Skocz do zawartości

ufo000000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ufo000000

  1. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Zależy co Ci się trafi, niby niektórzy piszą że ich zestawy nie emitują zakłóceń ale różnie z tym bywa. Zakłócenia masz na radio, cb radio, na płycie CD oczywiście już niema. Robi także różnicę w którym miejscu przykręcisz przetwornice.
  2. ufo000000 odpowiedział(a) na KINKEY temat w E36
    Silnik z chipem nie pali więcej, czasami delikatnie mniej. A nikt nie mówił że z chipa wyciągniesz 50KM ale właśnie tak jak napisałeś 10-15 już tak.
  3. ufo000000 odpowiedział(a) na KINKEY temat w E36
    No przecież można chipa wrzucić do M42 i nie trzeba żadnych kabli dotykać.
  4. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Ale po co takie kombinacje? Nie lepiej gotowy zestaw pod twoje gniazdo żarówki?
  5. ufo000000 odpowiedział(a) na KINKEY temat w E36
    Tak jak mówi cfuch-jaki sens robić swapa, pakować się w koszta za 10KM? Albo możesz podciągnąć lekko IS i tyle osiągnie albo wepchaj coś typu 2,5
  6. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Naj mniej rzucające się w oczy panom władzom będą 4300, lecz mi osobiście bardziej podchodzi 6000
  7. W M44 też jest visco przecież.
  8. ufo000000 odpowiedział(a) na kowi temat w E36
    Raczej bym nie regenerował jeśli koszt nie jest taki duży, parę osób pisało że po roku od regeneracji (po upływie gwarancji) wysypywały im się. Albo używany oryginał albo w sklepie.
  9. Na samym początku akumulator sprawdź, w E36 jest tak że nie będzie kręcił słabo rozrusznik lecz przy zbyt niskim napięciu ani nie spróbuje nim ruszyć, miałem raz taką sytuację jak umarł aku.
  10. ufo000000 odpowiedział(a) na dlazasady temat w E36
    Sprawdź jeszcze raz porządnie na kanale, pisał ktoś że tak samo podstawiał papiery itp i żadnych wycieków nie zauważał a podczas jazdy gdy silnik miał temperaturę płyn odparowywał zanim zdążył kapnąć. Miałem ten sam problem i od góry nie widziałem nic, kiedyś przypadkiem na kanale zobaczyłem lekko mokry waż przy chłodnicy, dokręciłem i od wtedy kropelka nie ubyła :)
  11. Dokładniej ciut napisz to prędzej ktoś Ci powie, czy kupiłeś taki sam jak miałeś IS 1,8 M42 a teraz chcesz włożyć 1,9 M44 czy ten sam M42?
  12. ufo000000 odpowiedział(a) na Carlo temat w E36
    Nawet wejdź na google i wpisz cyfrowy prędkościomierz e36 i w pierwszym linku znajdziesz odpowiedź.
  13. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Ringi pewnie pod żółty świecą, to najbliżej ich barwy będzie 4300, ja bym się kierował tym jakie światło będzie z nich padało na drogę, jaka barwa Ci będzie pasowała a nie tym żeby ładnie się komponowały z ringami, kto powiedział że muszą mieć identyczną barwę-tak nigdy nie dobierzesz. A co do zestawów-dobrze będzie świecił i najtańszy, gorsza sprawa z tym ze niektóre zakłócają radio i zwykłe i CB co jest upierdliwe.
  14. Nie ma z tyłu czujnika jeśli nie masz tarcz. Czujnik masz w lewym kole (od kierowcy), wczepiony jest w klocek (chyba bez znaczenia czy zewnętrzny czy wewnętrzny jeśli w obu będziesz miał miejsce na niego, jeśli w starych klockach nie miałeś takiej blaszki w miejscu czujnika i w nowych klockach także to będziesz musiał coś wymyślić żeby się trzymał. Drugi koniec czyli wtyczkę podłączasz do gniazdka które po zdjęciu koła od razu widać (plastikowa puszeczka w której są dwa gniazdka, do czujnika ABS i czujnika zużycia klocków).
  15. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Czyli co masz ringi jako postojówki w tych lampach i się zastanawiasz czy będą miały taką samą barwę jak xenon czy jak bo nie rozumie do końca.
  16. ufo000000 odpowiedział(a) na fdaf temat w E36
    Xenony kup takie jak typ żarówki, nie wiem jakie tam masz, i barwę także według uznania, pewnie nie masz homologacji na xenon, im wyższa temperatura jażników tym bardziej panom milicjantom się w oczy rzucają :P
  17. ufo000000 odpowiedział(a) na marpoczt temat w E36
    No w takim motorku miałeś skrzynkę działającą podobnie jak w maluchu-jeśli odpowiednie obroty były to można było bez większego zgrzytu wrzucić bieg następny, jeśli zaś obroty silnika były zbyt wysokie to nawet trzymając sprzęgło było słychać łupnięcie przy zmianie biegów :P No ale wsk czy romet to nie bmw, tu skrzynka jest trochę bardziej złożona, i naprawa jest często nie opłacalna, także sprzęgło warto używać :)
  18. Wszystko się da, ale i tak pewnie musisz malować nowy element tak że może niewiele więcej wezmą z montażem elementu.
  19. ufo000000 odpowiedział(a) na kzk21 temat w E46
    Niektórzy mówią że te preparaty tylko zamulają układ chłodzący, ja wlewałem chyba u dwóch znajomych którzy mieli wyciek z chłodnicy i pomogło także można wlać :)
  20. A może po prostu świeca zdechła bądź przewody mają przebicie?
  21. ufo000000 odpowiedział(a) na kzk21 temat w E46
    U mnie przy wymianie termostatu co prawda w M44 obudowa pękła właśnie przy uszku i jeszcze w jednym miejscu. Okropnie kruchy materiał (temperatury pewnie też już swoje zrobiły). Pękniętego pewnie nie masz jeśli Ci nie leje, ale okropnie uważaj przy dokręcaniu (z czuciem).
  22. ufo000000 odpowiedział(a) na Carlo temat w E36
    Przecież można włączyć cyfrowy prędkościomierz w E36 :P
  23. ufo000000 odpowiedział(a) na marpoczt temat w E36
    Rozwiń swoją wypowiedź, jeśli by było ono zbędne zapewne nie montowali by go :mrgreen:
  24. ufo000000 odpowiedział(a) na bokers temat w E30
    Jeśli zamierzasz bokiem latać to dobrze by było poszukać może ze szperą od razu? Wiadomo że auto z większym silnikiem nie będzie tańsze w eksploatacji niż z mniejszym, a co do części-jest trochę tego, sporo jeździ po polskich drogach E30 i E36, sporo kończy na latarniach itp także części zamiennych jest trochę, ceny części jak to do BMW nie najtańsze ale na używki da się wyrobić, odwdzięcza się radością z jazdy :P
  25. ufo000000 odpowiedział(a) na matluks temat w E36
    Tak jak koledzy wyżej piszą, przeważnie pada czujnik abs przy kole. Jeśli chcesz wiedzieć który to podepnij pod komputer, jeśli nie to zdejmuj koła po kolei i podłączaj nowy (bądź mierz oporność) i też się dowiesz który. U znajomego wymieniałem piastę przednią i za cholerę nie dało się go wyjąć :? Jeśli jest zepsuty to pół bidy, rozwiercić albo co kolwiek można z nim zrobić a jeśli piasta zepsuta a czujnik dobry to wypada go w całości wyjąć. Tak poza tym nie wiem po co go tak wpasowali dokładnie jeśli i tak jest od przykręcany śrubą i mógłby mieć parę setek luzu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.