Witajcie! Czy mogę prosić o sprawdzenie https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-318i-xenon-tempomat-pdc-grzane-fotele-ID6Eu0uo.html VIN: WBAPF51040A418948 Wstępnie wygląda wszystko ok, mam jechać oglądać w weekend. Po rozmowie telefonicznej ze sprzedającym martwi tylko fakt, że olej był wymieniany co 25-30k, i że samochód miał 3 właścicieli w Niemczech. Co uważacie na ten temat? Czy przy tak rzadkiej wymianie oleju w ogóle warto?