Skocz do zawartości

Czub1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czub1

  1. Witam odświeże temat powraca mi błąd 004298 czy wina będzie tylko sondy nie chce wywalić 500zl do śmieci. Dodam że auto pali w trasie 7,2 w mieście do 10. Z dpf wszystko w porządku wypala się. Jedynie co zauważyłem to zakopcone końcówki wydechu.
  2. Pisałem jakiś czas temu że mam problem z grzechotaniem łańcucha po odpaleniu na zimnym i powracający błąd czujnika walka od strony dolotu no i oczewiscie check na desce. Kupiłem nowy napinacz łańcucha, niestety niczym od mojego się nie różnił, oba identycznie pracują więc zalozylem spowrotem swój, a nowy oddam. To pozostał rozrząd, moje pytanie wymienic najlepiej cały z kołami, czy tylko łańcuch i slizg?
  3. Czub1 odpowiedział(a) na piter69 temat w E63, E64
    Każde przebicie rofa kwalifikuje je do kosza. Tylko w Polsce je naprawiaja nigdzie indziej :)
  4. Teraz wymienialem łożysko z tyłu. Zero jakichkolwiek stukow (może dlatego że to tył) jedyny objaw to tylko tyrkotanie dobrze słyszalne przy otwartym oknie tak jakby kamień był w oponie. Po podniesieniu koła luz nie był wyczuwalny może dlatego że to był świeży temat. Ale pojeździć z takim łożyskiem dłużej to może stukać, a na końcu nawet zablokować koło.
  5. No 108 to już troszkę dużo. Płyn chłodniczy gotuję się w temp 120-140°C.
  6. Czub1 odpowiedział(a) na tommy80 temat w E60, E61
    Odświeże temat chodź moje poduchy trzymają i póki co jest wszystko w porządku, tylko wyglądają na mocno zmęczone. Ta od strony kierowcy jest już mocno sparciala i chciałbym uniknąć niespodzianki w trasie. Także planuje je wymienić teraz pytanie czy zamienniki za 1/3 ceny oryginalnej są coś warte?
  7. Temperatura powinna być cały czas w granicach 90°.
  8. Panowie jakie mieliście obiawy? Smród spalin w kabinie czy coś jeszcze?
  9. Moze to być maglownica, spróbuj skasować luz jeżeli chodź trochę pomoże będziesz miał sprawcę.
  10. Ista D coś koło 16gb, jeżeli masz działająca inpe to łatwo się instaluje. Pozatym jest duzo poradników.
  11. Auto ma stać w poziomie, także jeżeli staniesz na nierównym to kompresor dobije jedna stronę. No chyba że układ jest nieszczelny, ale wtedy po dłuższym postoju będzie widac jak jedna ze stron opadnie.
  12. Ten preparat o ile dobrze pamiętam wlewa się do baku. Nie boisz się że aplikujac go bezpośrednio narobi szkód zamiast korzyści?
  13. W tytule musi być model twojego auta np e61 530d i dopiero problem, w przeciwnym razie zamkną temat.
  14. Jeżeli są dobre to po co wymieniać.
  15. To po co wymieniasz części skoro nie wiesz co się zepsuło... Oba błędy dotyczą katalizatora. Jakie masz objawy oprócz checka?
  16. Ja bym wybrał corteco.
  17. I dalej nie widać :(. Może dysk Google nie lubi naszego forum.
  18. To jak bo mam do kupienia piękne komforty kompletne z modułami potrzebuje jakiegoś fachowca co mi je włoży odpłatnie albo wytłumaczy jak to zrobić za darmo :). Mogę podjechac gdzies dalej jak mi to ktoś w jeden dzień ogarnie.
  19. Czemu moich zdjęć nie widać co zle zrobiłem?
  20. Nie wiem czy dobrze wstawiłem.
  21. Czub1 odpowiedział(a) na krywit temat w E60, E61
    No tak ale ten silikon dziury mi nie załata.
  22. Koszt okolo 500 zł i dajesz swój kolektor. Nic nie musisz wymienić oprócz kolektora. Warto wyczyścić egr bo będzie pod ręką, także warto się zainteresować sterownikiem świec i samymi świecami bo będą na wierzchu. No chyba że są sprawne i nie ma żadnych błędów związanych ze świecami to nie ruszać.
  23. Czub1 odpowiedział(a) na krywit temat w E60, E61
    Odświeżam temat mam problem z uszczelka drzwi dokładnie to tej od strony karoserii. Jest duża dziura i przy większych prędkościach na nierównej drodze trzeszcza drzwi. Chce ją wymienić teraz pytanie tylko ori bo koszt kosmiczny prawie 500zl. Wiem że do innych marek da się kupić uszczelke zamienna normalnie na metry jak to się ma do bmw?
  24. Super rezultat dyzio, kiera wygląda jak nowa z fabryki. W poniedziałek wysyłam swoją. Dzięki za zdjęcia i namiary masz u mnie 4paka :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.