Treść opublikowana przez ufo000000
-
Zagubione kluczyki
Jeśli ma immobilizer (a w tym roczniku ma) to cała sprawa rozchodzi się o ten chip, sam grot dorobić to nie problem. Do audi kluczyki programują bez problemów w niemal dowolnym punkcie, w bmw biada.
-
Zagubione kluczyki
Dorobić można tylko czy lepiej dorobić i czekać aż ktoś znowu sobie odjedzie używając starych kluczyków czy lepiej wymienić zamki (to lepsze rozwiązanie tylko dużo droższe, dochodzi wymiana immo, przeprogramowanie komputera). Jest też z tego co obiło mi się o uszy opcja blokady starych kluczyków w ASO czy coś takiego.
-
pytanie o wydech
Myslalem ze umre :mad2: ... BMW V6 też nie brak na internecie :roll:
-
pytanie o wydech
http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CB51&mospid=47442&hg=18&fg=10 P. S. czego wszędzie piszesz że Twój silnik to "szesciorzedówka" :mrgreen: :mrgreen:
-
318iS osłona pod silnikiem?
Zapewne jest jeśli w innych wersjach nadwoziowych jest. Jeśli nie masz to pewnie ktoś ją na krawężniku zostawił.
-
znaczek BMW
A nie można od drugiej strony maski odchylić matę i wypchać te dwa bolce?
-
e36 compact - płynem chłodniczym - wycieka POMOCY
U mnie był nie dokładnie wąż ściśnięty opaską przy chłodnicy dolny. Gdy auto stało nie było widać wycieków bo przecież nie było żadnego obiegu, a gdy się jechało płyn uciekał i chyba od razu odparowywał (kapał na rozgrzany silnik). Też dolewałem co jakiś czas, teraz spokój. Hmm tylko że nie miałem żadnych dywaników mokrych...
-
Początek końca ECU jakie objawy???M52
To jest czysta elektronika, nic mechanicznego co by się mogło zużywać powoli-jak pada to przeważnie od razu.
-
Problem z moca
Może i możesz tak sprawdzić lecz to że daje iskrę nie znaczy że jest ona taka jak być powinna. Gdy cewki mają przebicie często iskra jest lecz nie tak mocna. Ale możesz sprawdzać.
-
Migacze przednie coupe
Miałem tak jak kolega wyżej, kierunek mi podczas jazdy "dyndał" na kabelkach. Tyle że u mnie zaczepy zerwane są w reflektorze a nie w samych kierunkach. Teoretycznie jak się chce kombinować to można przykleić lub na jakiś blaszkach próbować przykręcić. Nie jest to profesjonalne rozwiązanie, jednak trwałe jeśli się wykona należycie.
-
żarówka pozycyjna tył e36 coupe
Bezpieczniki sprawdziłeś? Najlepiej to złapać miernik w łapę i sprawdzać możliwie gdzie napięcie ginie.
-
318i Moduł komfortu e36 pytanie
Może fotkę wrzuć bo tak po numerach coś ciężko. A tak poza tym to masz z czymś problem czy tylko tak pytasz?
-
Jaki oej do wspomagania?
ATF 220 lej i będzie żyło.
-
Dolanie oleju - zaczeło coś brzęczeć w silniku
Bez zastanowienia wymieniał bym cały silnik, cena zbyt tęga, kolega za 8tyś sprzedaje całe E36 z tym silnikiem w stanie całkiem całkiem. Wymienisz silnik i zostaną Ci ew części zamienne ze starego (turbo itp).
-
[316i] wymiana ukladu wydechowego
Tak jak kolega wyżej, nie trzeba spawać, choć ktoś się wypowiadał że kupił jakiś tam tańszy zamiennik i był tak wykonany że nawet na haki nie trafiał i tam już trzeba było nowy przyspawać ale może nie będzie tak źle. Może się przydać WD-40 cobyto psiknąć po tych śrubach łączących.
-
Czy mogę zalać swoją e36 full syntetykiem?
Jeśli nie lało gdzieś spod silnika, wszędzie był szczelny to możesz zalać.
-
Dolanie oleju - zaczeło coś brzęczeć w silniku
Nie wiem czy to rozwiąże problem ale na początek zlał bym ten syf którym zalewasz silnik i wlał jakiś normalny olej, jeśli galareta robi się w silniku to chyba coś z nim nie tak. Szkoda silnika.
-
Jak częśto wymieniać świece na gazie?
To faktycznie profilaktycznie 90 000 :twisted:
-
Jak częśto wymieniać świece na gazie?
To jeszcze pół bidy jak by wymieniali po 40tyś, z tego co zauważyłem to zdecydowana większość wymienia dopiero jak wyraźnie auto nie chce jechać i tak jest z wieloma zużywającymi się elementami, doprowadzając w ten sposób auto do ruiny :P
-
Jak częśto wymieniać świece na gazie?
No w instrukcji BRC podaje 10-15 tyś ale to chyba lekka przesada :D
-
problem z praca silnika
Może pokazać, może nie pokazać, lepiej spróbować niż wymieniać pół auta po kolei.
-
rozladowywuje mi akumulator
opowiadaj :)
-
Wymiana termostatu czy jest konieczna? 318IS
Zapowietrzony lub zapchany układ, zmarła pompa wody, zawiesił się termostat i cały czas jest na małym obiegu, takie rzeczy sprawdź.
-
Interfejs diagnostyczny do e36 zeby zdiagnozować sonde?
U mnie wprost odwrotnie, błąd airbag skasował bez problemu, a z DME się w ogóle nie połączył :P także klasy najwyższej to on nie jest.
-
Interfejs diagnostyczny do e36 zeby zdiagnozować sonde?
Podłączałem auto u znajomego pod właśnie taki (w 100% nie powiem czy identyczny ale tak mi się wydaje) i wykrywało moduły airbag, abs, immobilizer i wszystko poza samym sterownikiem silnika. Jeśli się połączy to błędy pewnie pokaże, jeśli nie to amen. Poszukaj na forum w dziale diagnostyka, tam ktoś zdaje się sprzedawał jakieś dobre interfejsy-przynajmniej się czegoś dowiesz i upewnisz.