Skocz do zawartości

Czub1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czub1

  1. Poproszę link do e60
  2. Czub1 odpowiedział(a) na awtk temat w E60, E61
    Na allegro piękny interes na tym robią. Ja kupiłem oba te oringi za 4zl ~ jeszcze pan mi elegancko dobrał. Jakość tych oringow z allegro jest zastanawiająca kiedyś kupiłem do e46 i ten oring co wchodzi do środka pmpy ten prostokątny wyglądał jakby z detki od rowera był wycięty. Bardzo słaba jakość. Poszukaj może w twoim mieście też produkują oringi.
  3. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Ok dzięki.
  4. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Kupiłem fotele Eu przyjdą za dwa dni. O instalacji coś już wiem okaże się w praniu. Teraz pytanie czy muszę coś kodować fotele były pół elektryczne grzane przed lift a będą poliftowe comforty z pamięcią i grzaniem
  5. Czub1 odpowiedział(a) na Fedra temat w F10, F11
    Dzięki Burza jednak ktoś tu jeszcze zagląda :D
  6. Czub1 odpowiedział(a) na Fedra temat w F10, F11
    Widzę że dział seri f można spokojnie zamknąć i tak tu nikogo nie ma :D
  7. Czub1 odpowiedział(a) na Fedra temat w F10, F11
    Witam podepne się pod temat mam błąd 9309b8 tylko w f45 gdzie znajdę ten czujnik? Pisze ze z lewej strony z tyłu, czy to będzie nr 3 z rysunku https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=2A31-EUR-04-2015-F45-BMW-218i&diagId=65_2678#65769354289
  8. Witam podepne się pod temat mam też błąd 9309b8. Tyle że w f45 i teraz pytanie gdzie jest ten czujnik? Pisze ze gdzieś z tyłu czy to jest nr 3 z rysunku https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=2A31-EUR-04-2015-F45-BMW-218i&diagId=65_2678#65769354289
  9. Witam czy kablem kdcan dam radę połączyć się ista z bmw f10 2015 chcialbym tylko sprawdzić błędy
  10. Czub1 odpowiedział(a) na vwwojtas temat w Galeria - nasze samochody
    Super autko i widzę kolega z Bielska będę się rozglądal za 130 :wink:
  11. Albo diversity ja akurat wiazke miałem cała.
  12. Czub1 odpowiedział(a) na exeq temat w E60, E61
    https://silowniki.eu/bmw5-e61-04-kombi-stabilus-355416
  13. Czub1 odpowiedział(a) na exeq temat w E60, E61
    Też jestem przed kupnem siłowników. O dziwo moje też trzymaja ale powoli się otwierają. Dziwne jest to że stabilus przy którym pisze ze jest do bmw e61 i ma siłę 380 kosztuje ponad 300zl, a drugi stabilus tylko pisze ze jest zamiennikiem kosztuje 130zl ale siły ma 600. Zamówię te mocniejsze tańsze, bo po co przepłacać za slabsze gdzie klapa swoje waży :lol:
  14. Wszystko fajnie tylko takie kable można samemu skapletowac za 30zl więc szkoda przepłacać za gotowa wiazke :wink:
  15. Produkujemy zwrotnice tylna do całej seri g. Wstępnie mają ruszyć 11, ale wiadomo może się zmienić.. Fabryka bmw w Chinach wznowiła już produkcję.
  16. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Witam jak jest z fotelami z angola będę musiał mate obecności wyłączyć w obu fotelach? Czy dą się to jakoś zrobić żeby działało jak fotele Eu? I pytanie do boczków bo też z angola poliftowe siadły by mi wiadomo że przyciski nie pasuje co muszę kupić żeby to hulało
  17. Poczytajcie, nie koniecznie chodźi mi o polski świat przestępczy. Ogólnie beemy brali na napady na banki ponieważ podczas ucieczki były szybkie i nie zawodne. Przepraszam za mój język polski ale pisze z telefonu i nie sprawdzam bo powinien to robić słownik. Ja tu jestem z południa od Niemczyka i u nas każdy jeździ bmw z kijem w bagażniku :wink:.
  18. Żenujące to będzie tylko dla francuskiego pieska, któremu rodzice kupili g30 w salonie chodź powinni Mercedesa. I niestety ale prawda jest taka że beemki wybiera świat przestępczy. Historia marki bmw kręci się wokół napadów na banki kolego sonar, a nie do jeżdżenia do swojej firmy i siedzenia przy biurku i dłubania w nosie. Poczytaj czemu złodzieje wybierali stare rekiny. Reguła jest taka stary prezes kupuje Mercedesa pewnie rodzice ci też go doradzali. Młody prezes kupi Bmw tzw podbudowanie ego.
  19. Widzę że z hybryda nikt nie miał do czynienia?
  20. Panowie co powiecie o wersji hybrydowej? Ma to wogole sens? Podbno jest wersja która ma 400 kunia+ a na serwisach aukcyjnych widzę tylko 360km. Jak jest z ładowaniem, trzeba kable rozwijać?
  21. Czub1 odpowiedział(a) na Somber temat w E60, E61
    Mam już któreś auto z m57 i jeszcze nigdy uszczelniacze zawarowe nie puszczały. A miałem nawet z przelotem ~ 500k. Ale dla mnie to wygląda na turbo... Z dmuchawka po regeneracji różnie bywa.
  22. Jeżeli to ori s95 powinny siąść bez dystansów et 24 powinny mieć.
  23. + LEDH to wystarczy dopisać i później modul lsz pustym plikiem man przekodować i hula jak w po lifcie.
  24. Tak się składa że już jestem po kolego i wystarczyło dopisać fa i kupić przejściówki. Więc jak nie wiesz to nie pisz :nienie:
  25. Przy akumulatorze. Klema daje błąd masz kompa żeby błędy z czytac? Jedz do kogoś kto ma inpe iste to dużo pomoże. Wpierw napraw problem pod maską i z ładowaniem a później zobaczysz czy mechatronika też jest do roboty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.