Treść opublikowana przez emir55
-
[e36](316i) cieknie z uszczelki +złe cisnienie na cylindrach
na początek wymień uszczelkę pod głowicą i będzie dobrze za pierścienie się nie bierz
-
Czujnik temperatury płynu chłodzącego.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CE51&mospid=47460&btnr=11_1480&hg=11&fg=15 czujnik nr.14 ale silnik grzeje się z innego powodu pompa termostat Visko zapowietrzenie
-
320 vanos, niebezpieczny problem
tak jest
-
M44 318ti wymiana czujnika wałka rozrządu-kasowanie błędu
odłącz na 15 minut aku
-
316 e36,92r 1,6l nie wkręca sie na 5 tys pomocy!!!!
to najbardziej prawdopodobne
-
320 vanos, niebezpieczny problem
trzeba zdjąć pokrywę,jeżeli łańcuch by uderzał to będą ślady ale to raczej Vanos masz stare rozwiązanie z dwoma podkładkami na wałku ssącym trzeba będzie kupić w ASO komplet naprawczy i zamontować
-
[e36] 316i po czym rozpoznać że skrzynia jest zużyta ?
ano tak to bywa z mechanikami
-
[e36] 316i po czym rozpoznać że skrzynia jest zużyta ?
olej ten jest zalecany do automatycznych skrzyń biegów
-
320 vanos, niebezpieczny problem
przy jakich obrotach czujesz to uderzanie łańcucha? z którego roku jest auto?
-
[e36] 316i po czym rozpoznać że skrzynia jest zużyta ?
Kolego a może to jest problem ze sprzęgłem a nie ze skrzynią?
-
318i Sonda lambda
według mnie sonda jest OK
-
318i pedał sprzęgła
na dwoje babka wróżyła sprawdż poziom płynu jeżeli ubyło to najczęściej puszcza wysprzęgnik i zapowietrza układ
-
M44 318ti Jedna świeca okopcona / zaolejona
trzeba sprawdzić kompresję bez tego trudno coś powiedzieć może być coś z wtyskiwaczem że zalewa świecę
-
Wydech z 328 do 320 jak rozwiazac problem z sonda
+10 do respectu na dzielni po zadaniu: Mam wydech od 328 :mrgreen: Ale momemnt obrotowy na niskich i srednich obrotach spadnie na 95% siema z pytaniami i dziwnymi ripostami to nie do mnie bo ja tylko to mam poskladac, gosciu sie uparł i tyle wazne ze kasa sie zgadza pozdro trzeba było napisać,że robisz to dla kogoś tylko ciekawe jak wysterujesz klapkę w wydechu i czy klijent zdaje sobie sprawę z tego,że to będzie kicha?
-
318i DIAGNOZA-blad 201
Szczerze-nie sadze,jednak mechanik tak sugeruje. posłuchaj kolegów a nie angola
-
318i DIAGNOZA-blad 201
201 to typowy błąd sondy-nie aktywna trzeba zmienić
-
318i Po jeździe na rezerwie i zatankowaniu nie chce odpalić
odepnij przewód paliwowy powrotny i załącz pompę zobaczysz czy na listwę dostaje sie paliwo
-
Wydech z 328 do 320 jak rozwiazac problem z sonda
ale te dwa wydechy są zupełnie różne mają inne pojemności
-
318i 1992 klimatyzcja na czynnik R12
Kolega ma pewnie czynnik chłodzący R12 a nie R134a podobno są jeszcze firmy które nabijają tym czynnikiem są też specjalne komplety naprawcze do starszych klim trzeba wymienić uszczelki gumowe
-
[E36] 325i po zresetowaniu komputera nie chce odpalic
trzeba ją podpiąć do kompa
-
328i Check control
odłącz na parę minut akumulator może się zresetuje ale pamiętaj o kodzie do radia -o ile posiada
-
E36 320i podłączenie multifunkcji
i to jest koronny argument :cry: dzięki Kolego za jak zawsze rzeczowe odpowiedzi i pomoc
-
E36 320i podłączenie multifunkcji
tak ma Kolega rację,ale zaczyna być to trochę drogie,myślałem że pozostając przy tej kierownicy będzie taniej poza tym zmartwiło mnie radio które prawdopodobnie nie ma tej funkcji moje jest BMW Business RDS na kasety Dzięki za zainteresowanie tematem
-
E36 320i podłączenie multifunkcji
czy o taki modół chodzi? http://www.allegro.pl/listing.php/search?string=BMW+e38+Modu%C5%82+MFL&category=4145&country=1
-
E36 320i podłączenie multifunkcji
Kolego a czy ta taśma http://www.allegro.pl/item1106838000.html jest do tej poduszki http://www.allegro.pl/item1102950329_air_bag_kierowcy_bmw_e38_e39_podusza_multifunkcja.html