Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Taki samochod to generator problemow, pewnie swap po kosztach skoro cos nie dziala w aucie i koles tego nie naprawia tylko sprzedaje, szkoda fatygi
  2. Auto z danii wiec sprawdzisz za darmo jaki mialo przebieg na przegladzie, http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=WBAVR91080A101678 wyglada na to, ze nie mialo przegladu w danii czyli musialo byc sprowadzone zanim skonczylo 4 lata, pierwszy przeglad po 4 latach nastepne co 2 ...
  3. No i byles ogladac czy tylko wystawiasz do oceny na forum ? Wyglada nawet nawet tylko przebieg duzy o ile nie jest jeszcze wiekszy ...
  4. A jak sie w disie nie ustawi wypalania i przegoni auto to nic nie daje ? Trzeba potem w disie jakos zakonczyc procedure wypalania ?
  5. hehe mega promocja, chyba gwiazdka idzie, zapytaj pana czy przed przyjazdem do polski przypominalo samochod
  6. ja w e90 z 2009 dokupilem i tak chcialem wymienic radio professional z bt i usb z 2011r, oslone kiery z mikrofonem z e93, nowy przewod do usb, nowe gniazdo usb/aux i wszystko smiga super, koszt gratow ok 1200 zl do tego sam zalozylem i kodowanie
  7. Najprawdopodobniej uszkodzil lampe. te ledy sa nie wymienne, nie sa dostepne osobno, cala lampa do wymiany ...
  8. tez zmienialem radio na prof z 2011r, wszystko opanowalem, mikrofon, usb/aux i wszystko dziala, to nie chodzi ze za nowe auta tylko tu na forum ci co wiedza kieruja na pw a potem kaska za pomoc choc sami dostaja pomoc za free na innych forach
  9. no widzisz a polskim serwisie pracuje kolega i jakos nie stoja tam benzyny, kolega z niemiec mowil jakie stare czy lci ?
  10. a jakim softem mozna go wypalic ? sprawdzales juz to u siebie ?
  11. Masz tak prosty silnik ze kazdy srednio rozgarniety gazownik sobie poradzi
  12. nowe czujniki i kasujesz z bc
  13. nie ma bezawaryjnych aut, mialem e90 320i 150km z 2005r i jak ja sprzedawalem miala 210 tysiecy, przy silniku oprocz swiec, filrow i oleju oraz odmy nie robilem nic. Teraz mam 318i lci, silnik praktycznie to samo co 320i 170km i tez chodzi ok tyle ze ma dopiro 27 tysiecy. W tych po lifcie zdazalo sie ze padaly pompy czy wtryski ale to raczej kwestia paliwa, mam kumpla pracujacego w serwisie bmw i polecil mi 318i/320i lci wlasnie na bezawaryjnosc a odradzil diesla po liftowego. Co do c klasy to kup kompresor moze rorzad wytrzyma wiecej niz 30 tysiecy km, pisze o c klasie po 2007, najgorsze silniki w historii mietkedesa :D Kazdy ma znajomych co cos tam slyszeli, zapytaj wlasciciela tej e90 co dokladnie padlo, nie mozna oceniac awaryjnosci po jednym przypadku.
  14. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    oki, dzieki za info
  15. kup nowy ori bmw jest troche drozszy od markowych zamiennikow
  16. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    aha czyli tak naprawde to chyba lepiej zainwestowac w icom'a, a orientujesz sie czy ista mozna dodawac vo, zmieniac vin w modulach ? czy do tego tylko ncs/tools32 ? jezeli ista nie mozna to icom smiga z ncsem ?
  17. kris1973 opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    Wita, majac glowice ops, pomaranczowa, mozna z nia uzywac ncs'a, tools32, ista p/d ? czy do isty tylko icom ? Mialo by byc uzywane z e90 2009, nie zarobkowo. Pozdrawiam
  18. Jaki koszt do e90 lci 2009 ? Mozna to samemu zainstalowac ?
  19. Bzdury piszesz, 15w40 to olej mineralny nie wazne jaki producent i nie leje sie go do silnikow z hydraulicznymi popychaczami. Jak w uk maja takich specow to pewnie mechanicy zacieraja rece przy remontach silnikow :D Na mineralnym faktycznie popychacze nie beda cykac ale za chwile stana deba i bedzie problem. Kazdy robi jak chce ale jak nie masz pojecia o budowie silnika spalinowego to nie uswiadamiaj innych swoja niewiedza.
  20. A jakie powinny być wartości prawidłowe ?? Ja w długi weekend wezmę od kumpla głowicę i DIS'a i zobacze jakie mam u siebie wartości, u mnie nie ma nic niepokojącego, obroty nie falują silnik jak na kosiarkę R4 chodzi nawet znośnie. Ja mam u siebie 27 tysięcy przebiegu...
  21. u mnie po dzisiejszej aktualizacji program przestal dzialac, sprawdzcie jak u Was. Okazało sie ze jest błąd w polskiej wersji językowej i dzis ma być usunięty.
  22. a coś więcej napiszesz ?? do jakich wniosków doszedłeś ?
  23. kris1973 odpowiedział(a) na BMMZ temat w E90, E91, E92, E93
    oglądałeś te aukcję ?? to jest do aut poniżej 2004r czyli e46, e39 itd do e90 musiałbyś mieć densio gateway 500, koszt od 1500 do 2000 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.