Treść opublikowana przez mmw
-
Wymiana ekranu na Android
To nie jest wina tego urządzenia z Androidem, tylko samochodu. W modelach i wersjach audio, w których AUX idzie bezpośrednio do jednostki głównej, ekran Android pobiera dźwięk bezpośrednio z głównej wtyczki i nie trzeba ciągnąc przewodu do gniazda AUX.
- Key less
-
Wyłączniki tunel środkowy tył
A masz grzanie foteli z przodu oryginalnie? Może ktoś tak specyficznie poprowadził włączniki do przednich mat. :)
-
Błąd Regulacja zasięgu świateł nie działa
Może coś Ci nie styka we wtyczkach w czujnikach pochylenia wahaczy.
-
Nie działa składanie lewego lusterka
Jeżeli regulacja lusterka działa, to szukaj przyczyny w lusterku, a nie samochodzie. Zasilanie dociera, sygnały sterujące też.
-
Duży ekran bez navi
Ten ekran wyswietla oryginalny widok z HU. Aby czesc ekranu nie byla pusta, to prawa czesc wyswietla kilka informacji z komp pokladowego. Wyglada to elegancko.
-
Wymiana ekranu na Android
Będzie. Oryginalny ekran to też jest normalny moduł/ECU, który komunikuje się z samochodem, ma zapisany VIN itd. W tym momencie dla samochodu jest on nieobecny. Ten błąd na nic nie ma wpływu, po prostu będzie się pojawiał w diagnostyce i tyle.
- [F06] Zamek centralny problem.
-
NBT HU Martwy HDD
A tak nawiasem mówiąc, skąd wiesz, że padł dysk twardy?
-
F10 Port USB w schowku
To lepiej już gniazdo USB dołożyć w schowku pod łokciem. Nawiasem mówiąc, to nie zdawałem sobie sprawy, że można było kupić F10 bez gniazda USB tego do muzyki. Byłem pewny, że to standard absolutny.
-
F10 Port USB w schowku
A ktory to ten na rekawiczki, ten przed pasazerem? A fat16 widzi?
-
Wymiana ekranu na Android
Podejdzie. Nieduzo. Jedyna trudnosc, to przeciagniecie do schowka, kabla z gniazdami USB.
-
Wymiana ekranu na Android
Ten czlowiek montuje te urzadzenia, a pojecia o tym nie ma jak widac. W Twoim przypadku kupujesz ekran Android pod jednostke NBT i tyle. Potem kodujesz tylko Head Unit pod duzy ekran i cieszysz sie. :)
-
POLSKIE MENU F10 F11
Widocznie ktoś robił polski język "na piechotę" czyli zmieniając ręcznie parametry, dlatego jak zrobiłeś kodowanie wg listy wyposażenia, to Head Unit wrócił Ci do oryginalnych ustawień. W FA (VO) musisz zmienić: zamiast 853 -> 8A1 wywalić 645, 655 zamiast 697 -> 698 Będziesz musiał jeszcze zmienić ręcznie Radio-Country na Europę i wyłączyć Legal Disclaimer'a, chyba, że oprócz zmian w FA zmienisz klucz kodowy auta na jakiś europejski i dopiero wtedy przekodujesz, to już te dwie funkcje zmienią się same.
-
Uderzenie w sarne f10 lci (maska wystrzeliła do góry)
No już kumam. Popatrzyłem na ETK i na allegro jak to wygląda. Jakoś nie byłem świadom jak to jest rozwiązane i nigdy w praktyce nie miałem z tym do czynienia. Też w sumie ciekawy patent.
-
Uderzenie w sarne f10 lci (maska wystrzeliła do góry)
Skoro wystrzeliła to pewnie i światłowód w zderzaku do wymiany. O jakim światłowodzie w zderzaku piszesz?
-
POLSKIE MENU F10 F11
A co to w ogóle znaczy "Dodawałem nowe VO do CIC"? Co masz na myśli pisząc to?
-
F30 2012- wymiana zwykłych lamp na ringi i ogrzewane fotele
Są to reflektory soczewkowe, więc można zamontować ledowe zamienniki żarówek H7 i wtedy naprawdę może to być ciekawa opcja. Jak będę miał jakieś F30 ze zwykłymi lampami halogenowymi, to może sprawdzę te Depo. Wyglądają naprawdę fajnie.
-
problemy ze światłami w tylnej klapie!! 320 kat E90
Po pierwsze tych przewodów się nie lutuje w miejscach pęknięć, tylko wymienia cały fragment, który się zgina. Długo Ci ten Twój patent nie wytrzyma jak lutowałeś tam gdzie pękło. Sprawdź czy z modułu idzie prąd na te żarówki to się dowiesz czy coś skopałeś podczas naprawiania, czy coś się w module uwaliło. Poza tym nie wiem czy nie musisz skasować pamięci zwarć w FRM. Pisząc "drogowe", rozumiem, że nie miałeś na myśli światła długiego, czyli przodu?
- Łódzkie
-
Łódzkie
Oj ewidentnie coś ją boli. :) Aż się serce kraje jak się słucha. :) M Fabric Konrad Bartosik Address: Łódzka 153, 95-050 Konstantynów Łódzki, Poland Hours: Thursday 8am–5pm Friday 8am–4pm Saturday Closed Sunday Closed Monday 8am–5pm Tuesday 8am–5pm Wednesday 8am–5pm Phone: +48 665 081 154
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Znajdz inne ASO. Powinni sprzedawac po sztuce normalnie.
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Polift się zaczął w 2015 roku. Ty masz akurat auto z USA to tam modelowo oznaczali go 2016, ale produkowane są od połowy 2015 o ile pamiętam. Napisałeś wcześniej: "Aktualnie mam lampy zmienione [...]" stąd mój wniosek, że masz auto poliftowe skoro wymieniłeś lampy. Te, które chcesz kupić da się oczywiście założyć, ale trzeba przerobić instalację elektryczną i zrobić kodowanie.
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Rozumiem, ze Twoje auto to poliftowa wersja skoro wymieniales lampy na europejskie po imporcie z USA? Jezeli tak to nic nie musisz robic. Widziales te lampy ba zywo? Bo ja tak i wg mnie wugladaja slabo.
-
Wymiana wyswietlacza z 6.5 na 8.8 w F34 GT
W serii E tez mozesz sie polaczyc z CIC ethernetem przez OBD.