Treść opublikowana przez Czub1
-
Problem po strzelniu paska klinowego N42B20A - EDIT
Wiesz jaki przebieg ma silnik? Miałem 318 w zasadzie żona i miała 360k oczewiscie skręcone na 200k i błędy czujników polezenia walka, wymiana nic nie pomogła łańcuch byl strasznie luzny sprzedałem ja w piz.... Kupiłem 316 Compot z orginalnym przebiegiem 170k zero błędów łańcuch napięty, oleju prawie nie bieze wcale. W życiu nie powiedziałbym że to n 42 :D
-
Klekot przy opalaniu silnika e46 318 touring
Znalazłem gościa co dorobia te zawory do n42. Zamówię sprawdzę czy pasują, jeżeli będzie wszystko wporzadku dam tu na niego namiar. Bo 1 tys za całą podstawę to trochę sporo :roll:
-
Klekot przy opalaniu silnika e46 318 touring
Ok dzięki.
-
Klekot przy opalaniu silnika e46 318 touring
Czyli muszę zamówić cała podstawę? Pewnie tanio nie będzie :D U mnie problem jest podobny dziwny dzwiek silnika po odpaleniu tylko gdy auto stało cała noc. Żadna kontrolka od oleju się nie świeci i zero błędów w silniku na inpie.
-
Klekot przy opalaniu silnika e46 318 touring
Czyli muszę zamówić cała podstawę? Pewnie tanio nie będzie :D U mnie problem jest podobny dziwny dzwiek silnika po odpaleniu tylko gdy auto stało cała noc. Żadna kontrolka od oleju się nie świeci i zero błędów w silniku na inpie.
-
Klekot przy opalaniu silnika e46 318 touring
Gdzie jest ten zawór Mańku? https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=AT51-EUR-06-2002-E46-BMW-316ti&diagId=11_3191
-
530XD Touring madBMW-4
To jak na Alpy to słabizna. Ja jestem z południa Polski to bandy na 1,5m jest się od czego odbijać rwd :cool2:
-
BMW 530D Bijąca Kierownica
Mi biła kierownica podczas hamowania gdy miałem słabe tuleje wahacza przedniego. Tyle że było to delikatne bicie.
-
maglownica - wymiana - jaka ?
U mnie na razie wszystko w porządku, poprostu ciekawość. Nic tylko się cieszyć że nie mamy AS.
-
530XD Touring madBMW-4
Ee myślałem że samochodem wyjedziesz a nie jakąś kolejką w końcu masz xdrive :)
-
maglownica - wymiana - jaka ?
Ile Cie ta impreza kosztowała?
-
[E60] 520i pęknięta sprężyna zawieszenia
Jeżeli mam sportowe zawieszenie z vinu, to eibach sporo obniży samochód?
-
[E60] 520i pęknięta sprężyna zawieszenia
Napisz tu czescidobmw.pl po vinie dobierze Ci odpowiednia sprężynei zapewne będzie taniej niż w intercar.
-
Podpięcie emulatora maty BMW e61
Ja w e46 ncs wykodowalem mate bo miałem strzelona. Zero błędów wszystko hula. Ty musisz zrobić tak samo ponieważ fotel kierowcy nie ma takiej maty więc nie masz gdzie podpiąć tego emulatora.
-
e60 wymiana foteli
Odświeże temat, również mam możliwość wymiany foteli zwykłych pół elektrycznych z grzaniem na komforty z pamiecia grzaniem. Z tego co tu przeczytałem to nic nie trzeba kodowac w ncs? I może ma ktoś jakiś tutorial co do tych kabli?
-
Dystansy E60 3,0d styling 135?
Czujnikow nie ma w wentlu tylko ciśnienie mierzy czujnik ABS
-
bmw e60 530d kopci na niebiesko na zimnym
Zacznij od wymiany świec i sprawdzenia sterownika.
-
bmw e60 530d kopci na niebiesko na zimnym
Jesteś pewien ze kopci na niebiesko? Mi kopcila na zimnym przez spalone świece tzn puszczala takiego ropnego bąka. Bo jeżeli kopci na niebiesko to pali olej a u ciebie go nie ubywa. A jaki masz kolektor wydechowy ori?
-
bmw e60 530d kopci na niebiesko na zimnym
Generalnie nic nie musiałeś wycinać. Jest wiele sposobów na wyczyszczenie tego filtra. Filtr zapewne zapchal się przez to dymienie. Powodów może być wiele pekniety kolektor, turbina, pierścienie itp. Dużo oleju ci ubywa?
-
bmw e61 + centralny zamek
Podczas problemow z diversity radio grało dobrze ale lapalo tylko z 8 stacji. Po naprawie mam z 30.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Czy w e61 m57tu też tak naprawie ta pompe?
-
płyn chłodniczy w turbo w 3.0 dizel
Nowa i nie szukaj oszczędności w używkach bo pewnie beda nie szczelne. Oczewiscie wpierw ja sprawdź.
-
płyn chłodniczy w turbo w 3.0 dizel
Pewnie chłodniczka, pozatym masz ją na wierzchu to chyba lepiej od niej zacząć niż od zrzucania głowicy.
-
wymiana rozrzadu e60 530d
Tu poczytaj https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=347168
-
wymiana rozrzadu e60 530d
Czytałem ten temat wcześniej ,i też żadnych konkretów tyko tyle że strzelają bo alu bloki. Przypomnę Ci co tam napisałeś "Niestety po 2007r. Zaczęli montować inny łańcuch który potrafił się posypać przy 200tys." pozdrawiam :D Przeczytaj jeszcze 4 posty w dół to powinno rozwiać wątpliwości.