podepne sie pod temat ostatnio jade sobie jade i w pewnym momecie obrotomierz i ekonomizer zaczeły wariować wskazówka obrotomierza poszła na maxa i auto zgasło na właczonym zapłonie wskazówki wariowały a pod maską było słycheć takie pukanie przy przepływomierzu po paru minutach auto odpaliło ale na obrotach musiałem cały czas trzymać bo tak to odrazu gasło mam założoną sekwencje 2,5 silniczek no i mół sie straszny zrobił :cry2: