Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Niestety u mnie padla i objawem byly tylko spadajace obroty a na wysokich chodzila ok!Trochre dziwne ,ale to fakt. Na kompie wykaze spadek cisnienia na listwie pozdrawiam
  2. Witam Nie wiem ,czy orientujesz sie w budowie tego czujnika? Dzwignia przepustnicy powracajac na pozycje jalowego ,rownoczesnie ustawia czujnik na taka sama pozycje.Wiec moze byc uszkodzony,albo zacina Ci sie przepustnica,co tez jest mozliwe> Jak sprawdzisz jakie wartosci ma czujnik w poszczegolnych pozycjach,tzn przepustnica zamknieta otwarta i otwarta do oporu,to bedziesz wszystko wiedzial!I przyszlo mi tez na mysl,ze moze zacina ci sie przeplywka. pozdrawiam
  3. Witam To nie czujnik! Zostawcie go w spokoju! pozdrawiam
  4. Witam To rzeczywiscie wyglada na czujnik polozenia przepustnicy. pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na grzywek11 temat w E30
    Witam Sprawdz bezpiecznik nr 21 pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Sylwek80 temat w E30
    Ten niebieski,to czujnik temp silnika , a ten drugi od temp. plynu. pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na maslo_82 temat w E34
    http://www.allegro.pl/item147293689_bmw_e34_nagrzewnica_kompletna.html
  8. belgus odpowiedział(a) na maslo_82 temat w E34
    http://www.allegro.pl/item147139986_bmw_e34_nagrzewnica.html#photo Czy taka?
  9. Sprawdz wtyczke na czujniku temperatury silnika/niebieski lepek/
  10. Witam A wymieniles magistralke olejowa?Olej? Rownie dobrze ,moze byc niesprawny jakis popychacz ,bo nawet nowym sie to zdarza. Zalecalbym plukanie silnika a preparat wybierz sam. pozdrawiam
  11. Zresetuj kompa!? pozdrawiam
  12. Czesc Ten czujnik ,jest na czwartym! Ale nie wiem ,czy to jakas roznica :( Moze cos ruszyles czujnik polozenia walu? pozdrawiam
  13. :) A czy to prawda że jeśli temperatura jest w okolicach zera trzeba rozgrzać silnik około minuty przed wrzuceniem D? Prawda!! Ale chodzi o rozgrzanie oleju w skrzyni a nie silnika. pozdrawiam
  14. Czesc Byles w wozie,czy zaciagnales reczny? A moze on sie zsuwal? Nie mialem takiego przypadku,ale moze na bardzo stromym podjezdzie nie dajac rady do przodu ,zacznie powoli zjezdzac!Ale to by swiadczylo chyba o kiepskim sprzegle.Poza tym jak stoisz na gorce ,to powinien stac na hamulcu!!Do przodu sam nie ruszy pod gore ,to pewne! pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na Migolc temat w E36
    Jest na osi przepustnicy przymocowany od spodu! pozdrawiam
  16. Weź poczytaj trochę forum to przestaniesz te brednie o mineralnych olejach opowiadać. Ten bocian w M40 to się odzywa właśnie przez minerała. Tam są hydropopychacze i nie można lać tego syfu. Ale niestety ,bocian odzywa sie wlasnie po wymianie na syntetyk! Biorac pod uwage ,ze i tak sie kiedys odezwie ,wlalbym mimo to syntetyka! Nie cierpie blota w silniku :nienie: pozdrawiam
  17. Czesc Kup gola glowice i czesc!Nie sa takie drogir i na allegro znajdziesz!Domyslam sie ,ze silnik m43. pozdrawiam
  18. Witam chwilowy brak iskry ,lub paliwa.Problem moze tkwic w sterowniku. Warto by sprawdzic polaczenie calej wiazki,ktora do niego dochodzi. Ewentualnie chwilowe zawieszanie sie pompy paliwa> pozdrawiam
  19. Czesc Po prostu nie masz wentylatora dodatkowego.Ja tez nie! pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na Rooou temat w E30
    Witam Jezeli trociny ,to tylko z drzewa owocowego! :mad2: A moze hucza ci lozyska,bo dzwiek jest bardzo podobny. pozdrawiam
  21. Czesc Za sygnal dzwiekowy odpowiada K 2! A za 2 wentylator K 6 Ale czy mozna zaadaptowac K 1 na sygnal tego niewiem. Wloz przekaznik i sprawdz,moim zdaniem powinno byc ok. One wygladaja tak samo! pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na Ellobo temat w E30
    Czesc Dziwnie napisales.Rozumiem,ze teraz nie chamuje silnikiem? :) Sprawdz czujnik polozenia przepustnicy!Wyglada na to,ze komputer odczytje,ze przepustnica jest otwarta/tak mysle/To samo dot odciecia paliwka,za to rowniez odpowiada ten czujnik! A jak sprawdzic ,to znajdziesz na forum,bo bylo nie raz. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Migolc temat w E36
    Uszczelka pod dolotem,czujnik polozenia przepustnicy,pompa paliwa! pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na przemek88 temat w E36
    I chyba bedziesz musial wyciagnac :( Wyglada na to ,ze obrotomierz dostaje jakis lewy prad /impuls/ Przyczyna moze byc na plytce zegarow,ale tu juz trzeba elektronika! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.