Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    To nie jest wina tego urządzenia z Androidem, tylko samochodu. W modelach i wersjach audio, w których AUX idzie bezpośrednio do jednostki głównej, ekran Android pobiera dźwięk bezpośrednio z głównej wtyczki i nie trzeba ciągnąc przewodu do gniazda AUX.
  2. mmw odpowiedział(a) na Kamil212 temat w X1 (F48)
    No skoro nie ma w wyposażeniu opcji składania lusterek, to jak może mieć przycisk? ;)
  3. A masz grzanie foteli z przodu oryginalnie? Może ktoś tak specyficznie poprowadził włączniki do przednich mat. :)
  4. Może coś Ci nie styka we wtyczkach w czujnikach pochylenia wahaczy.
  5. Jeżeli regulacja lusterka działa, to szukaj przyczyny w lusterku, a nie samochodzie. Zasilanie dociera, sygnały sterujące też.
  6. mmw odpowiedział(a) na darekme temat w F30, F31, F34, F80
    Ten ekran wyswietla oryginalny widok z HU. Aby czesc ekranu nie byla pusta, to prawa czesc wyswietla kilka informacji z komp pokladowego. Wyglada to elegancko.
  7. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Będzie. Oryginalny ekran to też jest normalny moduł/ECU, który komunikuje się z samochodem, ma zapisany VIN itd. W tym momencie dla samochodu jest on nieobecny. Ten błąd na nic nie ma wpływu, po prostu będzie się pojawiał w diagnostyce i tyle.
  8. mmw odpowiedział(a) na Mariano86 temat w F10, F11
    A tak nawiasem mówiąc, skąd wiesz, że padł dysk twardy?
  9. mmw odpowiedział(a) na demon528 temat w F10, F11
    To lepiej już gniazdo USB dołożyć w schowku pod łokciem. Nawiasem mówiąc, to nie zdawałem sobie sprawy, że można było kupić F10 bez gniazda USB tego do muzyki. Byłem pewny, że to standard absolutny.
  10. mmw odpowiedział(a) na demon528 temat w F10, F11
    A ktory to ten na rekawiczki, ten przed pasazerem? A fat16 widzi?
  11. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Podejdzie. Nieduzo. Jedyna trudnosc, to przeciagniecie do schowka, kabla z gniazdami USB.
  12. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Ten czlowiek montuje te urzadzenia, a pojecia o tym nie ma jak widac. W Twoim przypadku kupujesz ekran Android pod jednostke NBT i tyle. Potem kodujesz tylko Head Unit pod duzy ekran i cieszysz sie. :)
  13. mmw odpowiedział(a) na SIOOPSS temat w F10, F11
    Widocznie ktoś robił polski język "na piechotę" czyli zmieniając ręcznie parametry, dlatego jak zrobiłeś kodowanie wg listy wyposażenia, to Head Unit wrócił Ci do oryginalnych ustawień. W FA (VO) musisz zmienić: zamiast 853 -> 8A1 wywalić 645, 655 zamiast 697 -> 698 Będziesz musiał jeszcze zmienić ręcznie Radio-Country na Europę i wyłączyć Legal Disclaimer'a, chyba, że oprócz zmian w FA zmienisz klucz kodowy auta na jakiś europejski i dopiero wtedy przekodujesz, to już te dwie funkcje zmienią się same.
  14. No już kumam. Popatrzyłem na ETK i na allegro jak to wygląda. Jakoś nie byłem świadom jak to jest rozwiązane i nigdy w praktyce nie miałem z tym do czynienia. Też w sumie ciekawy patent.
  15. Skoro wystrzeliła to pewnie i światłowód w zderzaku do wymiany. O jakim światłowodzie w zderzaku piszesz?
  16. mmw odpowiedział(a) na SIOOPSS temat w F10, F11
    A co to w ogóle znaczy "Dodawałem nowe VO do CIC"? Co masz na myśli pisząc to?
  17. Są to reflektory soczewkowe, więc można zamontować ledowe zamienniki żarówek H7 i wtedy naprawdę może to być ciekawa opcja. Jak będę miał jakieś F30 ze zwykłymi lampami halogenowymi, to może sprawdzę te Depo. Wyglądają naprawdę fajnie.
  18. Po pierwsze tych przewodów się nie lutuje w miejscach pęknięć, tylko wymienia cały fragment, który się zgina. Długo Ci ten Twój patent nie wytrzyma jak lutowałeś tam gdzie pękło. Sprawdź czy z modułu idzie prąd na te żarówki to się dowiesz czy coś skopałeś podczas naprawiania, czy coś się w module uwaliło. Poza tym nie wiem czy nie musisz skasować pamięci zwarć w FRM. Pisząc "drogowe", rozumiem, że nie miałeś na myśli światła długiego, czyli przodu?
  19. mmw odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Zdecydowanie tak.
  20. mmw odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Oj ewidentnie coś ją boli. :) Aż się serce kraje jak się słucha. :) M Fabric Konrad Bartosik Address: Łódzka 153, 95-050 Konstantynów Łódzki, Poland Hours: Thursday 8am–5pm Friday 8am–4pm Saturday Closed Sunday Closed Monday 8am–5pm Tuesday 8am–5pm Wednesday 8am–5pm Phone: +48 665 081 154
  21. Znajdz inne ASO. Powinni sprzedawac po sztuce normalnie.
  22. Polift się zaczął w 2015 roku. Ty masz akurat auto z USA to tam modelowo oznaczali go 2016, ale produkowane są od połowy 2015 o ile pamiętam. Napisałeś wcześniej: "Aktualnie mam lampy zmienione [...]" stąd mój wniosek, że masz auto poliftowe skoro wymieniłeś lampy. Te, które chcesz kupić da się oczywiście założyć, ale trzeba przerobić instalację elektryczną i zrobić kodowanie.
  23. Rozumiem, ze Twoje auto to poliftowa wersja skoro wymieniales lampy na europejskie po imporcie z USA? Jezeli tak to nic nie musisz robic. Widziales te lampy ba zywo? Bo ja tak i wg mnie wugladaja slabo.
  24. W serii E tez mozesz sie polaczyc z CIC ethernetem przez OBD.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.