Skocz do zawartości

ufo000000

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ufo000000

  1. viewtopic.php?p=321437 Nic nie spalisz, można mu czasem "odświeżyć" umysł :P I nie mówię że to pomoże, ale od tego bym zaczął.
  2. ufo000000 odpowiedział(a) na emek6 temat w E36
    Dołożył ktoś Ci immo taki jak był w tico lub w passacie b4 :) Podjedź do elektryka niech to wybada i wyrzuci, twój kolega też ma jakiś wynalazek, normalny immobilizer jest taki jak kolega wcześniej powiedział w kluczyku, dorobisz identyczny kluczyk, auto otworzysz ale go nie odpalisz na tym to polega.
  3. ufo000000 odpowiedział(a) na emek6 temat w E36
    Nie wiadomo czy jak tak po prostu odłączysz czy będzie odpalać, nie wiadomo jak to poprzedni wynalazca podłączył, czy jest jakaś centralka do tego...
  4. Możesz w miarę cienką igłą. U mnie jednak daje to efekt na dwa dni, albo dyszę muszę wymienić albo pompka zasyfiona i słabo pompuje, w innych autach rozbierałem i czyściłem z piasku a tutaj wepchali nierozbieralną :?
  5. Spróbuj możne na początek zresetować komputer poprzez odpięcie klem, złączenie ich na 15 minut i włączenie zapłonu.
  6. ufo000000 odpowiedział(a) na Mroziu_e-30 temat w E30
    I za takie podejście powinni dowody zabierać, masz kraje gdzie niewolno mieć takiego haka, trzeba mieć składany, od zderzania się są chyba zderzaki a nie haki :mrgreen:
  7. ufo000000 odpowiedział(a) na jn007 temat w E36
    Koledze pewnie chodziło też o to że większość ludzi odbierających swoje auto z "salonu" blacharskiego jest tak zadowolonych sprawnym i "niebitym" autem że zapominają podjechać ustawić światła, a fakt faktem jeśli lampy były na nowo wstawiane na pewno będą świeciły miej lub więcej w dół lub w górę, dwa to to że mechanicy często olewają ustawiać światła i nie raczą nawet poinformować że należy podjechać i za 20zł wyregulować lampy. Często oślepianie czy to halogenem czy ksenonem to po prostu wynik lenistwa i zaniedbania.
  8. ufo000000 odpowiedział(a) na jn007 temat w E36
    Co pan poradzisz że polscy kierowcy przyzwyczajeni do ŻÓŁCI na drodze, większość wieśniaków jeżdżących jakimiś starymi passatami czy astrami powie że ich oślepiono bo jest coś barwy bielszej niż słonecznik, jedźcie do Anglii i zobaczcie czy który kolwiek pan władza zwróci wam uwagę na światła xenonowe (i nie z tego powodu że nikt tam takich nie wstawia, bo wstawiają jeśli jeżdżą takimi złomami jak np E36 itp).
  9. ufo000000 odpowiedział(a) na Mroziu_e-30 temat w E30
    Połóż się pod furę i patrz :) widziałem w wiele (często przesadnio amatorskich) sposobów montowane, a co do części formalnej (rozumie że chodzi o dokumenty) to nic bym z tym nie robił, jak masz wbity w dowód to niech sobie jest, może się przydać czasem, a jak nie masz wbitego w dowód to tym bardziej nierób nic :mrgreen:
  10. ufo000000 odpowiedział(a) na tobi_ns temat w E30
    Hmmm czy jako takie przebicia ma może zobaczysz jak np w nocy podczas deszczyku otworzysz maskę, będziesz widział czy iskrzy, choć nie jest to 100% sposób, a podłączałeś w ogóle auto pod komputer? Może od razu wyjdzie co jest padnięte.
  11. ufo000000 odpowiedział(a) na tobi_ns temat w E30
    Może cewka zapłonowa umiera?
  12. Nie wiem czy we wszystkich kierownicach, poduszkach jest tak samo ale u mnie w takiej http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/23/88/63/1023886309 masz dwie śruby od tyłu na torx (nie pamiętam jaki rozmiar). Po odkręceniu odpinasz kabelek od poduszki i masz ją w ręce. Pamiętaj że wszelakie odpinanie przewodów od AirBag robimy przy odłączonym akumulatorze.
  13. Jak odpalisz auto i będziesz pod nim w kanale to nie dojdziesz skąd ten dźwięk, gdzie przedmuchy?
  14. Nie bardzo ten dział, prędzej tutaj viewforum.php?f=31
  15. A ja bym z kolei powiedział "daj sobie spokój" :) nie trzeba dużo jeździć żeby sobie takich odprysków porobić po naszych drogach. Nie trudno o kamyczki i wszelaki inny syf na asfalcie który spod kół innego samochodu nam cyknie w szybę :D Wymień jak dostaniesz kamieniem 5x5 cm :mrgreen: albo gdy ten odprysk zacznie się powiększać samoczynnie.
  16. ufo000000 odpowiedział(a) na marcin1278 temat w E30
    Jeśli normalnie użytkowany to może żyć do końca auta :D kręcić można i do odcinki, nic to nie przeszkadza, ale takie szarpanie które przy strzelaniu ze sprzęgła występuje katuje go niemiłosiernie.
  17. ufo000000 odpowiedział(a) na marcin1278 temat w E30
    To pewnie tak jest jak mówisz, most już odmawia posłuszeństwa, wystarczy że wcześniejszy właściciel lubił sobie postrzelać ze sprzęgła i takie efekty, są tacy co w pół roku po 5 sztuk wymieniają :mad2: :mad2: :mad2: P. S. popraw wyraz chamólec bo aż po oczach kuje :wink:
  18. ufo000000 odpowiedział(a) na EMEN 328 temat w E36
    Może któryś z czujników świruje, podłącz pod komputer tylko dobry żeby Ci nie wywaliło kodu błędu w takiej postaci że nie będziesz w stanie go odszyfrować.
  19. Może silniczek krokowy się blokuje, jest brudny i przez to obroty są nie prawidłowe. Na forum chyba znajdziesz instrukcję jak go "wykąpać". Może diagnoza komputerowa by coś podpowiedziała.
  20. ufo000000 odpowiedział(a) na maniur1987 temat w E36
    Trzeba było włożyć papierek do środka i już by nic nie świeciło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kolego jak chcesz żeby wszystko było elegancko to nic zapewne nie zrobisz bez diagnozy komputerowej gdzie wyjdzie co mu dolega.
  21. Zgadza się, jedź na szarpaki i sam wejdź też do kanału i oglądaj co się dzieje. Gdy są sworznie do wymiany wyraźnie widać luzy na nich. Jeśli są duże luzy to widać je łapiąc mocno koło dwiema rękami i ruszając nim przód tył :) Skręcając kierownicą i oglądając drążki i końcówki drążków także widać luzy, te elementy jednak zużywają się zdecydowanie wolniej niż sworznie, tuleje wahacza. Wolniej się zużywają ale trzeba zwłaszcza końcówek szczególnie pilnować, kierowałem kolegi Audi A4 na trasie ok 100km, przy wjeździe na parking koła się poskładały bo jedna końcówka umarła całkiem. Dziwne trochę że mechanik kazał wymienić sworznie, drążki, końcówki a nie mówił nic o tulejach wahacza które się wymienia zdecydowanie częściej niż drążki. Może powiedz ile km temu wymieniałeś ostatni raz te elementy, na jakiej firmy i czy w ogóle coś wymieniałeś.
  22. ufo000000 odpowiedział(a) na oses temat w E36
    matikolo bo Ty na łatwiznę idziesz po prostu, oddajesz auto, płacisz i odbierasz :D Sworznie i tuleje w E30, E36 się bardzo fajnie za pomocą młota, siekiery, przecinaka i imadła zmienia mając trochę zdolności manualnych tak jak przedmówca powiedział :)
  23. ufo000000 odpowiedział(a) na daro89cm temat w E30
    IS jest mocniejszy, tańsze OC (w niektórych firmach ubezpieczeniowych ubezpieczenie w przedziale 1,9-2,0 jest takie samo), mniejsze spalanie. 2.0 jest rzędową szóstką stąd większa kultura pracy, jednak większe spalanie, trochę droższa eksploatacja. Twój wybór.
  24. ufo000000 odpowiedział(a) na scoobyduu temat w E36
    Podepnij pod komputer, w aucie masz parę czujników które mogą przy usterce cuda robić z pracą silnika, szkoda w ciemno wymieniać cokolwiek.
  25. Może na początek diagnoza komputerowa?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.