Skocz do zawartości

Adam318

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam318

  1. Adam318 odpowiedział(a) na Varrol temat w E36
    Czasem bywa tak że w jednym sklepie ten za 40 w drugim kupimy za 65. Każdy produkt dopuszczony do sprzedaży powinien spełniać jakieś minimalne wymagania. Nie jestem zwolennikiem kupowania najtańszych części do BMW ale filtr klimy możesz taki kupić
  2. Adam318 odpowiedział(a) na asiar5 temat w E36
    Najczęściej bywa tak że trzeba go wymienić. Można spróbować przeczyścić (będzie potrzebny torx) ale są tam delikatne części które podczas "naprawy" potrafią się ułamać, są też tam takie gumki których się osobno niestety nie dostanie. No i trzeba uważać na te przewody o których napisał jakub, są cienkie Podjedz do kogos kto ogarnia temat bumek, moze to nie jest to.
  3. Ja polecam chłopaków z Macierzysza (wylot na Poznań za tesco jakieś 2 km). Jak chcesz to znajdziesz ich w dziale POLECANE WARSZTATY lub napisz PW to dam ci do nich telefon
  4. Adam318 odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Kup normalne NGK (robią dla BMW) 2 elektrodowe. Żadne do gazu
  5. Temat gazu temat rzeka. Jak Ci za dużo pali to podjedź do gazownika. A koledzy co piszecie że wam pali 12l to się zgodzę ale w małym mieście gdzie nie ma korków, 1 stop, 1 stop. No i chyba jeździcie dość spokojnie. Nie lubicie depnąć ze świateł? Nie lubicie objechać kolesia któremu wydaje się że jest lepszy? Nie przyspieszacie by się wcisnąć jeszcze przed końcem pasa? Wtedy nie spali 12l tylko więcej, W M43 mam sekwencję i po mieście nie schodzę poniżej 10 (w trasie spokojnie jadąc ok 8l - jak prowadzi moja żona). Najczęstszy wynik po "kręceniu się" po wawce to 11-12l. A z tego co wiem to 5 jest i cięższa i silnik 2,5 pali więcej. Gratuluję więc oszczędnej jazdy. Niech się wypowiedzą też ci którym pali 15-16l po mieście i to też nie będzie żadna przesada a raczej zbliżone do normy. 20l to dużo ale nie napisałeś jak jeździsz.
  6. Pod warunkiem że ma blisko :D
  7. Adam318 odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    Spanker tu nie chodzi o sarkazm, ale w kraju nie byłeś chyba 10 lat skoro wypisujesz bzdury o dresach i burakach
  8. Adam318 odpowiedział(a) na asiar5 temat w E36
    Stawiam na zastojały elektrozawór nagrzewnicy
  9. Jeśli byłeś tam osobiście i autoi oglądałeś to sam wiesz najlepiej co i jak. W 2.0 przewodów raczej nie ma, drgania na zimnym mogą występować również dlatego że przewody podciśnieniowe łapią lewe powietrze, jakaś mała dziurka może być
  10. Adam318 odpowiedział(a) na gregor33 temat w E46
    Ale wszędzie ci słabo wieje? Czy tylko z którejś strony. Sprawdź najpierw filtr kabinowy.
  11. Otwórz bagażnik, po lewej stronie w głębi masz wybrzuszenie, zdejmij tam tapicerkę, może uda ci sie cos zobaczyć czego szukasz
  12. Jeśli to naprawdę 1mm to pojeździć możesz wypali Ci. Jeśli jest dużo ponad stan to jest to niezdrowe. Producent przewiduje max poziom i po coś go stosuje. Ja natomiast przy wymianie nigdy nie zalewam na max. Zawsze poniżej. Między środkiem a max
  13. Adam318 odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    za alfa przemawia: Niekoniecznie, zależy od egzemplarza, napewno nie od rocznika kradną tylko i wyłącznie BMW więc go nie kupuj W e39 są tylko elektryczne szyby i to tylko z przodu, nie kupuj BMW a jak z momentem? kolejny powod by kupić alfę za bmw przemawia: Italia to Italia wspomniany przeze mnie wcześniej MOMENT tysiące fanów nie może się mylić :) które auto jest więcej warte bo akurat ta jednostka jest w miarę ekonomiczna ja bym brał BMW ale ty zrobisz co uważasz za stosowne. Są to 2 różńe auta. Jeden napęd na przód. BMW na tył. Zależy co lubisz. Całkiem inne wartości tych aut. Napiszę Ci tylko tak.Jeśli kupisz alfę będziesz się zastanawiał czy następnym samochodem nie będzie BMW, jeśli kupisz BMW napewno się nie będziesz zastanawiał czy następnym samochodem będzie alfa. Uwierz mi
  14. Adam318 odpowiedział(a) na Szibaf temat w E34
    Jak nie wiesz gdzie jest ta kostka to lepiej podjedz do jakiegos warsztatu mechanicznego, skasują ci tam za 2 piwa a ty przynajmniej czegoś nie spalisz
  15. U mnie też tak jest, więc raczej normalne
  16. Adam318 odpowiedział(a) na YatzeK temat w E34
    Dokładnie, poszukaj sobie 540 nie będziesz narzekał
  17. Adam318 odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    Ale nie odpalił auta bo co? Kręcił ale nie chciał zapalić czy wogóle nie chciał zagadać. jeśli zapaliła się kontrolka od ABSu to obstawiam elektrykę. Jak jest za niskie napięcie to się zaświeca. Sprawdź połączenie przewodów na klemach, jeśli ok to następnym etapem będzie sprawdzenie alternatora. Mi ostatnio padł ale już hula Bunia
  18. Pewnie nastąpiło rozszczelnienie . Możesz spróbować wyjąć zbiorniczek wyrównawczy i uszczelnić silikonem. Ja tak próbowałem ale niestety skończyło się na zakupie chłodnicy. P.S. nie przegrzałeś go ?
  19. Adam318 odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Nie będzie błędu gdzyż sonda jest przed katem. Ja jeżdżę bez kata w e36.
  20. Bardzo fajna jednostka, czytając to forum doszedłem do wniosku że niektórzy nawet nie wiedzą że taki motor jest. Piszą tylko o 525tds lub 530d. A 525d posiada 163KM można pojeździć spalanie jak na 5 przyzwoite, osiągi również
  21. Do tej pory jest już wyrejestrowany. Można tak zrobić po sprzedaży, wypełnia się odpowiedni druk. Ale po tylu miesiącach przyszła już informacja z wydziału komunikacji gdzie zostało twoje auto zarejestrowane. Kar żadnych nie ma
  22. Adam318 odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    Jak chcesz włożyć to wkładaj, pamiętaj że tylko i wyłącznie sekwencję. Kasa włożona w instalację zwróci Ci się po jakichś 14m-cach. Są przeciwnicy gazu i mogą się wypowiadać na nie, ale zaoszczędzoną kasę (ponad 2tys rocznie) możesz włożyć w lepsze części lub w zupełnie coś innego. To jest czysta ekonomia. Mało przejeżdżasz ale jeśli masz zamiar pojeździć autem kilka lat to ... decyzja należy do Ciebie :)
  23. Adam318 odpowiedział(a) na krzych81 temat w E36
    łańcuch ma. A "is" to oznaczenie dawane do sedana i coupe natomiast "ti" to oznaczenie do compakta
  24. Adam318 odpowiedział(a) na mario1973 temat w E39
    nie no czasem się wymienia. Zależy od egzemplarza. Ale 400tkm powinien spokojnie zrobić
  25. Adam318 odpowiedział(a) na kruger01 temat w E36
    A niech ktoś sprawdzi czy ci światła STOPu się świecą. Skoro piszesz że jak naciśniesz na hamulec to dopiero wtedy się błąd pojawia

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.