Treść opublikowana przez belgus
-
Chce kupic e39 i czy moge przyjechac na blachach wlasciciela
Czesc Przyjechac mozesz,pod warunkiem,ze bedziesz mial jego dowod rejestracyjny!NatomiastMusi byc wymeldowany w niemczech,bo bez tego u nas nie zrejestrujesz! Podsumowujac ,musi byc wymeldowany a wtedy niemiec musi oddac swoje blachy,a dalej powinienes wiedziec. pozdrawiam
-
kapie woda z pod silnika. pomocy!!!
Czesc Sprawdz krociec pod kolektorem dolotowym i wezyki! pozdrawiam
-
Dziwne przełączanie z 2 na 3 bieg w automacie...
Witam Koledzy nie przejmujcie sie!! Te samochodziki maja najechane troche km a Wy chcecie ,zeby chodzily jak po maselku :P Jezeli chodzi o kick downa ,topo wbiciu pedelu do podlogi powinien na moment odciac obroty,bo inaczej skrzynia by sie rozleciala. Przy zmianie na wyzsze biegi ok 3000 obr/in ma prawo lekko szarpnac. U mnie na tym biegu tez leciutko potrawi szarpnac. Jak zwkle zdam pytanko,czy wymienialiscie olej? Nie chce robic reklamy ,ale po wlaniu srodka do skrzyn auto ,rusz i zmienia 2 i 3 bez szrpniec ,bardzo plynnie!na 4 bardzo rzadko jezdze i musze sprawdzic jak zchowuje sie po wlaniu tego specyfiku,ktory oprocz tego,uszczelnia skrzynke! pozdrawiam
-
Akumulator--cos go rozladowuje
Witam Potrzebuje opinii w nastepujacej sprawie: Dwa razy rozladowalo mi aku!Mam zaistalowanego terminatora/odciecie / Jak zmierzylem pobor bez odbiornikow,to przy wylaczonym urzadzeniu pokazuje ok190 mA popboru >Po zalaczeniu diody spada do 25 mA,czyli jest ok.Do tej pory przewaznie zostawiam samochod bez zalaczenia diody i moze dlatego sie rozladowal.Pytanko:Czy to ma rece i nogi?,ze po zalaczeniu tego ustrojstwa jest mniejszy pobor? pozdrawiam
-
Przerywa w okolcach 4-5tyś obr
Witam Ja mam pomysla!! Wymien wreszcie ten wtryskiwacz!!!!!~ :mrgreen: pozdrawiam
-
330 z USA model E46 Czy jest możliwa zmiana mil na km?
Czesc Mnoz wszystko przez 8/5 i bedzie ok!Szybko sie przyzwyczajisz! pozdrawiam
-
Czy kierownica od e30 bedzie pasowała do e36?
Nie!! pozdrawiam
-
zakleszczanie się biegów w czasie jazdy i generalnieskrzynia
Czesc Wymien skrzynie!!,bo naprawa jest za droga!! pozdrawiam
-
skoki wolnych obrotów
popd kolektorem ssacym,na glowicy!Niebieski lepek! Ale one sie rzadko psuja! pozdrawiam
-
Klekot m40 - pora naprawic - kilka konkretnych pytan
Witam Zakupilem popychacze i dzwigienki f-my rouville i zauwazylem,ze powierznia natarcia krzywek walka jest w nich nieco wydluzona w porownaniu z innymi dzwigienkami!Mysle ,ze to nie ma znaczenia ale pytam z ciekawosci. Poza tym spradzalem popychacze i jeden wyraznie jest miekki tzn, da sie bez problemu ucisnac recznie,czy to znaczy ,ze jest zly!? I pytanko dot wymiany popychaczy: Czy przy wymianie trzeba je poddac jakims zabiegom ,typu zalanie olejem albo innymi? pozdrawiam
- skoki wolnych obrotów
-
pomocy!!!!! - schemat ustawienia rozrządu
To moze napisz jaki typ silnika!! :mrgreen: Poza tym ,po co ci schemat?Rozrzad ustawiasz zawsze na znakach na kolach!A zreszta odpowiedz znajdziesz na forum bez problemu! pozdrawiam
-
czujnik temp silnika????
Mozesz w koncu napisac o jaki silnik chodzi? Czestym powodem duzego spalania jest czujnik polozenia przepustnicy1 Jezeli komp mysli ,ze ma otwarta przepustnice/w/gsygnalu z TPS/todaje wiecej paliwa i czesc!A poza tym sonda lambda! pozdrawiam
-
czujnik temp silnika????
Czesc Gdyby to byl czujnik tem silnika,to mialbys wogole klopoty z odpaleniem! Tak jak kolega napisal ,prawdopopdobnie sprawa swiecy ,albo kabla. Moze byc co innego ,ale najpierw sprawdz j.w. pozdrawiam
-
czujnik gdzie?
A co to takiego?! :shock: Moze chodzi o czujnik temp silnika?Jesli tak,to jest pod dolotem w glowicy! pozdrawiam
-
Wahania temperatury silnika.
Moze i termostat!Ale visco,tez moze byc :) pozdrawiam
-
problem z 530d po zalaniu paliwa do pelna nie pali
To spusc troche paliwa i zobacz ,czy pomoze. pozdrawiam
-
fabryczny gaz e 36
Mnie to wyglada na odciecie zaplonu. Sprawdz,czy nie masz jakiegos zabezpieczenia! pozdrawiam
-
Nie chce odpalic
A masz imobilizer? bo jak masz i dlaczyles aku,to moze byc problem! pozdrawiam
-
Czy fotele od e34 beda pasowaly do e30?
Po malej przerobce mocowan ,podobno pasuja. pozdrawiam
-
no i niestety znów skrzynia
Witam Sprobuj jeszcze raz wymienic olej,ew. przeplukac skrzynke. Poza tym nie pamietam,jakie masz sterowanie ,bo jak elektroniczne ,to mozna tam pogrzebac! pozdrawiam
-
Kipiaca piana spod korka wlewu plynu chlodzacego w E34.
Witam Jak kipi,to wiadomo,ze ogrzewanie ok :P Musiz dokladnie posprawdzac,czy nie czujesz spalin z plynu,Czy plyn jest czyst,No i czy dobrze odpowietrzyles!A takze Visco! i termostat! pozdrawiam
-
R w automacie bez hamulca
Czesc Trzeba dobrze deptac hamulec! pozdrawiam
-
Klekot m40 - pora naprawic - kilka konkretnych pytan
Czesc Gdyby u mnie klekotal przez 5 sek po odpaleniu,to bym sie wogole nie przejmowal!! Prawdopodobnie masz zasyfiala magistrale olejowa i olej ma problem,zeby dojc do popychaczy i walka! zakup preparat forte/jest na allegro za 45 pln/i przyy wymianie olejku przeplucz silnik.Powinno pomoc!A warsztat polecam na Macierzysz w kierunku na Poznan zwarszawy.On jest w polecanych! pozdrawiam
-
nie chce jechac z podpietym przeplywomierzem
Czesc Zresetuj kompa. M pozdrawiam