Treść opublikowana przez belgus
-
Sonda lambda czy pompa paliwa? Co do wymiany?
Niestety u mnie padla i objawem byly tylko spadajace obroty a na wysokich chodzila ok!Trochre dziwne ,ale to fakt. Na kompie wykaze spadek cisnienia na listwie pozdrawiam
-
Sonda lambda czy pompa paliwa? Co do wymiany?
Pompa paliwa!?
-
Odcięcie paliwa tylko przy niskich obr., EML, przepływomierz
Witam Nie wiem ,czy orientujesz sie w budowie tego czujnika? Dzwignia przepustnicy powracajac na pozycje jalowego ,rownoczesnie ustawia czujnik na taka sama pozycje.Wiec moze byc uszkodzony,albo zacina Ci sie przepustnica,co tez jest mozliwe> Jak sprawdzisz jakie wartosci ma czujnik w poszczegolnych pozycjach,tzn przepustnica zamknieta otwarta i otwarta do oporu,to bedziesz wszystko wiedzial!I przyszlo mi tez na mysl,ze moze zacina ci sie przeplywka. pozdrawiam
-
Sonda lambda czy pompa paliwa? Co do wymiany?
Witam To nie czujnik! Zostawcie go w spokoju! pozdrawiam
-
Odcięcie paliwa tylko przy niskich obr., EML, przepływomierz
Witam To rzeczywiscie wyglada na czujnik polozenia przepustnicy. pozdrawiam
-
problem z obrotomierzem
Witam Sprawdz bezpiecznik nr 21 pozdrawiam
-
problemy z odpaleniem silnika
Ten niebieski,to czujnik temp silnika , a ten drugi od temp. plynu. pozdrawiam
-
Nietypowa nagrzewnica poszukuję
http://www.allegro.pl/item147293689_bmw_e34_nagrzewnica_kompletna.html
-
Nietypowa nagrzewnica poszukuję
http://www.allegro.pl/item147139986_bmw_e34_nagrzewnica.html#photo Czy taka?
-
Przewody zapłonowe PILNE NA JUŻ (PYTANIE)
Sprawdz wtyczke na czujniku temperatury silnika/niebieski lepek/
-
znowu rozrzad????
Witam A wymieniles magistralke olejowa?Olej? Rownie dobrze ,moze byc niesprawny jakis popychacz ,bo nawet nowym sie to zdarza. Zalecalbym plukanie silnika a preparat wybierz sam. pozdrawiam
-
Przewody zapłonowe PILNE NA JUŻ (PYTANIE)
Zresetuj kompa!? pozdrawiam
-
Przewody zapłonowe PILNE NA JUŻ (PYTANIE)
Czesc Ten czujnik ,jest na czwartym! Ale nie wiem ,czy to jakas roznica :( Moze cos ruszyles czujnik polozenia walu? pozdrawiam
-
Auto z automatem na "D" i cofanie się pod górę
:) A czy to prawda że jeśli temperatura jest w okolicach zera trzeba rozgrzać silnik około minuty przed wrzuceniem D? Prawda!! Ale chodzi o rozgrzanie oleju w skrzyni a nie silnika. pozdrawiam
-
Auto z automatem na "D" i cofanie się pod górę
Czesc Byles w wozie,czy zaciagnales reczny? A moze on sie zsuwal? Nie mialem takiego przypadku,ale moze na bardzo stromym podjezdzie nie dajac rady do przodu ,zacznie powoli zjezdzac!Ale to by swiadczylo chyba o kiepskim sprzegle.Poza tym jak stoisz na gorce ,to powinien stac na hamulcu!!Do przodu sam nie ruszy pod gore ,to pewne! pozdrawiam
-
Problemy z bmw e36 1.8 m40 lpg
Jest na osi przepustnicy przymocowany od spodu! pozdrawiam
-
Czy można rozpoznać olej?
Weź poczytaj trochę forum to przestaniesz te brednie o mineralnych olejach opowiadać. Ten bocian w M40 to się odzywa właśnie przez minerała. Tam są hydropopychacze i nie można lać tego syfu. Ale niestety ,bocian odzywa sie wlasnie po wymianie na syntetyk! Biorac pod uwage ,ze i tak sie kiedys odezwie ,wlalbym mimo to syntetyka! Nie cierpie blota w silniku :nienie: pozdrawiam
-
316i 94r peknieta głowica - co robic?
Czesc Kup gola glowice i czesc!Nie sa takie drogir i na allegro znajdziesz!Domyslam sie ,ze silnik m43. pozdrawiam
-
Co jest ? Zgasła na 3,4 sekundy przy 70 h
Witam chwilowy brak iskry ,lub paliwa.Problem moze tkwic w sterowniku. Warto by sprawdzic polaczenie calej wiazki,ktora do niego dochodzi. Ewentualnie chwilowe zawieszanie sie pompy paliwa> pozdrawiam
-
Przekaźnik K1?? Wentylator dodatkowy, stopień 1??
Czesc Po prostu nie masz wentylatora dodatkowego.Ja tez nie! pozdrawiam
-
E30 tylny most (wycie)
Witam Jezeli trociny ,to tylko z drzewa owocowego! :mad2: A moze hucza ci lozyska,bo dzwiek jest bardzo podobny. pozdrawiam
-
Przekaźnik K1?? Wentylator dodatkowy, stopień 1??
Czesc Za sygnal dzwiekowy odpowiada K 2! A za 2 wentylator K 6 Ale czy mozna zaadaptowac K 1 na sygnal tego niewiem. Wloz przekaznik i sprawdz,moim zdaniem powinno byc ok. One wygladaja tak samo! pozdrawiam
-
E 30 problem z ekonomizerem
Czesc Dziwnie napisales.Rozumiem,ze teraz nie chamuje silnikiem? :) Sprawdz czujnik polozenia przepustnicy!Wyglada na to,ze komputer odczytje,ze przepustnica jest otwarta/tak mysle/To samo dot odciecia paliwka,za to rowniez odpowiada ten czujnik! A jak sprawdzic ,to znajdziesz na forum,bo bylo nie raz. pozdrawiam
-
Problemy z bmw e36 1.8 m40 lpg
Uszczelka pod dolotem,czujnik polozenia przepustnicy,pompa paliwa! pozdrawiam
-
zawieszajacy sie obrotomierz
I chyba bedziesz musial wyciagnac :( Wyglada na to ,ze obrotomierz dostaje jakis lewy prad /impuls/ Przyczyna moze byc na plytce zegarow,ale tu juz trzeba elektronika! pozdrawiam