Skocz do zawartości

Adam318

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam318

  1. Adam318 odpowiedział(a) na C_h_r_i_s_u temat w E36
    nie wiem czy ci pomoge ale zarowki masz osadzone w takich jakby "palcach" ktore wkladasz dopiero do lampy. Wbrew pozorom ma znaczenie ktora strona sie ja wklada. Sprobuj go przekrecic i dopiero wlozyc. Moze to powoduje zwarcie. Ja kiedys je odwrotnie wlozylem i nie mialem stopu natomiast jak nacisnalem pedal hamuleca to wskaznik temperatury spadal mi na 0 :) Jak nie dasz rady to podjedz do elektryka, wezmie 20-30 pln za sprawdzenie a duza szansa ze ci zrobi
  2. czipować 1.8? bez sensu wogóle. Kup sobie mocniejsze auto. Czipy fajnie grają z uturbionym motorkiem Wejdz na allegro zobaczysz ze za 110-170 mozna kupic chipy dajace 10-15KM. Choc do 1,8 slaby wybor. Moim zdaniem nieoplacalne
  3. Adam318 odpowiedział(a) na szymon_tds temat w E36
    No oki ale czego oczekujesz od nas? Pomocy - chyba sobie sam pomogłeś
  4. Podpis podrobić można jak Ci pozwoli, zrób to zanim klient przyjedzie żeby nie miał jakiś wątów. Jeśli kupuje to osoba z Polski nie ma obowiązku wyrejestrowania pojazdu, gdyż informacja z nowego WK gdzie auto będzie zarejestrowane przychodzi do WK poprzedniego właściciela
  5. Adam318 odpowiedział(a) na james2006 temat w E36
    :D
  6. Jednio mówią że lepsze soczewki, można ringi montować itp. Ale ja się zastanawiam jak to jest. Soczewki były bodajże do 95r (e36) potem były zwykłe więc chyba gorszych by nie montowali tylko lepsze. Tak mi się zdaje. Nie wiem jak przy soczewkach bo nie miałem doczynienia ale przy zwykłych Bosha żarówki przepalają szkło i robi się ono na początku lekko żółte aż do jasnego brązu. Po kilku latach wypadałoby zmienić szkła widoczność się wtedy poprawia
  7. Adam318 odpowiedział(a) na olav temat w E36
    sorka za OT ale nie napisales tego wiec moglem tak pomyslec. Sorry
  8. Adam318 odpowiedział(a) na olav temat w E36
    Nic dziwnego że przez takich frajerów ludzie boją się wysyłać za pobraniem.
  9. Adam318 odpowiedział(a) na fv temat w E36
    Taaa :? :? a i jeszcze Compact,316i to też nie BMW bo nie wypada....żal Mi Ciebie człowieku :mad2: Hehe dokładnie Gierap. Skoro firma wypuszcza takie egzemplarze i sygnuje je swoim logo to chyba nadal jest to BMW.
  10. Adam318 odpowiedział(a) na olav temat w E36
    Nie cofaj przesylki, poprostu domow druga lampe u tego samego goscia a ta co miales w bumce sprzedaj tak jak ci napisalem
  11. Adam318 odpowiedział(a) na alpha temat w E36
    Zawsze po spotkaniu czegoś twardego z tyłem nie zaszkodzi pojechać na geometrię. Tak musisz zrobić tył, pojedź do dobrego fachowca. Tył jest regulowany jak ci to zrobi założe się że problem zniknie.
  12. Adam318 odpowiedział(a) na Fudi temat w E36
    bmw si8 tds turin? co to za auto? ale jeśli chodzi ci o 1,8tds to tu znajdziesz
  13. Adam318 odpowiedział(a) na lanacz temat w E36
    Szczerze nie wiem jak z innymi. Kup ucho BMW swego czasu było kilka sztuk na allegro w przystępnej cenie Tu masz linki link1 link2
  14. Adam318 odpowiedział(a) na olav temat w E36
    Prawda jest brutalna, jeśli twoje lampy mają ponad pół roku to będą się różniły od twoich niestety. Czym ten okres dłuższy tym większa różnica. Przerabiałem to. Najlepsze rozwiązanie to kupno kompletu a sprzedanie jednej z tych co ci została
  15. Adam318 odpowiedział(a) na olav temat w E36
    Ja mam lampy z białym kierunkiem z tym ,że w limuzynie. olav ty sie chcesz dowiedzieć kto ma? i wszyscy którzy mają muszą się tu wpisać? Napisz odrazu o co ci chodzi bo potem zalozysz nowy temat. Spytasz sie w nastepnym czy sa zadowoleni a jeszcze w nastepnym czy moze ktos ma do sprzedania? Jestem nowy ale nie zakladam tematu pod tematem.
  16. Adam318 odpowiedział(a) na wujas temat w E36
    Może więcej może mniej. Przy tej róznicy cenowej zadna oszczędność. Zrobisz jak chcesz
  17. I z tego co wiem nie było innych oryginalnych miejsc do montowania anteny. Te w szybie były po lifcie ale mogę się mylić
  18. Adam318 odpowiedział(a) na wujas temat w E36
    Tak i zdecydowałbym się na oryginały
  19. Idealne wskazania to wskazówka pionowo po nagrzaniu. Nieważne że na zewn jest 20 czy 26 stopni. Może pada Ci termostat?
  20. Ja wymieniam co 10 tys a wg wskazań mógłbym jeszcze jeżdzić. Swiecą mi się zawsze jeszcze 3 lub 2 kontrolki.
  21. Adam318 odpowiedział(a) na fv temat w E36
    Nie nie za tanio. Jedni wystawiają auto i czekają pół roku a potem zjeżdżają z ceny a inni chcą sprzedać. Mój kolega kupił 2 tyg temu 325 z 10.96 za 14500 więc ceny są różne. Auto i tak trzeba jechać i obejrzeć. Co do samego 1,8tds to jeśli fv nie potrzebujesz auta do extremalnej jazdy to możesz kupić. 90 KM trochę mało ale da się kulturalnie pojeździć. Spalanie nie duże, OC niższe. Mój teść ma takiego tds z tym że w compakcie i jest zadowolony ale on mało jeździ do 4-5 tys rocznie
  22. Ja też mam sekwencję i żadnych problemów, co 10 tyś wymiana filterka i to wszystko. Podjedź do tych fachowców co ci zakładali instalacje może niech jeszcze raz ustawią na kompie.
  23. Jak masz czas to sprawdź czujniki ABS może to one są powodem, często są zaśniedziałe kable przy nich.
  24. Adam318 odpowiedział(a) na krzysiek88333 temat w E36
    Po 1. zerknij tu Po 2. Zmień elektryka
  25. Jak masz kasę to oczywiście bierz 330. Autko z tym motorem naprawdę zamiata i na dodatek słyszałem że nawet fajnie się czipuje. Koledze z tym silnikiem z tym że w 5 spala przy 130km/h w trasie 6,3l. W 3 będzie mniej bo waga zrobii swoje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.