Treść opublikowana przez kris1973
-
E90 330D - Przyczyny stuków w przednim zawieszeniu.
wymieniałeś same końcówki czy drążki osiowe też ?? tam masz sworzeń kulisty który na naszych drogach za długo nie żyje, jak masz spory luz to będzie pukać dodatkowo na równej drodze może lekko drżeć kierownica
-
Jaka przekladnia kierownicza w moim e91?
przekladnie chcesz wymieniac ? ten blad nie ma nic wspolnego z przekladnia tylko z kolumna, na poczatek zrob reset ilosc blokad w inpie jak nie pomoze to wtedy wymieniaj tylko na nowa oczywiscie
-
wymiana plastików we wnętrzu
chyba sam tego nigdy nie robiles ze takie glupoty piszesz, musisz wyciagnac mieszek potem delikatnie ale stanowczo musisz pociagnac po obu stronach otworu po mieszku i sukcesywnie wypinac kolejne zatrzaski, zadne podwazanie od konca, co do drugiego elementu najlepiej jak bys mial takie plastiki do sciagania tapicerki, misisz podwazyc z jednej i z drugiej strony tego elementu i zatrzaski puszcza lift byl od 10/2088 tak dle nie kumatych wiec nie mozesz miec auta po lifcie
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
w e46 nie miales takiego samego silnika bo tam takich nie bylo... byl jego poprzenik to tak zebys swierzaka w blad nie wprowadzal, e46-N42 a w e90-N46
-
e90 325i, KT57054, warszawa - Szwajcaria
kris1973 odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto ze szwajcarii a wersja jezykowa makaronii ? cos tu chyba nie gra
-
E92 320d, Wrocław P195151
kris1973 odpowiedział(a) na User1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwystarcze ze prysneli bezbarwnym i polerka zeby ladnie wygladal i bedzie mial 250-300 mikronow, szpachla to 600 w gore i to nie kilo tylko male nierownosci, kazdy tu widze ekspert zdjeciowy a nie ma pojecia o podstawach ... to ze ktos klamie mowiac ze bezwypadek nie jest ok ale handlarze wcisna kazdy kit zeby sprzedac, poszukaj, nawet na forum, kogos kto ciagnie auta z de i przytarga cos nie "malowanego"
-
E91 335d błąd spalonej żarówki światła przeciwmgielnego.
nie, u mnie juz nie wrocil
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
bylo ze 100 razy ale pewnie szukac sie nie chcialo, pompa podcisnieniowa do wymiany bo puszcza olej na kata, nie tam szukasz gdzie trzeba, jak leci na katalize to z pompy czyli z tylu silnika, norma w tych silnikach
-
E91 335d błąd spalonej żarówki światła przeciwmgielnego.
tez tak mialem wymienilem obie zarowki i jest ok chociaz obie swiecily
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
ostatnie roczniki czyli 2011 chyba mialy mozliwosc wgrania polskiego menu, wszystkie inne przerobki konczyly sie po pewnym czasie nieprawidlowa praca navi, cos sie zawsze sypalo, poszukaj na forum, w starych modelach 2005, 2006 nie ma ori polskiego
-
Co to za kabelki?
do usb jest kabel z okragla wtyczka gruboscia przypominajacy koncentryk, kabel antenowy
-
Redukcja mocy e46 318ci
hehe chlopie glupoty piszesz nie masz zadnej redukcji mocy przynajmniej w aucie ktorego vin podales, rozkodowalem wyposazenie i nic tam nie ma nt nie wiem skad masz takie info, swierzak jestes i obrazasz ludzi na forum a potem sie dziwisz ze kazdy ma cie gdzies, jak bys nie byl gamon i potrafil czytac to bys sam sobie wyposazenie rozkodowal i przekonal sie ze bzdury piszesz z redukcja mocy
-
Redukcja mocy e46 318ci
ten vindekoder to sobie mozesz ... jak sam nie wiesz co masz no to trudno, tu masz vin i jaki masz model wiec sprawdz najpierw dokladnie a petem sie madrzyj http://realoem.com/bmw/select.do?vin=pn75558, skoro wszystko wiesz to po co pytasz ? masz napisane jak wol ze to 318i no to co masz 550i ? czytac chyba umiesz, to ze 318i to nie znaczy ze ma silnik 1.8l tylko 2.0l ale to pewnie wiesz :mrgreen:
-
Uszczelniacz wybieraka e90 aso 900 pln
a inny mechanik nie moze tego wymienic ? to co oni skrzynie wyciagaja ze to tyle kosztuje ? patrzyles w tis'ie jak go wymienic ? u mnie delikatnie sie pocil ale prze 2 lata sie nie pogorszylo wiec dalem sobie spokoj
-
Uszczelniacz wybieraka e90 aso 900 pln
to chyba z wymiana te 9 stow, mam taki nowy ori gdzies w garazu, kupiony ale nie wymieniony z poprzedniej e90 i na pewno nie placilem wiecej jak 50-60 zl, jak znajde moge go odsprzedac
-
Redukcja mocy e46 318ci
o jakiej redukcji piszesz ? masz 318i czyli 129 km i wiecej miec nie bedziesz, 320i ma 110 kw czyli 150 km ale rozni sie od twojego pomimo ze oba to N46, masz inny dolot, walki rozrzadu, program w ecu i pare innych gratow, artykul ktory podales dotyczy celowej redukcji mocy przez producenta w niektorych autach flotowych a u ciebie tak wyszlo w serii z fabryki i co najwyjez to mozesz sobie kupic 320i i bedziesz mial w dowodzie 110 kw
-
Uszczelniacz wybieraka e90 aso 900 pln
a dokladnie to o ktory chodzi, ten z tylu skrzyni, gorny ? daj nr oem
-
Usterka Vanosa i kabla transmisji idrive
to nie blad xdrive bo to naped na 4 kola tylko jak juz idrive, masz napisane o uwalonym swiatlowodzie, czeka cie troche rozbierania zeby sprawdzic czy siedza prawidlowo i czy ktorys nie jest uwalony
-
Problem z zapłonem-odpalaniem
jak bys profil uzupelnik jak mowi regulamin to moze ktos z twojej okolicy by sie odedzwal kto ma np inpe ...
-
Wykrzyknik przy włączeniu zapłonu...
masz w instrukcji, wlaczony zaplon i otwarte drzwi kierowcy, normalne w lci
-
Interfejs INPA - co onim myślicie
Widzę, że sprzedaje kolega z forum :)
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
widzialem taki wynalazek na youtube ale myslalem ze ktos robil rzezbe ze to poskladac, masz jakis link do tej popielniczki, u mnie jest wersja dla niepalacych ale zamykana jak popielniczka, chyba z tych wszystkich wynalazkow najbardziej oplaci sie kupic na androidzie
-
E90 vs e39 koszty utrzymania
generalnie nie ma porowniania bo oba modele dziela lata swietlne
-
Silniki z bezposrednim wtryskiem benzyny - czy warto ?
z bezposrednim wtryskiem byly nie po 09/2009 tylko od 2007, ja mam taki silnik tylko przebieg 28 tysiecy i poki co nie narzekam, mialem e90 320i 150 km z 2005 i obecna sredni pali ponad litr mniej, u mnie 90% to trasa...
-
[E46] 320CI GNIEZNO WBABD11020PM34149
kris1973 odpowiedział(a) na mateo05 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtylko ze to makaron a nie de i ceny nijak sie maja, kazdy wie ze auta z wloch to w 98% kupa zlomu, auta nie serwisowane na czas i totalnie nie zadbane, kiedys znajomy handlowal makaronami i do reki bym tego nie wziol