średnio dawały sobie rade na tym syfie jaki powstał po ulewie /błotko na asfalcie/ ale za to '1' z mpakietem dawał rade. :cool2: 335 po za wszelkimi rankingami.
-
E46 - spryskiwacze szyby przedniej
Jak nie masz sitka na zbiorniczku i lejesz co popadnie to możesz mieć syf w wężykach, jak dojdzie do dysz to je przytyka, dysze mają zaworki zwrotne które powodują, że nie pozwalają wodzie spłynąć do zbiornika, może i to u ciebie nawala i woda sobie pływa w wężykach.
-
Jak wyłączyć to irytujące pikanie
Nie wiem jak to się wyłącza i gdzie w sofcie, dopiero co zamówiłem fejsa. :mrgreen: Zapewne to pestka dla np. nerwusa.
-
Jak wyłączyć to irytujące pikanie
Przecież to klasyczna opcja antynapadowa. Można ją chyba tylko wyłączyć, nie zmodyfikować. /chyba że się myle/
-
Zawór motylkowy w wydechu
GR: u Ciebie po przegazowaniu na luzie przymyka się ta klapka? Bo nie pamiętam co było w tamtym wątku.