witam.Mam problem ,a mianowicie dolałem dodatku do benzyny castrola ale nie nie patrzyłem na proporcje tylko na oko nalałem troche do baku ale miałem lekko ponad rezerwe benzyny i teraz nie moge odpalic samochodu udało mi sie na gazie odpalic i jak przełaczyłem na benzyne to odrazu gasł nawet jak na biegu jechałem.prosze pomóżcie mi . _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss