Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Niby z forum i vinu sobie nie potrafił prawidłowo rozkodować ... tu masz link do jego ogłoszenia na forum, pytaj bezpośrednio tego użytkownika: nockenwelle1991 viewtopic.php?f=5&t=211187
  2. Dobrze powiedzieli w aso filtra jako takiego nie ma, wystepuje element ktory nazywa sie komplet naprawczy pompy paliwa i tam jest cos w rodzaju filtra. Koszt ok 700 zl dostepny oczywiscie tylko oryginale. Jak sie nic nie dzieje to nie wymieniaj.
  3. drazek osiowy sprawdz, prawdopodobnie sie wybil, rozgarniety mechanik to sprawdzi jest troche ciezko bo mieszek jest plastikowy ale da rade sprawdzic
  4. nie ten dzial to po pierwsze a po drugie jak auto zarejestrowane na ciebie to dowod i kluczyk w reke i do aso, mi w bydgoszczy zrobili za free
  5. a czego sie spodziewasz po 9 letnim aucie ? chyba nie tego ze ma tyle przejechane co na blacie, niemiaszek kupil 3 litrowego diesla i robil rocznie 22 tysiace, kupa smichu z przewaga kupy
  6. hehe to jakis knot u mnie pokazuje rok 2010 a jest z poczatku 2009, przebiegu ani wyposazenia brak. Moze macie auta ze skandynawii lub danii tam na przegladach cos jak u nas rejestracyjnych wpisuja przebieg a dostep do bazy jest za free, ja mam z de i wszystko potwierdzone w aso bmw ...
  7. kris1973 odpowiedział(a) na BMMZ temat w E90, E91, E92, E93
    jak rozumie nie masz idrive ? jezeli nie to nic z tym nie zrobisz chyba ze kupisz caly zestaw idrive z navi i wtedy mozesz sie pobawic swoim apple ale jak dla mnie koszty nie warte zachodu
  8. myslisz ze poduszki nie wystrzelily ? pewnie byla lepiej traafiona tylko juz troche ja podkrecili, jak dostala bokiem to na bank kurtyny odpalily ....
  9. Za 60000 zl to raczej nie poszalejesz jezeli chodzi o silnik. W takich pieniadzach z R6 to raczej tylko usa a tam wiadomo w jakim stanie ciagneli graty. Co do bezawaryjnosci to tylko benzyna, diesle sypia sie na potege bo raczej nie kupisz auta z malym przebiegiem.
  10. wracasz do bmw ?? a toyota to takie super auta podobno :mrgreen: szkoda ze wczesniej sie nie zdecydowalem sprzedawalem poprzednie e90, mialbys pewne i serwisowane auto ...
  11. hehe kup diesla bedziesz jednym z wielu na forum, ktorzy ciagle placza ze cos kleknelo. Najlepiej poszukaj jakis egzemplarzy na sprzedaz z roznymi silnikami i poprostu zobacz jak sie tym jezdzi. Jednemu 170 km wystarczy a innemu 300 bedzie malo ...
  12. Dziś dzwoniłem z ciekawości do ASO w Bydgoszczy i koleś powiedział, że nie ma żadnej akcji serwisowej...
  13. do bydgoszczy ma blisko to niech gania po kwity do aso potwierdzajace przebieg jak jest go taki pewien
  14. Auto pewnie z DE, 8 lat i 100 tysiecy ... pewnie po dziadku albo pani co jezdzila po bulki do sklepu za rogiem. Pytaj pana o kwity z aso potwierdzajace przebieg
  15. w 2.33 ? czy jmasz juz cos nowszego ? mi znalazl blad przepalonej zarowki swiatel mijania, ktora juz wymienilem :D oczywiscie go skasowal
  16. Proste jak budowa cepa. Demontujesz podszybie z filtrem, odkrecasz rozpórke od strony pasażera, korek ustawiasz strzałkami podważasz do góry i wychodzi, osłona jest na wcisk. Do zdjęcia cewek odpinasz plastik wyciągasz wtyczke a potem samą cewke. Wykrecasz świece i tyle. Operacja oczywiście na zimnym silniku.
  17. kris1973 odpowiedział(a) na Majkelo temat w E90, E91, E92, E93
    Nieopłacalne, sam miałem ten silnik w poprzedniej e90 i koszty to 10-15 koła lekko licząc. Silnik, skrzynia, dyfer, hamulce, elektronika - potem pewnie problematyczna choćby w serwisowaniu albo jak coś klęknie.
  18. kupilem full wersje, info od autora softu jezeli bedzie 10 chetnych osob to istnieje mozliwosc zwrotu 30% wartosci programu poprzez paypal, jutro sobie potestuje
  19. co zmienili w nowej wersji, 2.33 ? oprocz tlumaczenia z iloscia bledow
  20. a konkretnie co wymieniales ? servomotor, czujnik wałka mimośrodowego ?
  21. a mnie zainteresowalo to, troche drogie http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6788203-kolo-dojazdowe-alu
  22. oczywiscie w pelnej wersji mozna wykasowac bledy ? no chyba ze jest cos uwalone to wiadomo ze nie
  23. wszystko zalezy od aso, sprawdzenie 600-800 zl wydruk historii max to 150 zl
  24. wazne jest to ze nie trzeba targac komputera, a co z ta promocyjna cena chce kupic pelna wersje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.