witam , paniwie mam problem z bmw e36 320i , wymieniłem pompe paliwa , i zrobiłem na nowej jakieś 150 km. auto zgasło , zcholowałem do siebie ,myślałem że znowu pompa ale jak zdejmowałem węża ciśnienie było, siedziałem do 3 rano rozebrałem cały układ paliwowy ,paliwo nie dochodzi do filtra a przewód jest drorzny jestem już głupi. proszę o pomoc. _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss