Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Czesc Przyjechac mozesz,pod warunkiem,ze bedziesz mial jego dowod rejestracyjny!NatomiastMusi byc wymeldowany w niemczech,bo bez tego u nas nie zrejestrujesz! Podsumowujac ,musi byc wymeldowany a wtedy niemiec musi oddac swoje blachy,a dalej powinienes wiedziec. pozdrawiam
  2. Czesc Sprawdz krociec pod kolektorem dolotowym i wezyki! pozdrawiam
  3. Witam Koledzy nie przejmujcie sie!! Te samochodziki maja najechane troche km a Wy chcecie ,zeby chodzily jak po maselku :P Jezeli chodzi o kick downa ,topo wbiciu pedelu do podlogi powinien na moment odciac obroty,bo inaczej skrzynia by sie rozleciala. Przy zmianie na wyzsze biegi ok 3000 obr/in ma prawo lekko szarpnac. U mnie na tym biegu tez leciutko potrawi szarpnac. Jak zwkle zdam pytanko,czy wymienialiscie olej? Nie chce robic reklamy ,ale po wlaniu srodka do skrzyn auto ,rusz i zmienia 2 i 3 bez szrpniec ,bardzo plynnie!na 4 bardzo rzadko jezdze i musze sprawdzic jak zchowuje sie po wlaniu tego specyfiku,ktory oprocz tego,uszczelnia skrzynke! pozdrawiam
  4. Witam Potrzebuje opinii w nastepujacej sprawie: Dwa razy rozladowalo mi aku!Mam zaistalowanego terminatora/odciecie / Jak zmierzylem pobor bez odbiornikow,to przy wylaczonym urzadzeniu pokazuje ok190 mA popboru >Po zalaczeniu diody spada do 25 mA,czyli jest ok.Do tej pory przewaznie zostawiam samochod bez zalaczenia diody i moze dlatego sie rozladowal.Pytanko:Czy to ma rece i nogi?,ze po zalaczeniu tego ustrojstwa jest mniejszy pobor? pozdrawiam
  5. Witam Ja mam pomysla!! Wymien wreszcie ten wtryskiwacz!!!!!~ :mrgreen: pozdrawiam
  6. Czesc Mnoz wszystko przez 8/5 i bedzie ok!Szybko sie przyzwyczajisz! pozdrawiam
  7. Nie!! pozdrawiam
  8. Czesc Wymien skrzynie!!,bo naprawa jest za droga!! pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na madmax10 temat w E30
    popd kolektorem ssacym,na glowicy!Niebieski lepek! Ale one sie rzadko psuja! pozdrawiam
  10. Witam Zakupilem popychacze i dzwigienki f-my rouville i zauwazylem,ze powierznia natarcia krzywek walka jest w nich nieco wydluzona w porownaniu z innymi dzwigienkami!Mysle ,ze to nie ma znaczenia ale pytam z ciekawosci. Poza tym spradzalem popychacze i jeden wyraznie jest miekki tzn, da sie bez problemu ucisnac recznie,czy to znaczy ,ze jest zly!? I pytanko dot wymiany popychaczy: Czy przy wymianie trzeba je poddac jakims zabiegom ,typu zalanie olejem albo innymi? pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na madmax10 temat w E30
    :search:
  12. To moze napisz jaki typ silnika!! :mrgreen: Poza tym ,po co ci schemat?Rozrzad ustawiasz zawsze na znakach na kolach!A zreszta odpowiedz znajdziesz na forum bez problemu! pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    Mozesz w koncu napisac o jaki silnik chodzi? Czestym powodem duzego spalania jest czujnik polozenia przepustnicy1 Jezeli komp mysli ,ze ma otwarta przepustnice/w/gsygnalu z TPS/todaje wiecej paliwa i czesc!A poza tym sonda lambda! pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    Czesc Gdyby to byl czujnik tem silnika,to mialbys wogole klopoty z odpaleniem! Tak jak kolega napisal ,prawdopopdobnie sprawa swiecy ,albo kabla. Moze byc co innego ,ale najpierw sprawdz j.w. pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na cmegorz temat w E30
    A co to takiego?! :shock: Moze chodzi o czujnik temp silnika?Jesli tak,to jest pod dolotem w glowicy! pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na Gerald temat w E36
    Moze i termostat!Ale visco,tez moze byc :) pozdrawiam
  17. To spusc troche paliwa i zobacz ,czy pomoze. pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na macieek temat w E36
    Mnie to wyglada na odciecie zaplonu. Sprawdz,czy nie masz jakiegos zabezpieczenia! pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na Szamil temat w E39
    A masz imobilizer? bo jak masz i dlaczyles aku,to moze byc problem! pozdrawiam
  20. Po malej przerobce mocowan ,podobno pasuja. pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na prezes6937 temat w E34
    Witam Sprobuj jeszcze raz wymienic olej,ew. przeplukac skrzynke. Poza tym nie pamietam,jakie masz sterowanie ,bo jak elektroniczne ,to mozna tam pogrzebac! pozdrawiam
  22. Witam Jak kipi,to wiadomo,ze ogrzewanie ok :P Musiz dokladnie posprawdzac,czy nie czujesz spalin z plynu,Czy plyn jest czyst,No i czy dobrze odpowietrzyles!A takze Visco! i termostat! pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Czesc Trzeba dobrze deptac hamulec! pozdrawiam
  24. Czesc Gdyby u mnie klekotal przez 5 sek po odpaleniu,to bym sie wogole nie przejmowal!! Prawdopodobnie masz zasyfiala magistrale olejowa i olej ma problem,zeby dojc do popychaczy i walka! zakup preparat forte/jest na allegro za 45 pln/i przyy wymianie olejku przeplucz silnik.Powinno pomoc!A warsztat polecam na Macierzysz w kierunku na Poznan zwarszawy.On jest w polecanych! pozdrawiam
  25. Czesc Zresetuj kompa. M pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.