Treść opublikowana przez belgus
-
problem z olejem - szybko znika...
Czesc A gdzie wlewasz ten olej? Bez urazy,ale wyglada na to,ze nier lejesz do silnika :P pozdrawiam
-
I znow chodzi o zegary :(
I jeszccze czujnik obrotow w moscie trzeba sprawdzic! przepraszam ,ze tak na raty,ale mam skleroze :( pozdrawiam
-
I znow chodzi o zegary :(
Witam Po pierwsze ,do zegarow wchodza aku 3 V kazdy ! Po drugie ,Sprawdz ,czy kostka kodowa jest od tego licznika,ale gdyby nawet nie byla to i tak by wskazywal ,ale z przeklamaniem. Po trzecie ,przestan sie tym bawic i kup drugie uzywane . I jeszcze mozesz podmienic plytke w calosci. pozdrawiam
-
Nagrzewanie się skrzyni automatycznej BMW 750
Witam Jakos nie doczytalem sie,ze skrzynie auto maja chlodnice oleju niezalezne lub w chlodnicy glownej. Moze tu by zaczac szukac. Trzeba sprawdzic ,czy jest przeplyw oleju przez chlodnice. Generalnie temperatura pracy automatu jest bardzo wysoka . pozdrawiam
-
Jak podpiac kable do swiec + niechodzi na paliwie.
Witam Bardzo w to watpie :nienie: Moim zdaniem mozesz miec zasyfiale wtryskiwacze,albo pompe paliwa do wymiany. pozdrawiam
-
Płyn w układzie wspomagania kierownicy -ile??
Zgodnie z instukcja 0,9 l. pozdrawiam
-
CZY WARTO ZAKLADAC MAGNETYZER DO E 36 COUPE 1.6???????????
To nie tylko opinire na tym forum! Jezeli ogladasz program p.t.Pogromcy mitow.to ostanio widzialem obalony mit o magnetyzerach. Malo tego,ze nie zmniejszaja zuzycia paliwa,to powoduja wieksze zuzycie. A tych wszystkich sprzedawcow tego swinstwa kazalbym zamiknac. pozdrawiam
-
Rozbita miska olejowa
Jezeli M 40 http://www.allegro.pl/item119942411_okazja_miska_olejowa_bmw_3_model_e_30_1_6_1_8_m40.html
-
wskaźnik paliwa okłamuje
Wkurzylem sie i wymienilem przed chwila plywak! Jest ok,wskazuje tyle ile powinien. Mam brzydkie podejrzenia ,ze plywak zalatwila mi Suprema na ktorej jezdze. Jest to ostra benzyna zalecana do utrzymywania wtryskiwaczy w czystosci i mogala cos w plywaku rozpuscic ,ale pewien nie jestem. Mojemu sasiadowi w fiescie ropa stopila caly plywak! Ciekawe czy ktos juz mial taki przypadek? pozdrawiam
-
wskaźnik paliwa okłamuje
Witam U mnie najpierw leci do konca a po jakims czasie wraca na swoje miejsce :( Podejrzewam plywak,ktory na dniach wymienie a jak nie pomoze ,to wymienie wskaznik i zobaczymy. Oczywiscie powiadomie o skutkach :D pozdrawiam
-
zmiana z 0w-30 na 10w-60 i problemy
Czesc Gdybys zalal mineralem ,to bym sie nie zdziwil. Moim zdaniem to zbieg okolicznosci i po prostu przyszedl czas na szklanki. Ja mialem mineral,potem zalalem 5w40 i zaczal klepac. Teraz zalalem 10W60 castrola i mniej klepie. I badz tu madry pozdrawiam
-
Do tych co wymienili olej automat. Ile wejdzie?
U mnie weszlo 3,5 l. Skrzynia 4HP 22. pozdrawiam
-
BRAK ISKRY W 316 Compact M43
Witam Padl komputer,albo czujnik polozenia walu. Mozesz jeszcze sprawdzic wtyk kompa a najlepiej go wyjac/moze jest zalanyAle zacznij od czujnika. pozdrawiam
-
Zamiana silnika (automat na manulany)
Czesc Nie ma zadnej roznicy. O wszystkim decyduje komputer silnika. No moze jedna .tzn jest roznica w mocowaniu kola zamachowego czy cos podobnego,ale ta czesc zostaje przelozona ze starego silnika. pozdrawiam
-
Pompa paliwa - jaki rozmiar kupić?
K olega belgus jest bardzo zdziwiony,ze mozna jezdzic bez pompy benzynowej/tylko na gazie/ Ale moze ja jestem dziwakiem :P pozdrawiam
-
Pompa paliwa - jaki rozmiar kupić?
Ciekawe :P I jezdzi?bez pompy? Czy ktos kupil bmw bez pompy paliwa? Poszukaj w ETK. pozdrawiam
-
ile wchodzi oleju?
4 l wchodzi do M 40 wiec do M 20 powinno wejsc wiecej. Tak mysle pozdrawiam
-
po uruchomieniu silnika dziwne obroty ??
Czesc Ludzilem sie ,ze ktos odpowie :( U mnie wautomacie tez lekko spadaja obroty po wlaczeniu biegu. Dowiasywalem sie tu i tam i nie dostalem konkretnej odpowiedzi. Podobno jest to cos zwiazane z kompem silnika,tzn z programem. To tyle. pozdrawiam
-
Prędkościomierz... czasem działa, czasem nie
Zajrzyj pod kufer tak zeby widziec dyfer. Cujnik znajduje sie w gornej czesci dyferka i jest widoczny. pozdrawiam
-
Prędkościomierz... czasem działa, czasem nie
ps: tutaj jest mowa o BMW e30 318i, z tego co sie dowiedziałem w tym modelu jeszcze są linki... ?? A kto Ci takich glupot naopowiadaL? :shock: pozdrawiam
-
Potrzebuje porad od użytkowników 316I!!!
Czesc Po co Ci te klucze? :P Kup maly zestawik porzadnych kluczy i czesc. Te oryginalne to pic na wode. pozdrawiam
-
Jak zablokować dopływ płynu do nagrzewnicy?
Witam Nie wiem jak u ciebie to wyglada,ale mozesz na pewno odciac doplyw cieplego plynu sciagajac weze i zatykajac je w jakis zmyslny sposob. Ewentualnie zatkaj od wewnatrz te elektrozawory przy pomocy np; distalu albo jakiego innego swinstwa.. Mozesz tez polaczyc rurki przed nagrzewnica przy pomocy jakiegos kolanka i opasek. pozdrawiam
-
318i M40 Problem z Sondą Lambda-pomocy elektryka
Czesc Sprobuj podmienic komputer. pozdrawiam
-
uszkodzenie przepływki SIEMENS - potrzebna rada
Witam Kup uzywke!! pozdrawiam
-
problem z zegarami i kontrolkami
Te aku musza miec po 3 V kazdy! Podokrecaj wszystkie wskazniki ,bo moze ktos grzebal,albo wymienial i teraz nie maja polaczenia. pozdrawiam. Sprawdz jeszcze czy jest napiecie na kablach do zegarow,moze jast jakas przerwa. pozdrawiam