Treść opublikowana przez kris1973
-
bmw e39 v12 vin WBADE61060BU80289
kris1973 odpowiedział(a) na k-o-n-r-a-d1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki samochod to generator problemow, pewnie swap po kosztach skoro cos nie dziala w aucie i koles tego nie naprawia tylko sprzedaje, szkoda fatygi
-
Czy fotele M-Pakiet E90 preLCI pasują do E90 LCI?
Tak
-
[E90] 320i 170KM 2007r VIN: WBAVR91080A101678
kris1973 odpowiedział(a) na mosskit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z danii wiec sprawdzisz za darmo jaki mialo przebieg na przegladzie, http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=WBAVR91080A101678 wyglada na to, ze nie mialo przegladu w danii czyli musialo byc sprowadzone zanim skonczylo 4 lata, pierwszy przeglad po 4 latach nastepne co 2 ...
-
[E90] A866573
kris1973 odpowiedział(a) na lskora temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i byles ogladac czy tylko wystawiasz do oceny na forum ? Wyglada nawet nawet tylko przebieg duzy o ile nie jest jeszcze wiekszy ...
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
A jak sie w disie nie ustawi wypalania i przegoni auto to nic nie daje ? Trzeba potem w disie jakos zakonczyc procedure wypalania ?
-
E61 525D 2008r Olkusz WBAPX51010CU09979
kris1973 odpowiedział(a) na tomac temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehe mega promocja, chyba gwiazdka idzie, zapytaj pana czy przed przyjazdem do polski przypominalo samochod
-
dołożenie BLUETOOTH
ja w e90 z 2009 dokupilem i tak chcialem wymienic radio professional z bt i usb z 2011r, oslone kiery z mikrofonem z e93, nowy przewod do usb, nowe gniazdo usb/aux i wszystko smiga super, koszt gratow ok 1200 zl do tego sam zalozylem i kodowanie
-
Uszkodzony tylny kierunkowskaz w E91 LCI
Najprawdopodobniej uszkodzil lampe. te ledy sa nie wymienne, nie sa dostepne osobno, cala lampa do wymiany ...
-
Piny w radiu bmw prof e90
tez zmienialem radio na prof z 2011r, wszystko opanowalem, mikrofon, usb/aux i wszystko dziala, to nie chodzi ze za nowe auta tylko tu na forum ci co wiedza kieruja na pw a potem kaska za pomoc choc sami dostaja pomoc za free na innych forach
-
BMW 320i przed czy po liftingu? (awaryjność silników)
no widzisz a polskim serwisie pracuje kolega i jakos nie stoja tam benzyny, kolega z niemiec mowil jakie stare czy lci ?
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
a jakim softem mozna go wypalic ? sprawdzales juz to u siebie ?
-
Gdzie założyć instalację lpg, KUJ - POM.
Masz tak prosty silnik ze kazdy srednio rozgarniety gazownik sobie poradzi
-
czujnik zuzycia klockow jak skasowac bład
nowe czujniki i kasujesz z bc
-
E46 325i 2003 KL38811 Trzemeszno
kris1973 odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża jaki przebieg bo w ogloszeniu nie ma ?
-
BMW 320i przed czy po liftingu? (awaryjność silników)
nie ma bezawaryjnych aut, mialem e90 320i 150km z 2005r i jak ja sprzedawalem miala 210 tysiecy, przy silniku oprocz swiec, filrow i oleju oraz odmy nie robilem nic. Teraz mam 318i lci, silnik praktycznie to samo co 320i 170km i tez chodzi ok tyle ze ma dopiro 27 tysiecy. W tych po lifcie zdazalo sie ze padaly pompy czy wtryski ale to raczej kwestia paliwa, mam kumpla pracujacego w serwisie bmw i polecil mi 318i/320i lci wlasnie na bezawaryjnosc a odradzil diesla po liftowego. Co do c klasy to kup kompresor moze rorzad wytrzyma wiecej niz 30 tysiecy km, pisze o c klasie po 2007, najgorsze silniki w historii mietkedesa :D Kazdy ma znajomych co cos tam slyszeli, zapytaj wlasciciela tej e90 co dokladnie padlo, nie mozna oceniac awaryjnosci po jednym przypadku.
-
Głowica OPS
oki, dzieki za info
-
wahacz poprzeczny dolny przód
kup nowy ori bmw jest troche drozszy od markowych zamiennikow
-
Głowica OPS
aha czyli tak naprawde to chyba lepiej zainwestowac w icom'a, a orientujesz sie czy ista mozna dodawac vo, zmieniac vin w modulach ? czy do tego tylko ncs/tools32 ? jezeli ista nie mozna to icom smiga z ncsem ?
-
Głowica OPS
Wita, majac glowice ops, pomaranczowa, mozna z nia uzywac ncs'a, tools32, ista p/d ? czy do isty tylko icom ? Mialo by byc uzywane z e90 2009, nie zarobkowo. Pozdrawiam
-
Ciekawe zabezpieczenie CAN E70
Jaki koszt do e90 lci 2009 ? Mozna to samemu zainstalowac ?
-
E90 cykanie w silniku benzynowym (dziwny dzwiek)
Bzdury piszesz, 15w40 to olej mineralny nie wazne jaki producent i nie leje sie go do silnikow z hydraulicznymi popychaczami. Jak w uk maja takich specow to pewnie mechanicy zacieraja rece przy remontach silnikow :D Na mineralnym faktycznie popychacze nie beda cykac ale za chwile stana deba i bedzie problem. Kazdy robi jak chce ale jak nie masz pojecia o budowie silnika spalinowego to nie uswiadamiaj innych swoja niewiedza.
-
Problem z obrotami i prawdopodobnie wtryskami 320i aktualiza
A jakie powinny być wartości prawidłowe ?? Ja w długi weekend wezmę od kumpla głowicę i DIS'a i zobacze jakie mam u siebie wartości, u mnie nie ma nic niepokojącego, obroty nie falują silnik jak na kosiarkę R4 chodzi nawet znośnie. Ja mam u siebie 27 tysięcy przebiegu...
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
u mnie po dzisiejszej aktualizacji program przestal dzialac, sprawdzcie jak u Was. Okazało sie ze jest błąd w polskiej wersji językowej i dzis ma być usunięty.
-
Problem z obrotami i prawdopodobnie wtryskami 320i aktualiza
a coś więcej napiszesz ?? do jakich wniosków doszedłeś ?
-
iphone w e90
oglądałeś te aukcję ?? to jest do aut poniżej 2004r czyli e46, e39 itd do e90 musiałbyś mieć densio gateway 500, koszt od 1500 do 2000 zł