Treść opublikowana przez BaX
-
[E46] DIY wymiana lusterek na m3 +el. podnoszone / PREMIER
Hmm, a co w przypadku jak ktoś ma pamięć foteli i lusterek, trzeba osobny moduł do ich składania?
-
Trzeszczenie na tyle
Gumy stablizatora. Temat był w zeszłym tygodniu. To tak na początek.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Mnie już powoli brakuje pomysłów jak zmiksować płyte z v31 co by zmieniło mi napisy na PL, podmienia bez problemu audio pod każdym z języków w navi /GB,DE,F/ ale nie potrafie podmienić literek na polskie. Zmiany robie w katalogu V_2\RR\0101\BMWC01S\APP_SW w pliku navboot. :cry2: Docelowo ma być zamiast F -> PL Pozdro.
-
Korki/zaślepki progów
Znajdujesz część na realoem lub ETK i na stronie: http://www.mototec.pl/etk.php wklejamy go na samym dole strony w okienko: wpisz 11 cyfr nr. katalogowego : i klkamy Cena w PLN Na części które sprawdzałem cena zgadza się co do grosza.
-
Korki/zaślepki progów
Te zaślepki są do progów plastikowych ale widuje w autach bez takich progów te otwory zaślepione więc pewnie też są jakieś zaślepki.
-
320 D Wymiana tulej wachacza - Jak ?
bolo73: tyle, że my piszemy o TYLE, nie o przodzie.
-
Kto robił wymiane tulei gumowych "wózka" dyfra?
Mnie tak czy siak czeka wymiana '9' bo jest peknięta, już nawet ją kupiłem w ASO. Cena 137,xx zł, jest też zamiennik za 89zł nie w ASO. Gwoli informacji to ta tuleja ma strzałke jak ma być zamocowana. I teraz się zastanawiam czy jak już mam ten dyfer wymontować bo raczej ciężko będzie inaczej ją wyjąć i wprasować nową czy nie wymienić też obu '7' Koszty niewiele większe bo wychodzi, że to 2x38zł.
-
Zestaw pod telefon komórkowy motorola- tylko jaki model?FOTO
Po wtyczce i wgłebieniu to miejsce na V-ke.
-
320 D Wymiana tulej wachacza - Jak ?
Dlaczego koniecznie? Jeśli tuleja będzie taka sama to nic nie powinno się zmienić. Zmienia się wszystko bo tuleje mają owalne otwory mocowania, a nie ma opcji abyś nawet znacząc sobie jakoś stare ustwienia skręcił to tak samo. Dodatkowo nigdy nie ma pewności, że poprzednio była robiona geometria przy nowych czy już troche zjechanych tulejach.
-
Kto robił wymiane tulei gumowych "wózka" dyfra?
Serwis Bawaria w Katowicach wybił mi dziś z głowy wymiane u siebie rzucając ceną 800zł :D
-
E90 Ustawienie wysokości świateł xenon bixenon
No to witaj w klubie, daj znać jak możesz nawet na PW co pomogło ponowne ustawianie świateł. Zakładam, że ustawili Ci prawidłowo. Ja sprawdzałem to już ze 2x i wydaje mi się, że świecą i słabiej i niżej niż kiedyś jak kupiłem dwa lata temu auto. Ja nie regulowałem ustawienia, tylko sprawdzałem i wychodziło, że świecą prawidłowo. :?
-
Kto robił wymiane tulei gumowych "wózka" dyfra?
Witam. Było pare tematów odnszących sie do stuków przy zmianie biegów. Ja mam do wymiany gume nr '9' na schemacie: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BN51&mospid=47620&btnr=33_0839&hg=33&fg=30 Pytanie są następujące: - kto to zrobił we własnym zakresie - jak wprasował nową tuleje, starą myśle, że dam rade usunąć bo jest miejsce - i najważniejsze czy da się to zrobić bez wymontowywania dyfra? W jaki sposób??? Widziałem link na zagranicznym forum odnośnie zrobionego ściągacza do tego ale tam opis dotyczył wymiany wszystkich trzech gum, więc i demontażu dyfra. Wtedy jest dojście z obu stron, normalnie to ucho na śrube w dyfrze zasłania miejsce na tuleje. :? Pozdro.
-
Bum i po turbo :)
Jak widać w Twoim przypadku przeczytać nie znaczy zrozumieć, bo: I nie odnoś się może do tego, co? A jak masz taki zamiar to nie mieszaj mnie do tego bo nie mam zamiaru Ci odpowiadać. :duh: pozdro.
-
Bum i po turbo :)
ałdi mówisz, hmm, kiedyś byli tacy też na forum daci logana, ci przynajmniej mieli odwage się tu odezwać, a nie szczekać zza płotu. Widać poziom ałdi niższy do tych od logana. :lol: Fakt dziecinada. Ja czekam na odpowiedz papika ile zrobił km.
-
Macie jakiś sposób na osikane felgi przez psy?
zent: koty teścia jak tylko pojawiam się w zasięgu ich wzroku nabieraja ochoty na wybieganie się z dala odemnie. Jeden sierściuch na początku uważał się za "gościa" na podwórku, do momentu aż po paraboli zbliżonej do lotu małysza zaliczył lądowanie z telemarkiem w oczku wodnym. Widać miał uczulenie na złote rybki. Przebrała się miarka jak przyłapałem go na spacerowaniu po aucie, i tak miał szczęscie, że skończyły się broki do wiatrówki. Na koty dobra podobna waleriana. Tylko nie lać po aucie, a po jakimś krzaku.
-
Skrzypi w tyle zawieszenia, mechanicy rozkładają ręce...
Te gumy przy rozbieraniu sprawiają wrażenie, że są w jakiś sposób klejone żeby nie mogły się poruszać na drążku. Musiałem dosyć mocno ciągnąc za blache aby odkleić gume z nadwozia. Same ucho metalowe też nie chce zejśc z gumy tak łatwo. Może to nie jest jakiś super klej ale coś co powoduje, że guma nie przesuwa się w metalu tylko pracuje.
-
Bum i po turbo :)
No i Rado_! spalił temat w blokach. :duh: Tak, tak Radzio, Wy dieslowcy jak coś się popsuje to wymieniacie bo przecież WAS stać, a Papik "zaoszczędził" na ropie 10kzł więc sobie turbo wymieni "za darmo". Gdby nawet tak było to oszczędności są RÓWNE ZERO, tłumaczyć chyba nie trzeba dlaczego. papik: ile nim km zrobiłeś od zakupu do padu turbiny?
-
dojazdówka 16'' z 320d czy nadaje sie do 330 ?
Najmniejsze do 330 to 17'
-
Malowanie zacisków
Chodziło mi o to, że jak założysz tarcze z 330 to minimalna felga jaka wchodzi to 17'. Do felg 17' stalówek nie ma kołpaków, nawet oryginalnych, są tylko dekle wielkości piasty.
-
Malowanie zacisków
Wyjścia za wielkiego i tak nie będziesz miał, chyba ze na zime zmieniał byś też zaciski na stare. :mrgreen:
-
Malowanie zacisków
Felgi masz 17' do tego lub większe? :wink:
-
Malowanie zacisków
Tyle zachodu z malowaniem dla "lepiej wyglądających" zacisków? Nawet jak byś je pomalował pędzlem zza felg nikt nie pozna różnicy. W dodatku na tak przygotowane jak u Ciebie zaciski dobra farba ogniodporna złapie tak samo. No ale zrób po swojemu żebyś był zadowolony. Pozdro.
-
Malowanie zacisków
Hmm, a mnie się wydaje że całkowicie wystarczy pomalować zacisk dobrą farbą odporną na wysoką temperature i nie ma siły aby to coś ruszyło. Sa specjalne farby do malowania elementów kominków, kolory różne - sensowne ;) i dużo tańsze niż "specjalne" farby np. motip-a.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
szymbr: nie napiszę, że tak jest zawsze ale u mnie tak to właśnie wyglądało, wgrywałem chyba z 5 różnych przeróbek bo ja potrzebuję PL zamiast FR tak żeby było PL,EN,DE i nie udało się podmienić języka wgrywając v31 na v31.
-
Zasięg pilota w bmw to jest porażka... Jak jest u Was?
U mnie było tak, że jak otwarłeś pilotem ale nie otwarłeś drzwi to się zamykały same po chwili, tak bym chciał miec w E46.