Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Jak Twój post się ma do postu autora ?? Piszesz gdzie popadnie czy masz problemy z czytaniem w języku polskim ?
  2. a juz myslalem, ze mam cos ze wzrokiem bo nie widze m-pakietu ale nie jestem jedyny, skoro koles klamie w takich sprawach jak ten mpakiet to pewnie w innych tez
  3. Separator oleju czyli odma jest pod kolektorem ssacym. Za pompę dałem cos ok 1100 zł było to jakieś 2 lata temu. Teraz mam już inne auto, tzn e90 lci
  4. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    jest radio prof ktore ma bt w sobie, produkowane od 2010, zaden dodatkowy modul wtedy nie jest potrzebny, jak nie wiesz to nie pisz, konkretne odpowiedzi prosze a nie "wydaje mi sie ..."
  5. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    wymieniales na zwykle prof czy z bt ? jest lepsza jakosc dzwieku ? wyswietla tytuly utworow mp3 ? dane z bc tez pokazuje ? jest w pelni funkcjonalne jak w by bylo zalozone ori ?
  6. kris1973 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam. Mam u siebie cudowne radio buissnes a chcialbym wymienic na professional z BT. Podobno kostka od radia jest identyczna ktos moze to potwierdzic ? Jest to operacja plug and play ? Wiem, ze trzeba dokupic mikrofon z okablowaniem ale interesuje mnie bardziej czy radio da sie normalnie podlaczyc bez wymiany calej wiazki.
  7. No to sobie odpowiedziałeś, servomotor do wymiany. W tych silnikach padają te servomotory i czujniki wałka mimośrodowego ale tam jest błąd 2A59.
  8. Pewnie do wymiany servomotor na valvetronicu. Ściągnij element wygłuszający, ten nad pokrywą zaworów, odepnij od servomotoru wtyczkę, bez zapłonu, i odczytaj błędy jeżeli nie będzie nowych to jest servomotor do wymiany. Wrzuć dokładny opis błędu, w inpie na pewno wyświetlił cały opis a nie sam skrót.
  9. no to doradziliscie koledze, sprzedac auto i kupic inne, pytanie bylo o podniesienie mocy w obecnym silniku wiec te odpowiedzi lekko bez sensu... silnik chyba ten sam co w 320i 170 KM moze zastanowic sie nad mapa do ecu od 320i ?
  10. Jaki masz silnik, N46 ? Jezeli tak to sprawdzil bym separator oleju i jego rurki, moze jest zapchany, powinno sie go wymieniac co 60 tysiecy a jak znam zycie nikt tam nie zagladal dopoki sie nie zapcha i wywali zasyfiony olej do wydechu
  11. taki problem odczytac co to jest po nr czesci ? to jest antena dostepu komfortowego http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG91&mospid=50492&btnr=61_1718&hg=61&fg=25&hl=6
  12. pompa vacuum, podcisnieniowa, jak cofasz kapie na katalize i stad ten smród
  13. najlepiej podjechac do mechanika, jak nie masz o tym pojecia to i tak nie sprawdzisz, mozesz masz luz na drażku osiowym a nie samej maglownicy
  14. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    widze, ze wypowiadaja sie osoby nie majace pojecia, ja mam rocznik 2009 wiec ringi nie nadaja sie jako dzienne sa za slabe, po 2010 byly montowanw biale duzo jasniej świecą.
  15. kris1973 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam. Montował ktos dedykowane drl w swojej lci ? Coś np takiego http://moto.allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-bmw-3-e90-2009-po-lift-max-led-i3044580703.html ? Czy lepiej kupic ori np nr 2 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/63_1289-zest-dopos-w-sw-do-jazdy-dziennej-led/vA420166
  16. w e90 w silnikach benzynowych jest kolo dwumasowe, jak nie macie pojecia nie wprowadzajcie innych w blad, nie slyszalem zeby komus w benzynie polecial dwymas
  17. dokladalem w poprzedniej e90 i jakos roznicy w wyciszeniu nie bylo, w obecnej LCI mialem fabrycznie, N43 chodzi duzo ciszej jak N46, przynajmniej u mnie
  18. jezeli do przodu to kup ori bmw, jest tanszy jak np febi
  19. Tu masz http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7543162-filtr-powietrza/i50502/kL/sN/r2008/m05 cena troche wysoka ale jak nie mozesz znalesc uzywki ...
  20. sprawdz serwisy w bc, moze przelecial check vehicule lub wymiana plynu hamulcowego
  21. Co ty z ta przednia szyba ? Ja swoja prowadzilem z De i w Polsce walnal kamien z pod ciezarowki i szyba poszla do wymiany ... wkur... sie jak 150 ale co ma ja sprzedac bo szyba jest nie ori ? Trzeba sprawdzic czy auto nie podzwonie bo powodow wymiany szyby moze byc mnostwo. Auto na fotkach w miare, wypas tez niezly. Troche daleko.
  22. Urzadzenia apple aplikacja Moje auto, sam tego uzywam, na androida motolog.
  23. skoro producent auta tak przewidzial to tak ma byc
  24. Sprawdź światła cofania. U mnie wywalał sporadycznie przez 3 dni, w tym czasie wszystkie działały ok, a potem już cały czas. Po ponownym sprawdzeniu okazało się, że to jedna ze żarówek od wstecznego padła. W BMWhat pokazał tylko przepaloną żarówkę tylnych lamp ...
  25. Jest wersja 2.70, dodał kodowanie. Sprawdzał już ktoś co i jak z tym kodowaniem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.