Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Dokładnie. 8x19 225/35 9x19 255/30 Takie opony cię interesują i koniecznie homologacja BMW, nie wiem czy tak łatwo takie znajdziesz. Jeśli nie, to szukaj p + t o tej samej szerokości 8x19.
  2. Bo jest bicolor, też tego nie lubię. W dodatku rozdysponowanie tego antracytu względem czerwonego to też tak beznadziejnie ani to podudzie ani to siedzisko tylko 1/3 przez środek.
  3. Nie podejdzie bez dystansu, bo felga wchodzi 20 mm do wew. Wrzucisz 20 mm dystans to będzie tarło zew. stroną o nadkole przy skręcie. Nie wiem - wrzuć 10 mm może będzie dobrze a może nie.
  4. Będą trzeć na froncie, bo tył to fabryka 8,5 ET 47.
  5. Zdejmujesz koło i plastikowe nadkole i już masz dostęp.
  6. Ponta odpowiedział(a) na kichu1987 temat w X3 (G01, F97)
    Wymiana auta na nowe co 3 lata szkodzi bardziej środowisku niż te 15 letnie. Przesiądźmy się na konie.
  7. Mam pricelist ze stycznia 2013 r. i 40d kosztowało blisko 48k funtów, dla porównania X5M z kwietnia 2012 r. kosztowało 83k funtów. Opcje za 200k to pan mógł już X5M wziąć. No ale jego wybór. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.
  8. Ponta odpowiedział(a) na steryd temat w E60, E61
    Nie powinieneś dawać na tył takiej opony. Nie jest do ciebie homologowana.
  9. Zakup raporty u bimmerchecka i sprawdzenie fury, bo popłyniesz z tym silnikiem. Są szkody w historii.
  10. No było brać tacorę, bo połęczenie z tym lakierem jest fenomenalne. Czarna skóra z tą niebieską nitką jest zwyczajnie nudna, pasuje do diesla korporacyjnego 2.0.
  11. APC masz do mycia i dressing do zabezpieczenia. Dwa w jednym to szmira.
  12. Ponta odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Jeszcze miesiąc i za 10k :D
  13. Ja tam to zamawiam niedługo :D Są dwa rodzaje, ten tutaj akurat podpasuje: 36122455269 Co do brewek to na minus, zdecydowanie zbyt wiele się dzieje na froncie wtedy.
  14. Utwórz temat w tym dziale: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 Zapodaj tę historię serwisową również tam.
  15. https://www.press.bmwgroup.com/global/article/detail/T0364013EN/electro-offensive-and-number-one-in-premium-segment:-bmw-group-posts-strong-sales-for-2021
  16. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    https://www.carsaddiction.com/en/wheels/bmw
  17. No złoty phoenixgelb lepiej wygląda jako ten „unikatowy" kolor.
  18. Mógł poszaleć z kolorem wnętrza Mocha, Tartufo czy Fiona + deska i normalny lakier. To auto się wyróżnia, ale w sposób niepożądany :? To jest dramat panowie. Znalazłem podobny w lepszej cenie. http://farm8.staticflickr.com/7097/6994722986_6ef2700be0_c.jpg
  19. Niezłe taxi, szpeci ten kolor dramatycznie.
  20. Ponta odpowiedział(a) na jimmisek temat w E60, E61
    Nie do końca.
  21. Tutaj link do poprzedniego tematu z tym autem: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=375699 Ona ma ozderzakowanie dołożone, bo z fabryki wyjechał na zwykłych zderzakach.
  22. Ponta odpowiedział(a) na mario20044 temat w Felgi i opony
    Żadne, potrzeba dystansów. Jeśli masz xDrive, to podejdą styling 89, jeśli nie, to nie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.