Treść opublikowana przez kris1973
-
e91 320d WBAUX11060A328578
kris1973 odpowiedział(a) na userbmw2012 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby z forum i vinu sobie nie potrafił prawidłowo rozkodować ... tu masz link do jego ogłoszenia na forum, pytaj bezpośrednio tego użytkownika: nockenwelle1991 viewtopic.php?f=5&t=211187
-
E9x - Filtr paliwa - benzyna
Dobrze powiedzieli w aso filtra jako takiego nie ma, wystepuje element ktory nazywa sie komplet naprawczy pompy paliwa i tam jest cos w rodzaju filtra. Koszt ok 700 zl dostepny oczywiscie tylko oryginale. Jak sie nic nie dzieje to nie wymieniaj.
-
E90 bicie kierownicy
drazek osiowy sprawdz, prawdopodobnie sie wybil, rozgarniety mechanik to sprawdzi jest troche ciezko bo mieszek jest plastikowy ale da rade sprawdzic
-
[E92] Historia serwisowa - Prośba
nie ten dzial to po pierwsze a po drugie jak auto zarejestrowane na ciebie to dowod i kluczyk w reke i do aso, mi w bydgoszczy zrobili za free
-
Bardzo proszę E60 WBANC71050B629386
kris1973 odpowiedział(a) na rycio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża czego sie spodziewasz po 9 letnim aucie ? chyba nie tego ze ma tyle przejechane co na blacie, niemiaszek kupil 3 litrowego diesla i robil rocznie 22 tysiace, kupa smichu z przewaga kupy
-
ROZKODOWANIE VIN - GOOGLE - CIEKAWE
hehe to jakis knot u mnie pokazuje rok 2010 a jest z poczatku 2009, przebiegu ani wyposazenia brak. Moze macie auta ze skandynawii lub danii tam na przegladach cos jak u nas rejestracyjnych wpisuja przebieg a dostep do bazy jest za free, ja mam z de i wszystko potwierdzone w aso bmw ...
-
iphone w e90
jak rozumie nie masz idrive ? jezeli nie to nic z tym nie zrobisz chyba ze kupisz caly zestaw idrive z navi i wtedy mozesz sie pobawic swoim apple ale jak dla mnie koszty nie warte zachodu
-
e60 550i WBANB51030CN21480
kris1973 odpowiedział(a) na wisnia545 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmyslisz ze poduszki nie wystrzelily ? pewnie byla lepiej traafiona tylko juz troche ja podkrecili, jak dostala bokiem to na bank kurtyny odpalily ....
-
Jaki silnik do e90?
Za 60000 zl to raczej nie poszalejesz jezeli chodzi o silnik. W takich pieniadzach z R6 to raczej tylko usa a tam wiadomo w jakim stanie ciagneli graty. Co do bezawaryjnosci to tylko benzyna, diesle sypia sie na potege bo raczej nie kupisz auta z malym przebiegiem.
-
BMW E90 WBAVC31000VC68126
kris1973 odpowiedział(a) na lskora temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwracasz do bmw ?? a toyota to takie super auta podobno :mrgreen: szkoda ze wczesniej sie nie zdecydowalem sprzedawalem poprzednie e90, mialbys pewne i serwisowane auto ...
-
Jaki silnik do e90?
hehe kup diesla bedziesz jednym z wielu na forum, ktorzy ciagle placza ze cos kleknelo. Najlepiej poszukaj jakis egzemplarzy na sprzedaz z roznymi silnikami i poprostu zobacz jak sie tym jezdzi. Jednemu 170 km wystarczy a innemu 300 bedzie malo ...
-
Uszkodzony tylny kierunkowskaz w E91 LCI
Dziś dzwoniłem z ciekawości do ASO w Bydgoszczy i koleś powiedział, że nie ma żadnej akcji serwisowej...
-
BMW 320d E90 co o nim sądzicie? WBAVC31050VC74875
kris1973 odpowiedział(a) na mieshco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo bydgoszczy ma blisko to niech gania po kwity do aso potwierdzajace przebieg jak jest go taki pewien
-
E90 320 VIN WBAVA71090PR94145
kris1973 odpowiedział(a) na robert202 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto pewnie z DE, 8 lat i 100 tysiecy ... pewnie po dziadku albo pani co jezdzila po bulki do sklepu za rogiem. Pytaj pana o kwity z aso potwierdzajace przebieg
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
w 2.33 ? czy jmasz juz cos nowszego ? mi znalazl blad przepalonej zarowki swiatel mijania, ktora juz wymienilem :D oczywiscie go skasowal
-
wymiana świec iskrowych E90 N46 B20 (318i)
Proste jak budowa cepa. Demontujesz podszybie z filtrem, odkrecasz rozpórke od strony pasażera, korek ustawiasz strzałkami podważasz do góry i wychodzi, osłona jest na wcisk. Do zdjęcia cewek odpinasz plastik wyciągasz wtyczke a potem samą cewke. Wykrecasz świece i tyle. Operacja oczywiście na zimnym silniku.
-
Swap w e90
Nieopłacalne, sam miałem ten silnik w poprzedniej e90 i koszty to 10-15 koła lekko licząc. Silnik, skrzynia, dyfer, hamulce, elektronika - potem pewnie problematyczna choćby w serwisowaniu albo jak coś klęknie.
-
BMW M6 WBSEH910X6B778443 ktoś zna auto?
kris1973 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj Pana czemu pali się kontrolka od poduszek
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
kupilem full wersje, info od autora softu jezeli bedzie 10 chetnych osob to istnieje mozliwosc zwrotu 30% wartosci programu poprzez paypal, jutro sobie potestuje
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
co zmienili w nowej wersji, 2.33 ? oprocz tlumaczenia z iloscia bledow
-
Co to za błędy 318i
a konkretnie co wymieniales ? servomotor, czujnik wałka mimośrodowego ?
-
Re: Zestaw naprawczy/ mobility set/ Reparation kit do opon
a mnie zainteresowalo to, troche drogie http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6788203-kolo-dojazdowe-alu
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
oczywiscie w pelnej wersji mozna wykasowac bledy ? no chyba ze jest cos uwalone to wiadomo ze nie
-
BMW E91 318d WBAUX11000A331685
kris1973 odpowiedział(a) na sasha temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwszystko zalezy od aso, sprawdzenie 600-800 zl wydruk historii max to 150 zl
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
wazne jest to ze nie trzeba targac komputera, a co z ta promocyjna cena chce kupic pelna wersje