Treść opublikowana przez Adam318
-
Jakie podkładki pod tablice do Bmw????
nie no ale temat. Zakładasz takie jakie ci sie podobają. Jeśli większość z nas by stwierdziła żebyś założył tablice z adresem fanów teletubisiów to byś założył? Chyba nie do nas należą takie decyzje
-
Zamiana silnika ?? Mozliwe ??
Myślę że zadałeś pytanie czysto teoretycznie. Wątpię żebyś miał ochotę wcielić taki pomysł w życie
-
325 czy 328????
328 rzecz jasna, nowsze auto, nowocześniejszy silnik, mniejsze (niewiele ale jednak) spalanie,
-
INSTALACJA GAZOWA W E36 2.0i JAK TO ZNOSZA WASZE BMK-I????
Kolejny temat rzeka. Założysz sekwencję u dobrego fachowca to będziesz zadowolony. Założy ci partacz będziesz miał problemy proste. Jeśli BMW to sekwencja choć wiem że jest dużo przeciwników gazowania
-
Ile wyprodukowano 540i w manualu??
Razem wszystkich wyleciało 26483szt. więc wydaje mi się że więcej niż owe 704. Ale niestety nie mam takich danych z podziałem na skrzynie
-
[e39] co wybrac 540gaz czy 3.0diesel
Mi 540 ale to ty sam musisz wybrać
-
co to za przycisk?
u mnie w tym miejscu jest blokada tylnych szyb. pPisałeś ze ty masz taką przy kierownicy a spróbuj włączyć tą a tej przy kierownicy nie. Zobacz czy blokuje szyby? A może ktoś przeniósł sobie pod kierę zeby mu nikt się tym nie bawił?
-
E34 Problem!!! CZERWONY WYKRZYKNIK W KÓŁECZKU ŚWIECI!!!
Ten wykrzyknik :) to kontrolka ręcznego jak masz mało płynu hamulcowego to na zakrętach może ci mrugać. Tu jednak obstawiam elektrykę (po twoim opisie o szaleństwach kontrolek, świateł itp) a dokładnie alternator. Podjedź do elektryka na sprawdzenie alternatora. Mogły ci paść szczotki, regulator napięcia i wszystko inne co może się zepsuć w nim :) Stawiam na 99% że to jego wina
-
którą końcówkę tłumik wybrać?
No to przy 1,6 ja bym nie zakładał 2rurki ale to moje zdanie. Będzie podlatywało pod W.T.
-
[e39] co wybrac 540gaz czy 3.0diesel
Znam kogoś kto ma zagazowane m5 i co? nie ma problemów, problemy robią się przy źle założonej instalacji lub przy źle dobranej Ale nie podejmujmy tematu gazu.
-
328 po założeniu gazu sekwe. na wolnych obrotach trzęsie
Po co? JA jeżdżę na 2elektrodowych i jest dobrze. Może krokowy skoro masz to na niskich obrotach.
-
Dziwny problem dotyczący uruchamiania ?!
Może alternator, ja stawiam coś z prądem. Sprawdź jeszcze świece Jest jeszcze jedna opcja ale raczej science-fiction :) może masz ustawiony tygodniowy limit km i jeśli go przekroczysz nie chce już jeździć
-
nawiew raz działa a raz nie co jest grane
objawy masz inne bo jemu panel nie przygasa. U ciebie pewnie bedzie panel klimatronika do wymiany
-
nawiew raz działa a raz nie co jest grane
od strony kierowcy przy tunelu srodkowym. Przy pedale gazu odkrec po prawej stronie plastik tam dostaniesz sie do "jeża"
-
Gdzie sens ? Gdzie logika ?
kupisz auto z dobrym silnikiem to co ci zostanie? Zawieszenie. Wymienisz i bedziesz latal, za niewielkie juz w sumie pieniadze bedziesz mial komfort jazdy i zajeb*** markę. Jeśli podoba ci sie e34 to sie nie pytaj czy jest sens. Kazdy kupuje auto na jakie go stac i nieważne ze bezie to autko sprzed 96. Jeśłi będziesz o nie dbał to za kilka lat możesz wziąć tyle samo kasy za nie co dałeś. Zobacz że piękną np e30 można kupić drożej niż zajechane e36
-
[e39] co wybrac 540gaz czy 3.0diesel
Pomijając to że oba auta będziesz chciał kupić w dobrym stanie to jeśli miałbym wybierać laleczkę 540 z gazem i 530 w diselku to zastanawiałbym się poważnie nad 540. 3,0 d fajnie lata jak na diesla ale nie jet to benzynka, częsci jak ktoś napisał są droższe do 540 ale nie napisał jakie są koszta jak padnie turbinka w 3,0.
-
nawiew raz działa a raz nie co jest grane
Opornica dmuchawy tzw jeż. On odpowiada za twoje dolegliwości. Było już wiele razy na tym forum.
-
Witam wszystkich
To że kupiłeś BMW to fajnie ale cała reszta to już porażka. Napisz jaki model bo 320 było trochę np e21 miała 122KM e30-125KM (lub 129), e36 -150, e46 w coupe 170KM. olej też zależy od przebiegu. Na jakiej podstawie ktoś ma ci doradzić jaki olej na podstawie postu w którym nie ma prawie żadnych danych? Ze sklepem tez może być ciekawie bo w profilu nie wpisałeś miasta z którego jesteś i co każdy ma wypisywać sklepy ze swoich okolic? Co chcesz tuningować? Nie rób tylko choinki z autka. Podaj więcej danych to uzyskasz konkretniejsze odpowiedzi
-
Powoli się rozglądam...
Szkoda że głównym celem będzie szukanie auta bezwypadkowego a nie z dobrym serduchem. Dozbieraj jeszcze z 10 tys i można czegoś szukać
-
Czym sie rózna silniki m50 od m52 itp
JA też niedawno przybyłem na forum, poszukaj poszukaj poszukaj identyczny temat był chyba niecałe 3 tyg temu
-
Podświetlenie zegara cyfrowego
Ten panel jest na wcisk i takie zatrzaski, Możesz próbować delikatnie śrubokrętem i pójdzie. Są tam małe żaróweczki które się pewnie przepaliły.
-
Chromowana listwa przy szybach
tez tak uważam przecież bez błysków wygląda fajniej
-
jaka wersja nadwozia ładniejsza coupe czy sedan?
Sedan bardziej praktyczny, jak ktoś nie ma rodziny wybierze pewnie coupetkę
-
Pytanie za 100 pkt. Do czego służy to urządzenie??
Dokładnie tak. tzw elektrozawór nagrzewnicy, Jeśli leci komus tylko zimne powietrze pomimo ustawienia nawiewu na ciepło to 99% jest to wina tego urządzenia
-
Strumienica a sonda lambda
czesc tuspam, szczerze nie wiem jak jest w e34 ale w e36 sonda jest przed katalizatorem, kiedy on padnie i sie zakłada strumienicę lub tylko wybebesza sie wydech to na sondę to nie wpływa, wszystko odbywa się poza nią.