Usterka juz dawno naprawiona, postanowiłem podzielić się rozwiązaniem gdyby ktoś napodkał podobny problem. Poleciały zęby na pasku zębatym, na obwodzie koła, na wale korbowym. Wymieniłem cały rozrząd, i 3 zawory(2x wydechowy i 1x ssący). Po tej naprawie, silnik nie pracuje równo. Raz zwalnia, a następnie przyspiesza obroty. Rzuca silnikiem. Co trzeba zrobić aby silnik znowu zaczął pracowąc równo ?. Pozdrawiam.