Treść opublikowana przez belgus
-
Brak lewego stopu
Nie wiem ,jak masz zabezpieczone obwody,bo moze po prostu szlag trafil bezpiecznik? pozdrawiam
-
Obcieranie z przodu podczas powolnej jazdy 316i compact
Ojciec Dyrektor ma jak zawsze racje!!/niech bedzie pochwalony/. Dodam,ze oslona tez moze sie skrzywic.Generalnie to jakis pryszcz,ale bardzo uciazliwy! pozdrawiam
-
Brak lewego stopu
Witam Moglo zasniedziec na oprawce.Sprawdz ,czy jest napiecie i masa na oprawie.A zarowke najlepiej podmienic ,bo czasem sie wydaje,ze jest dobra a jest zwalona. pozdrawiam
-
Auto gaśnie jak jest zimne ?
No normalnie :) Wymontuj silnik krokowy i go przeczysc a jak,to znajdziesz na forum. pozdrawiam
-
Auto gaśnie jak jest zimne ?
Witam Silnik krokowy!Albo inna nieszczelnosc dolotu. pozdrawiam
-
zawieszajacy sie obrotomierz
Jezeli masz kostke z przodu zegarow,to podaj co jest na niej napisane. pozdrawiam
-
zawieszajacy sie obrotomierz
Witam A grzebales cos w tych zegarach? No i czy sa oryginalne?Tego mozesz nie wiedziec!I najlepiej by bylo podmienis zegary od tego modelu,bo to mi wyglada na koste od 6 cylindrowego.I wlasciwie ja by mozna tylko podmienic. pozdrawiam
-
jak otworzyć drzwi?
Witam To nie przypadek!W dwoch naraz ,bez centralnego :shock: Witam To nie przypadek!W dwoch naraz,bez centralnego?!!! Albo ci ktos wladowal kleju/kropelke/,albo ktos probowal sie dostac do wozu,przy pomocy jakiegosc kiepskiego patentu. A moze ktos z rodziny zamienil kluczyki? Ostania mozliwosc ,to ,ze to nie twoj samochod :P pozdrawiam
-
Jaką macie grubość blach w błotnikach...
Witam a nie mozesz sprawdzic probnikiem warstwy lakieru? pozdrawiam
-
Brak jednego światła drogowego....
Czesc Wez jakis probnik i sprawdz miedzy bezpiecznikiem a przewodem/czy nie ma przerwy/Jezeli caly ,to przekaznik albo wylacznik.Sprawdz, czy dichodzi do bezpiecznika pozdrawiam
- Jaki olej?
- 10W 60
-
[E30] Licznik
Ulatwie ci :) Wymien uszczelke bagaznika i ew.sprawdz uszczelki lamp,rurki od szyberdachu /sa za boczna tapicerka bagaznika/ pozdrawiam
-
Bocian pod maską w M40
Nie,nie :P Wierze! Tylko myslalem,ze wejdziesz w opcje "szukaj"/na gorze stronki. Wpisz m 40 ,a potem moze pare postow znajdziesz na temat tego doskonalego motorku :mrgreen: pozdrawiam
-
Bocian pod maską w M40
Na pewno masz m40?!
-
Bocian pod maską w M40
Witam To niemozliwe!W m 40?!!!bocian?!! Ale moze :search: pozdrawiam
-
[E30] Licznik
Czesc Wyjmij zegary i dokrec wszystkie srubki scianki tylnej i srubki mocujace bezposrednio wskazniki.moze to pomoze. pozdrawiam
-
E32 '89 735 automat skrzynia nie działa ...
Samemu bedzie trudno. Nie ma tam u ciebie jakiegos zakladu hydrauliki cisnieniowej? Przeciez teraz kazda maszyna drogowa potzrebuje wezy cisnieniowych1 pozdrawiam
-
Szpilki glowicy...
Wpisz w wyszukiwarce "wkladki gwintowe"np firma Recoil. pozdrawiam
-
E32 '89 735 automat skrzynia nie działa ...
To nie mozna wjezdzac na krawezniki? :shock:
-
Może ktoś wie?
Czesc Moze do spryskiwacza tylnej szyby? Albo przy wyjazdach na pustynie :P pozdrawiam
-
co ostatecznie doradzacie??zmiana z mineralnego na półsyntek
Olej jak olej ,polsyntetyk produkowany na zlecenie GM,albo przez firme,ktora nie ma renomy!a wytargowala umowe z GM. Ale kup jaki Mobil 10/40,albo inny ale w penym zrodle!Co prawda duzo kupuje na allegro,ale oleju bym nie kupil. Jak zalejesz polsyntetykiem ,to napewno brdziej odezwa sie popychacze ,ale chociaz nie bedziesz katowal motorku na mineralnym.U mnie nie klepal na mineralnym,ale co z tego ,jak zajrzalem do rozrzadu to bylo takie bloto isyf,ze musialem wygarniac lapami!Teraz klepie,ale jest czysciutki :P a wyciekow zadnych nie ma a chodzi na full syntetyku. Oczywiscie pewne ryzyko rozszczelnienia istnieje,ale to rzadkosc! pozdrawiam
-
co ostatecznie doradzacie??zmiana z mineralnego na półsyntek
Czesc Na popychacze nie ma innego sposobu jak ich wymiana! Marecki! zalewaj co najmniej polsyntetykiem ,i zmien mechanikow! Guziq!Zamiast czytac reklamy ,poczytaj jakiego pornusa,lepiej na tym wyjdziesz :P Dobry olej,to olej sprawdzony przez uzykownikow i nie potzreba mu takiej reklamy,ze wyglusza ,odnawia i takie inne bzdety :mrgreen: Valvoline ,to dobry olej i mozesz nim zalewac! Co do ceramizera ,to nie wiem ,bo nie korzystalem z tego panaceum :P Ale zazkodzic chyba nie zaszkodzi,ale czy polepszy? pozdrawiam
-
Chce kupic e39 i czy moge przyjechac na blachach wlasciciela
Tak jest,to nie sa male koszty. Wiec przyjedz na jego blachach z jego ubezpieczeniemi dowodem rejestracyjnym a potem pojedziesz z jego blachami wymeldowac. Jak bedziesz mial tani transport ,to pare zlotych zaoszczedzisz! Ja jechalem na oryginalnych blachach i dzieki temu uniknalem kontroli Byla noc i jak zaswiecili latarka ,to machneli reka :P Pewnie nie znali niemieckiego a wzdluz drogi stal sznurek wozow na probnych numerach! Kwestia szczescia,ale papiery mialem w porzadku :cool2: pozdrawiam
-
Chce kupic e39 i czy moge przyjechac na blachach wlasciciela
prawda! ale mozesz przyjechac z jego dowodem rejestracyjnym ,a potem machnac sie jeszcze raz i wymeldowac!Koszty chyba bedza mniejsze! Za wymeldowanie to jest chyba pare euro! Albo zalatw sobie lipny abmeldung i czesc! pozdrawiam